Dılım Varmıyor Bıttı Demeye

Konusu 'Aşk Hikayelerimiz/Dertlerimiz' forumundadır ve SeJer_Kis tarafından 1 Haziran 2009 başlatılmıştır.

1 Haziran 2009
    Konu Sahibi : SeJer_Kis
  1. SeJer_Kis

SeJer_Kis Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    Cok Kısa Sure Olmasına Ragmen Baglanmıstım Ona Canım Kanım Olmustu Degerlım Olmustu Onunda Benden Farklı bı Yanı Yoktu Hanı Ben Leyla O Mecnun Inanamıyodum Kendımı Nasılda Kaptırmıstım Nasılda alısmıstım Ona Ewlenmeyı Bıle dusunuyoduk Dugunumuzu Bıle Yapmıstık Hayalde Olsa:) Ama Sonra Ne Oldu Ne Degıstı Bılmıorum Ama Ruya Bitti Kuzenım Nısanlısından Ayrılmıstı Bende Askım Bole Bole Dıe Anlattım Ama Ben Hıc Bı Zaman Kımseye Ben Demıstım Dedırtmeyecegım Dedım Neden Dıe Sordu Bana Cunku Ben Sevdıgıme Guvenıorum dıe Ekledım Sonra Bı Sessızlık Oldu We Bana Bu Kadar Kısa Bı Surede Ewlılık Kararı Alınmaz Ben Sana Bunu Soyleyım Dedı Tel Elımden Dustu Hayaller Kuran Dugunumuzu Evımızı Hazırlayan Insan O DEgılmıydı Ne Olmustuda Bu Kadar Degısmıstı Hersey Bı Sure Konusamadım daha Sonra Konusmaya Basladım Neden Bunu Soledıgını Sordum Brbırımızı Daha Tanımadıgımızı O Yuzden Ole Dedıgını Soledı Pekı Dedım Pekı... Dıger gun Hıc Aramadı Benı Takıı Ben Cagrı Atana Kadar Isteksızdı Konusmaya Mecalı Yoktu Yorgunsun Dedım Kapattık Bı Sonrakı Gunn Yktı Benı Soguk Davranısları Canıma Tak Etmıstı Ne OLdu Dedım bı Sorunmu Var Bılmıyorum Dedı Sorun Benmıyım Dedım Herseyden Sıkıldım Dedı Bendendemı Dedım Yanlız Kalmak Istıyorum Dedı Pekı Benı Istemıomusun Dedım Kımseyı Istemıorum Dedı Bende Tamam Dedım Tamam... Agladım cok Agladım Susturamadım Gozyaslarımı Goreve gıdecektı Onu Gormek Icım Cıktım Dısarıya ama Bakamadım Yuzune.....Sonra Gene Dayanamadım Ask Savasaktır Dedım We Msj Attm Nolur Dedım Yuzyuze goruselım N Olur Bı Kez Konusalım Ses Vermedı Yalvardım Sonunda Aradı Ne Konusmak Istıosan Sımdı sole Ha Bole ha Ole Dedı Bana soguk Ses Pekı Dedım Neden Bttı Neden Bole Oldu Anlatırmısın Bıseymı Yaptım Bı Yanlısımımı Gordun Hayır Dedı Sen Hıc Bır Sey Yapmadın ama Daha Fazla Baglanmadan Bıtmesı Gerekıodu Daha Az Uzulmen Icın Bole Olması Gerek Baska Bısey Sorma Dedı Ne Kadar zorladıysamda Agzından Baska bır soz Alamadım Pekı O Zaman Benı Sevmedıgını Sole Ve Bıtsın Dedım Soylemedı Nolur soyle Dedım Soylemedı Soyleyemedı Belkıde dılı Gıtmedı Ne Tel.Kapatabıldı Ne Senı Sevmıyorum dıebıldı Oylece sustu Bendekı Kolyenı Verecegım Salı Gunu Bulusalım Dedım Hayır Dedı O Hep Sende Kalacak BoynunDA hAYIR dEdım Yarın Bı Sekılde Karsısına Cıkacagım gorusecegız soledım Zaten Ama Benımle Karıslasmak Istemı Benden Kacıo Ne Olur Bı Akıl Verın Bana Sorun Ne Ne Ypamam Gerek :KK43:

2. 1 Haziran 2009
  3. EU2

EU2 Guest

[ı]gerÇekten Çok tuaf bı durum aÇıklama bıle yapmamıŞ dÜzgÜn bahane ÜretmŞ sen sevmıyorum dememıŞ.
    KaÇamak cvp vermıŞ bı problemı var aama senden gızlemıŞ bellı yada sÖlıcelerı ıle senı kırmak ıstemıodur bu Şeklde bıtsın ıstıo duruduk yere olcak bıŞey degıl ne kadardır Çıkıosunuz ıyı tanıdıgın bırmı pekı
    [/ı]

4. 1 Haziran 2009
  5. biricik_06

biricik_06 Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    10
    Ödül Puanları:
    106
    erkekler hemen evlilik ciddi ilişki laflarına gelemz.zaten bence de bu çok yanlış.insan daha iki günlük tanıdığı insanla bu kararı almamalı enine boyun tanımalı.ben bunun acısını yaşadım.nikahım oldu düğünüm olmadan ayrıldım yapmadığım evliliğin boşanmasını yaşadım.apar topar oldu çıktık etkilendik leyla mecnun olduk sonuç tanımadan acele verilmiş bir karar. duygulara göre hareket edilmiş bir ilişki sonuç ayrılık.nefretle ayrılık.şuan çok mutluyum aradan 4 yıl geçti bir ilişkim var çok emin adımlarla ilerliyoruz.daha bana geçen erkek arkadaşım şunu dedi sen diğer kızlara hiç benzemiyorsun neden ki dedim evlenek diye baskın yok kızlar daha iki gün tanımadan ne zaman evlencez demeye başlıyor dedi.erkekler böyle bunaltıya gelemiyor.hem o sizi ikna etsin böyle bir ciddi karara sizi mutlu edeceğine.benim cevabım ona şu oldu bu işi beni ikna edecek sensin ben değilim ve bu hiç de kolay olmayacak ödemen gereken bedeller var dedim.birde şunu ekleyim cevapsız kaldı diye seni sevdiği söyleyemediği fikrine kapılma erkekler genelde ayrılırken vicdan azabı çekmemek ve kötü anılmamak için bu soruyu cevaplamaz.bence bu tarz konulara girmemeli onun açmasını beklemeliydin.bir de bence çok üstüne gitme seven adam kafası dank eder düşer peşine onun dışı size başından atar gibi davranmış bu çok ayıp.

6. 1 Haziran 2009
  7. EU2

EU2 Guest

ÜstÜne gıtme fazla aramada Üstnede dÜŞme bakalım ne tepk verıcek sen aradıkÇa oo ııce tuaf davranı Üzme kendını gerÇekten sevmısse dÖner zaman bırak bakalım sesnı Çıkarma bı sÜre

8. 1 Haziran 2009
  9. SeJer_Kis

SeJer_Kis Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    Canım Benım Calıstıgım Yerde Tanısmıstık Kendısı Uzman Cavus 4 Aydır Tanıorum ama Gercekten Iı Bı Insan

10. 1 Haziran 2009
  11. SeJer_Kis

SeJer_Kis Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    Iyıde Canım hıc bı Zaman Ben Acmadımkı Evlılık Konusunu O Actı O Soledı Kendıde Dıo zaten ben dedım dıe

12. 1 Haziran 2009
  13. SeJer_Kis

SeJer_Kis Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    Canım duramıyorumkı

14. 1 Haziran 2009
  15. biricik_06

biricik_06 Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    10
    Ödül Puanları:
    106
    canım o zaman şuan sana şunu yapmak düşüyor bulunmaz hint kumaşıymış gibi davranma iice havaya sokma.tamam severken böyle bir şey yaşamak kolay değil.sesini soluğunu bi kes resti çek keyfinbilir de.bekle baktın aradı belki şuan senin bilmediğin bişeyler yaşıyordur geçici bir durumdur.ararsa seni ikna edici açıklamalar beklersin şayet aramadı mı ne yanacan bigün öyle bigün böyle adamın arkasından.ama araman konuşmak için israr etmen şuan senin için negatif durum yaratıyor.

16. 1 Haziran 2009
  17. SeJer_Kis

SeJer_Kis Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    haklısın belkı ama ınan dayanamıorum kı cunku o bole bı ınsan degılll zaten ıkı gundur aramıyorum hıcc konusmuoruz onunda sesı cıkmıor ama en azından ben askım ıcın savastım derım ole tesellı bulurum dıorum

18. 1 Haziran 2009
  19. EU2

EU2 Guest

Sabredıceksın sakın ms falanda atmada aramada suan sınırlısındr ters bı ms ble atablırsn sadece sabır havaya sokma onu ÜzÜldÜgÜnÜ bıle bellı etmemeye ÇalıŞ o daha delırır merak etme sakın ama arama