Dilini Emen Cocuk

Konusu 'Bebek Sağlığı ve Hastalıkları' forumundadır ve ayse ayse tarafından 25 Haziran 2008 başlatılmıştır.

25 Haziran 2008
    Konu Sahibi : ayse ayse
  1. ayse ayse

ayse ayse Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    KUZENIMIN BEBEGI DILINI EMIYO 3 YASINDA HALA BIRAKMADI BU ALISKANLIGINI NASIL BIRAKILIRKI BI ALISKANLIK UYARILINCA 2 DAKKA DURUYO SONRA YINE EMMEYE DEVAM EDIYO fisfisfis

2. 25 Haziran 2008
  3. zeyhat

zeyhat sonunda oldu :) Üye

Beğenildi:
    13
    Ödül Puanları:
    106
    Benim yiğenimde öyle oda 2,5 yaşınmda daha doğduğundan itibaren emmeye başladı dilini hala emior. Uykusu gelince yapıyor üstelik ya kendin saçını okşuyor yada yanında biri varsa onu saçını okşayarak diilinn emiyr ama sadece uykuya dalarken yapıyor. Bizde kendi belki bırakır diye bekliyoruz yada sadece uyuyacağı zaman yaptığı için pek önemsemiyoruz.

Son düzenleme: 25 Haziran 2008
  4. 26 Haziran 2008
  5. selena

selena araştırmacı Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    86
    ayşe cim meraba.yeğenin daha çok küçükmüş inşallah bu alışkanlıktan kurtulur.sana bir sır vereyimmi ben şu an 28 yaşındayım ve kendimi bildim bileli her uykum geldiğinde bende dilimi emerek uykuya dalıyorum.bir türlü bırakamadım ve öylede devam edecek.

6. 26 Haziran 2008
  7. Mev*Can

Mev*Can Yeni Üye Üye

Beğenildi:
    72
    Ödül Puanları:
    0
    benim bebeğimde sürekli dilini çiğniyordu..alışkanlık yapacak diye çok korkmuştum..neyseki zamanla unuttu..umarım sizinde çocuklarınız yaşları geçtikçe vazgeçer...

8. 27 Haziran 2008
  9. ayse ayse

ayse ayse Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    bunun bı bırakma yontemı yokmudur kafamçokkarıştı emzık ıcın falan yontemlerın oldugu gıbı buyusede alıskanlık bırakılmıyo ole bılıyorum :1no2:senağlama