Dilerim ayrk:(((

Konusu 'Ağız - Diş Sağlığı ve Bakımı' forumundadır ve yildiz06 tarafından 24 Haziran 2008 başlatılmıştır.

24 Haziran 2008
    Konu Sahibi : yildiz06
  1. yildiz06

yildiz06 Guest

merhabalar ben dıslerımden cok rahatsızım ust orta dıslerımın arası ayrık ve ben cok rahatsız oluyorum fotolarda gulamıyorum bıle cok cırkın oluyo varmı bana yardım edecek bı fıkrı olannn :KK43:(

2. 25 Haziran 2008
  3. EU3

EU3 Guest

Bence bi diş doktoruna git canım madem çok rahatsızsın... Sanırım ortodontiste gitmen gerek, belki tel takılması gerekilir ayrık yeri kapatmak için...
    Bence madem senin gülmeni engelliyor, hoşlanmıyorsun, ihmal etme derim a.s.

4. 25 Haziran 2008
  5. edda1985

edda1985 Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    5
    Ödül Puanları:
    146
    benim kuzenim aynı öyleydi gitti dişçiye aralara beyaz dolgudan ek yapt ama harika kapandı bence yapabilirsin .. süper oluyo hiiçbir farkı yok..

6. 25 Haziran 2008
  7. kedix

kedix Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    benimde öyle..banada porselen yapalım dediler.fiyatı çok fazla geldi..
    devlet hastanesinde yapılıyor mu fikri olan var mı arkadaşlar

8. 26 Haziran 2008
  9. EU1

EU1 Guest

ayy nie rahatsız oluyosdun ki yaa seyrek diş çok şeker duruyor.. bence senin abartman çünkü benim arkadaşımında epey ayruk o da rahatsız ama o gülünce bakıyorum dişleri o kadar hoş görünüyor ki yaa. nasıl dişlerin merak ettim. çok mu kötü duruyor ki.. iri mi dişlerin yoksa küçük mü??

10. 19 Temmuz 2008
  11. EU1

EU1 Guest

12. 21 Temmuz 2008
  13. yildiz06

yildiz06 Guest

ehh benımkıde resımdekı gıbı ısde yaa banada herkes cok yakısıyo dıyo ama sız bıde bana sorun onu:))aslında umursamayım dıyorum ama fotograf cekerken ozgurce gulemıyorum tek sorun o

14. 21 Temmuz 2008
  15. EU1

EU1 Guest

seni gerçekten rahatsız ediyorsa bence laminate veneer yaptır sürekli aklın dişlerine takılmasın

16. 22 Temmuz 2008
  17. ece ayxsxe

ece ayxsxe Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    diş drları hallediyo 1 gün içinde bu kadar rahatsız oluyorsan yaptır. bence önemli değil ya bırak ayrık olsun.. uzak yere evlenıceksın demekkı diişi ayrık olan öyle olurmuş ya : )

18. 22 Temmuz 2008
  19. Orodrethica

Orodrethica Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    86
    Madonna'nın da dişleri öyleydi sanırım. Ve tarz olsun diye hala öyle mi duruyor ne..CADIARZU

Herneyse.. bence dümdüz dişlerin yerini hiçbişey tutmaz çok klasik evet ama çok güzel yaa..senelerdir hasretini çeken biri olarak söylüyorum bunu. Ayrıca senin işin kolay tel, ya da başka yöntemler kullanabilirsin. Benim gibi dişlerin garip yerlerden pörtlemeye çalışmıyo:1ninca:

Herkeze sağlıklı bembeyaz gülüşlerrr:lepi: