dior hiptonik poison 'dan nefret edenler .........

Konusu 'Kadın Parfümleri' forumundadır ve ELA_gnc tarafından 9 Ağustos 2010 başlatılmıştır.

9 Ağustos 2010
    Konu Sahibi : ELA_gnc
  1. ELA_gnc

ELA_gnc Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    41
    ben bu parfümün içinde afrodizyak olduğuna kesinlikle inanmıyorum...bence satılmadığı için üretilmiş bir satış politikası bu...çok ağır boğucu bi koku.

2. 10 Ağustos 2010
  3. persiangirl

persiangirl Geçici Olarak Hesap Pasiftir ! ÜZGÜN Üye

Beğenildi:
    107
    Ödül Puanları:
    153
    bende methini duymustum ilk fırsatta denedim ama hüsransenağlamakolum sıktım boğuldum resmen.dedim belki yeni sıktığım için ağırdır biraz dolanayım gene denerim.ama yok bana göre değil kimisi içinde bir tutku o parfüm zevkler değişiyor işte

4. 10 Ağustos 2010
  5. _allure_

_allure_ Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    4
    Ödül Puanları:
    106
    bende bayılırım bu parfüme hatta dün özleyip bileğime sıktım sabahta armani she sıktım bileklerime bugün için armani she uçtu gitti altından misler gibi hypnotic poison kokuyor

hala zevkler ve renkler tartışılmaz tabiki, bende armani code dan nefret ederim seveni çok ama:KK70:

birde şöyle bir şey var bu parfümün taklidi yapılmıyor, ne dp de ne de başka yerde yapılanların uzaktan yakından orjinal hypnotic poisonla alakası yok, bi süre sonra ki o zambak ağırlıklı kokuyu alamadım açık parfümlerde mutlaka ama mutlaka orjinali denenmeli

6. 14 Ağustos 2010
  7. lethem

lethem Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    62
    Ödül Puanları:
    148
    ben 1 senedir kullanıorum, tanıdığım ve güvendiğim bi parfümcüden açık olarak alıyorum ama kalıcılığından falan gayet memnunum. başka yerde açık parfümcüde baktım farklı geldi koku, ama benim aldığım yerde çok güzel. ayrıca bayanlardan çok erkek arkadaşlarım kokuyu farkedio, ve beğenmeyen görmedim henüz:) zevk meselesi tabi siz de haklısınız ama ben memnunum:)

8. 16 Ağustos 2010
  9. sourapple

sourapple Mustafa Kemal ATATURK Üye

Beğenildi:
    987
    Ödül Puanları:
    198
    ben de cok severim bu kokuyu , 3-4 sise bitirmisimdir. muthis kalici ve esimin de cok sevdigi bir kokudur. mesela ben de issey miyake'den nefret ederim, bir arkadasimin uzerin de hissedersem yanina bile yaklasmam. ama zevkler ve renkler tartisilmaz...

10. 9 Eylül 2010
  11. ELA_gnc

ELA_gnc Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    41
    kalıcı olduğu kesin ama ne bilem böle çok da anlatıldığı gibi bir kokusu yok tamamen kış kokusu ve esmerlere daha iyi gider diye düşünüyorum......

ben chanel allure diyorum herzaman için number one .............:lepi:

12. 9 Eylül 2010
  13. patatesalatasi

patatesalatasi Yeni Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    ağır bi koku konusunda katılıyorum ama satılmadığına katılamıcam..
    cok tercih edilen bi parfüm ben de bi ara kullandım hatta bırakmamın sebebi herkesin kullanıyor olmasıydı..
    erkekler özellikle cok begeniyor zaten genelde bu tarz agır kokuları begeniyorlar çiçek kokularından ziyade :)

14. 9 Eylül 2010
  15. _allure_

_allure_ Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    4
    Ödül Puanları:
    106
    forumlarda sayfalar dolusu yorum yapılıp konuşulan bir parfüm olduğuna göre kesinlikle mükemmeldir:)

sevmeyen tabiki olacak bu çok normal ama hypnotic poison çoktan bi klasik olmuş asla eskimeyecek bi parfüm

16. 10 Eylül 2010
  17. amon-ra

amon-ra http://koredeneyimleri.blogspot.com.tr/ Üye

Beğenildi:
    17
    Ödül Puanları:
    108
    ben ben ben nefret edioyorum ünide yanımda oturan kız terli terli sıkıyodu bi de üfff...:S

18. 12 Eylül 2010
  19. PeSpEmBe

PeSpEmBe Uyuduum ben Büyüdüüm ben Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    106
    arkadaşım bu topiği sen açmasaydın ben açardım emin ol kaydirigubbakcemile5 Ya ben kokudan iyi anlarım, ten uyumu , kalıcılık , kış / yaz vs ayırımlarını yapabilirim ama bu koku gerçekten çok kötü :sinifsinif: Bi arkadaş sıkıyodu , yanında duramıyodum ( acayip de çok sıkardı); en sonunda ikna ettim de vazgeçti : psikolojik baskı uyguladım napiyim kızla sohbet etmek istiyom yok olmuyodu :hulya: Baya meşhurdu ;alıp denemek istememle başladı her şey . Sonuç : eşim benden kaçar oldu kaydirigubbakcemile3
    Valla bu iş zevk meselesi tabi, beğenen alır sıkar, beğenmeyen sıkmaz. Zorla değil ya.
    Şimdi vay efendim neden beğenmiyorsun , nesi var gibilerinden söylenmesin kimse. Burası beğenmeyenlerin paylaşım yeri . Adı üstünde yaniiiiii şakkıdı