Dilerim Beyazlamyor..?

Konusu 'Ağız - Diş Sağlığı ve Bakımı' forumundadır ve DeL_Ly tarafından 20 Mayıs 2009 başlatılmıştır.

20 Mayıs 2009
    Konu Sahibi : DeL_Ly
  1. DeL_Ly

DeL_Ly o artık üniversteli :) Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    bircok diş beyazlatıcı ürün kullandım ama dişlerim hep sarımsı duyuyo düzenli olarak fırcalamama ramen bu böyle napmam gerekiyor??:uhm:

2. 20 Mayıs 2009
  3. Gamzei

Gamzei Guest

evde kullanılan beyazlatıcılar bir seviyeye kadar acıyor ancak..bi dr a gidersen daha beyaz bi görüntü elde edebilirsin ama her dişin de bi acılma derecesi varmış bembeyaz olmuyomuş ama mutlaka suanki halinden ii olucaktırfisfisfis

4. 20 Mayıs 2009
  5. akli_karisik

akli_karisik Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    86
    bak şu karışımı deneyebilirsin tvde duymuştum biara

limon+karbonat(kabartma tozuda olur)+zeytinyağı sür dişlerine birsüre beyaz kalacak haftada 1 veya 3-4 günde 1 uygula işe yarar ben bir eczacıyada sordum çok fazla kullanmayın belki diş etlerine zarar verebilir diyordu ondan haftada 1 kullanmak en iyisi

6. 20 Mayıs 2009
  7. DeL_Ly

DeL_Ly o artık üniversteli :) Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    denedim ama pek bi işe yaramadı hem zaten diş eti cekilmesine neden oluyormuş

8. 20 Mayıs 2009
  9. decemBer

decemBer Popüler Üye Pro Üye

Beğenildi:
    128
    Ödül Puanları:
    153
    çok kurcalamayın. ben diş doktoruna sormuştum, ben dedi kendi dişimi bile dedi beyazlatmaya sokmuyorum dedi çünkü minesini zayıflatıyormuş. antibiyotik, sigara, çay, kahve kullanıyorsan sarımsı olması dişlerinin gayet normal.

10. 20 Mayıs 2009
  11. o.m.a.y.r.a

o.m.a.y.r.a Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    Karbonatı al,diş fırçanın üzerine bolca dök...sonra bi güzel fırçala...bunu her gün yap bi hafta sonunda farkı göreceksin..hatta fotoğrafı çek kıyasla ne kadar değiştiğini...... sengözlerimebaksanab

12. 21 Mayıs 2009
  13. yesildiyar

yesildiyar Babasının Markvelası Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    108
    karbonatı sadece tek olarak kullanmayın dişleri çiziyor .zeytın yagı ve lımon suyuyla kullanmak gerekıyor

14. 21 Mayıs 2009
  15. oykumruyam

oykumruyam Öyküm abla olduuu:) Üye

Beğenildi:
    17
    Ödül Puanları:
    148
    düzenli olarak günde 3 defa falan 2 dakika fırçalanırsa diş zamanla beyazlıyor

köpek dişleri dediğimiz dişler diğerlerinden biraz daha sarımsı oluyor bu normalmiş ve herkes de böyleymiş dişçim söylemişti

16. 21 Mayıs 2009
  17. Dreaming_Water

Dreaming_Water Hayatımın SeN Gerçeği Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    86
    benimde sarılar ve doğuştan sigara kahve falan içmem beyazlatmaya kafayı takmıştım doktora gittik beyazlatıcaktı ama biraz konuştu önce dediki herkesin burunu dudakları elleri tüm vucudu farklıdır buna dişlerde dahildir mesela zencilerin geninde beyaz diş özelliği var ama beyaz insanlarda yok o yuzden beyaz insanların tümünün diş rengi farklıdır kendini böyle sevmelisin eğer yinede istiyorsan yaparım ama ilerde minenin zayıflamasına diş dökülmesine ve çürümesine davetiye çıkarmış olursun kendi ellerinle hiç tavsiye etmem diyince bende ısrar edemedim ama seni kırmayalım biraz açalım dedi bi sıvı sürdü aletle üstünden geçti törpülermiş gibi çok az açıldı rengi eskiye göre

18. 21 Mayıs 2009
  19. EU1

EU1 Guest

bende takmıştım kopek dişlerim nie sarı diye
    rahatladım simdi