Dilimin ucunda ama diyemiyorum..

Konusu 'Aşk Acısı Çekenler' forumundadır ve Aysos tarafından 30 Haziran 2008 başlatılmıştır.

30 Haziran 2008
    Konu Sahibi : Aysos
  1. Aysos

Aysos Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    Yaklasik 3 ay önce onunla tanistim ve bu zamana kadar okulda gözlerim hep aradi onu. Hiç beklemedigim anda karsima çikiyordu, birbirimizi fark ediyorduk ama bir türlü konusma firsatimiz olmadi. Bir gün okulda karsidan geçerken bir sey sorabilirmiyim dedim ve öyle öyle konusmaya basladik. Ögrenci dernegi yönetiminde oldugu için bir yol bulup arkadaslik kurdum. Ama ben ondan çok hoslaniyorum, sanirim farkinda olmadan asik oldum...
    Beni gördügünde utaniyor kizariyor hafiften, hatta yanimda bile rahat duramiyor.. sanki rahatsiz oluyormus gibi..
    Her gördügümdede elim ayagim birbirine dolasiyor acaba ne desemde biraz konussak diye düsünüyorum. Arkadaslarim ona olan hislerimi söylememi söylediler, fakat ben çok korkuyorum. Bazen hoslaniyormus gibi geliyor bazende yok birsey hissetmiyor diyorum kendi kendime. Dilimin ucunda söyleyecem ona, tepkisi beni korkutuyor. Ki bana karsiliksiz oldugunu söylediginde onunla bir daha ne görüsebilecem ne de yüzüne bakabilecem...
    Ne yapacagimi bilmiyorum senağlama

Bu arada ben yeniyim :) uzun zamandir foruma takiliyordum ama daha yeni üye oldum..

2. 30 Haziran 2008
  3. ikizler11

ikizler11 Guest

söyle canım söyle bak sonra çok pişman olursun.eşimle çok ama çok mutluyum ama birinide çok sevmiştim.ona hiçbir zaman itiraf edemedim.meğerse oda beni çok sevmiş sonradan bir arkadaşıma söylemiş ama artık çok geçti.şu anki evliliğim çok güzel ama insanın içinde bir kalp yarası olarak kalıyor her zaman.o birşeyler hissetmesede söyle aşktan utanılmaz.hem neden yüzüne bakamıyacaksın canım.sen utanılacak birşey yapmıyorsun ki.

4. 30 Haziran 2008
  5. nxixnxixm

nxixnxixm nınım ve ata'm herşeyim Üye

Beğenildi:
    4
    Ödül Puanları:
    106
    aysos biraz daha bekle iyice çocuğun sana bişey hissedip hissetmediğinden emin ol derim....

6. 30 Haziran 2008
  7. 61 AYNUR 55

61 AYNUR 55 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    soylemek de zor soylememek de zor allah kolaylik versin

8. 30 Haziran 2008
  9. Aysos

Aysos Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    sanirim söylemeyecegim. geçen hafta demistim ona zamanin varmi önemli diye. cuma günü okula geldiginde beni arayacakti ama sonra bende bosuna gelmesin diye mesaj attiydim pazartesi de olur diye. ve bugün pazartesi... ne aradi ne de gördüm. unutmusta olabilir gerçi ama kendimi kandirmama hiç gerek yok..
    araya yaz tatilide girdigi için artik hersey geldi. Sanirim son umudumuda kaybettim.
    Görüsmek isteyen zaten bana bir sekilde ulasir. Ama bundan sonra bende pesinden kosturamam, hep ilk adimi ben bir sekilde attim. kismet iste olursa olur olmazsa da olmaz :)

10. 30 Haziran 2008
  11. saral

saral Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    o senin kısmetinse mutlaka olur.

12. 30 Haziran 2008
  13. PurpleRain

PurpleRain what if i'm the bad guy? Üye

Beğenildi:
    7
    Ödül Puanları:
    146
    biraz daha bekle, ararsa çok daha güzel olur, yoksa hiç peşinden koşma..

14. 30 Haziran 2008
  15. cadi kasanxix!

cadi kasanxix! Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    86
    tamamen katılıyorum canım bencede sölemelisin çok güzel şeyler hissediyorsun bunda utanılacak bişey yok söyle rahatla!!

16. 1 Temmuz 2008
  17. Aysos

Aysos Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    çok tesekkür ederim...
    ama ne yapacagimi hiç bilmiyorum. Arkadasimdan biri birak diyor, sana karsi birsey hissediyorsa seni mutlaka arar. Digeri ise söyle ve rahatla diyor en azindan ne hissettigini ögrenirsin. Sasirdim iyice. Bir yandan onu arayipta onun pesinden kostugum hissini vermek istemiyorum, ne kadar kovalarsam o kadar kaçar.

Belki yaz tatilinden sonra görüsürüz veya yaz tatilinde bir sms/mail atarim nasilsin diye. Beklemek belki de en iyisi. Benimle görüsmek isterse telefon edebilir veya mail atabilir.

18. 1 Temmuz 2008
  19. Aysos

Aysos Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    Hatta arkadasim demisti bana ona mail yaz ve yazdigin siirin ilk satirlarini yaz ve durumu açikla. Fakat ben ona bunu söylerken gözlerine bakmak istiyorum, yüz ifadesini görmek istiyorum. Çok kolaya kaçmakta bana göre degil :).