Dilin kemii yok

Konusu 'Bir derdim var : (' forumundadır ve tsambikos tarafından 28 Kasım 2009 başlatılmıştır.

28 Kasım 2009
    Konu Sahibi : tsambikos
  1. tsambikos

tsambikos Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    76
    kızlar cok bunaldım ınanın cok... kımseyle konusulmuyo 'dilin kemiği yok' olayı var ya sorunumu anlatsam yanına daha fazla ekleyıp başkasına anlatıyolar..O yüzden buraya yazıyorum,sizinle paylaşmak istiyorum.

belki boşanmış arkadaşlar bana daha yardımcı olurlar bilmiyorum ama adım adım bunalıma girmek üzereyim..

sürekli hakkımda eski eşim ve ailesi hiç yapmadığım şeylerı etrafımdakı kişilere yapmısım gibi yansıtmışlar..ister istemez bana ulaşıyo bu sözler ve canımı çok yakıyo..Aldırma allaha havale et dıyorum ama su bayram günü bile ağlattılar beni..

boşanmış arkadaşlar siz böyle şeyler yaşadınız mı?yasadınızsa nası atlattınız ben gercekten bunalıma gırmek uzereyım senağlama

2. 28 Kasım 2009
  3. On41

On41 Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    7
    Ödül Puanları:
    106
    canım, "sen kendini bildikten sonra başkaları bahane.." sözü bu durumda malesef geçmiyo.. haklısın.. Allah a havale etmekten ve dua etmekten başka elinden bişi gelmez.. iffetli bir kadına yapılacak en büyük kötülük iftiradır. bunu yapanlar bi gün gelicek cezasını çok ağır bi şekilde ödeyecekler canım..sen bildiğin yoldan ve doğrularından şaşma..kendi kendinin destekçisi ol.üzme tatlı canını ..

bide çok özel değilse neden ayrılmıştınız ve ne gibi olmadık şeyler söylüyorlarmış.. merak ettim :uhm:

4. 28 Kasım 2009
  5. YenidenDogdum

YenidenDogdum Yeni Üye Üye

Beğenildi:
    32
    Ödül Puanları:
    0
    Benim juzenim boşandı iki taraflı laflar havada uçtu ama en asılı hiç kendini anlatmaya çalısmadan tepkisiz torumsuz kalmak

6. 28 Kasım 2009
  7. MissA

MissA Doğum Hikayecisi Üye

Beğenildi:
    6
    Ödül Puanları:
    106
    sabret, çnkü sabretmek oturup beklemek dil mücadele etmektir...

bigün gelicek onlarda senle uğraşmaktan bıkıcaklar. sen kendini bozma. allaha sığın

8. 28 Kasım 2009
  9. katikula

katikula Geçici Olarak Hesap Pasiftir ! ÜZGÜN Üye

Beğenildi:
    12.565
    Ödül Puanları:
    288
    Artık boşandıysan neyi hala paylaşamamışlar?? Ayıp diye birşey var ya...

10. 28 Kasım 2009
  11. tsambikos

tsambikos Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    76
    haklısınız arkadaslar bazen ben de onların canını yakmayı cok ıstıyorum cok sınırlenıp uzuluyorum ama sabretmekten baska care de yok gıbı saogolun vakıt ayırıp benimle sorunumu paylastıgınız ıcın

12. 29 Kasım 2009
  13. Laale

Laale Aşikârdır Zat-ı Hak Pro Üye

Beğenildi:
    21.627
    Ödül Puanları:
    363
    Boşanma ve sonrası çok zor dönemlerdir..
    O zaman zarfında sevmediğiniz insanlarla görüşmemeniz sizin için daha iyi olur..
    Hakkınızda her zaman iyi ya da kötü konuşulacaktır ama siz gereksiz kişileri hayatınızdan çıkarırsanız zaten duymazsınız da görmezsiniz de..
    Kendi adıma boşanmaya karar verdiğim anda bir çok kişiden soyutladım kendimi.. Aslında bunu bilinçli olarak yapmadım,yalnız kalmak istiyordum sadece.. Toparlandığım zaman bile sadece en yakınlarımla görüşmeyi tercih ettim..
    Arkamdan atıp ve tutanlardan hiç haberim yok,ilgilenmiyorum...:umursamaz:

14. 29 Kasım 2009
  15. Shaire

Shaire BE the change... Üye

Beğenildi:
    20
    Ödül Puanları:
    108
    Hic aldiris etmemek mumkun degil.. Insanin gercekten zoruna gidiyor..

Sakin beddua etme..
    Sen agladikca onlarin istedigi, dedigi oluyor..
    Sen guclu kalip guldugun muddetce hic kimse bisey soyleyemiyecek...
    Elbet bikacaklar..

Kimsenin ahi kimsede kalmaz. Buna inan, ve gucunu Allah'a dua etmekle bul.
    Herkes ettigini bulacak elbette.. Bunu bilmek bile sana yetmeli..

En buyuk ceza unutmaktir demisler..

16. 1 Aralık 2009
  17. balxixmnur

balxixmnur Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    5
    Ödül Puanları:
    106
    sabretmekten başka çaren varmı cnm. boşver diyemeyeceğim gerçekten sözler çok acı veriyor insana. 4 senedir evliyim onun öncesinde başladı bizimkiler 7 senedir çekmediğim kalmadı bana o... mu demediler hakkımda yanlış şeyleri söyleyerek karalamaya çalıştılar. neler neler canım. şükür ki eşim bu olanlara artık bir dur dedi yaklaşık 1 senedir kendiside ailesiyle görüşmüyor banada laf söyletmiyor sağolsun. senin eski eşindede çok hata var bu aşamada. bizde çok boşanma derecesine geldik. bu aileler neyi hazmedemiyor anlam veremiyorum. sen yinede allaha havale et onları mevlam bir gün olur cezalarını verirler

18. 5 Aralık 2009
  19. ceylasya

ceylasya Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    370
    Ödül Puanları:
    113
    boş versene ne takıp aglıyosun benim annemle babamda yarı anneme neler dediler annemin ölmüş ve yüzlerini görmedikleri dayım için bile dünyaları sölediler ben yaptıysada afferin iyi yapmış size batan bişi var mı dedim Haketmiştirki yapmıştır die susturdummm