Diorshow Waterproof

Konusu 'Göz Makyajı (rimel, kapatıcı, far, göz kalemleri)' forumundadır ve JiGSaW tarafından 24 Aralık 2008 başlatılmıştır.

24 Aralık 2008
    Konu Sahibi : JiGSaW
  1. JiGSaW

JiGSaW Tell me more =)) Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    86
    Arkadaşlar bir süre önce diorshow waterproof rimel aldım hatta eklemiştim aldıklarıma önce hypnose umu bitireyim diye denemek için 1-2 kere kullandım o yüzden pek farkedemedim.. neyse sonra hypnose um bitti ve hep dior kullanmaya başladım ve farketim ki çok fena akıyor :kızgın: başta bana mı öyle geliyor acaba dedim hani farketmeden gözümü mü kaşıdım da ondan oldu ama bugün özellikle dikkat ettim ve yine felaket akmış :eek:klava: bir de waterproof yani olacak şey değil :kızgın: aynı sorunu yaşayan var mı? Galiba çöp yolu göründü bu rimele :dilcikar:

2. 24 Aralık 2008
  3. almagester06

almagester06 Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    3
    Ödül Puanları:
    146
    bende dior show kullanıyorum ama waterproof değil çok da memnunum. değil akmak zor çıkıyor temizlerken. aldığın yere götür bence şikayetini söyle iade et çünkü ucuz bi ürün değil.mutlaka değiştirsinler niye çöpe atıyosun.

4. 24 Aralık 2008
  5. OLACAKLARDANSORUMLUOLMAM

OLACAKLARDANSORUMLUOLMAM Yeni Üye Üye

Beğenildi:
    4
    Ödül Puanları:
    0
    yapma yaa bende hypnose m bitsin diorshow alıcam diyodum bide ben warerproof almam alıcaksam
    kafam karıştı şimdii ff

6. 24 Aralık 2008
  7. almagester06

almagester06 Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    3
    Ödül Puanları:
    146
    ben diorshow almadan önce forumlardan bakmıştım ve orda zaten waterproof almayın diyodu. zaten çok kıvamlı ve zor çıkıyo. en azından bende öyle oluyo ki benim gözlerim alerjik ne kalem ne rimel hemen akar kaşırım. ama bunu zor çıkarıyorum.

8. 25 Aralık 2008
  9. damlasss

damlasss Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    diorshowu bende kullanmıştım hiç memnun kalmadım uzatmıo hacim vermio yani bende öle oldu ama givenchy phenomen eyes mascara harika tavsiye ederim 45 ytl idi fiyatı

10. 25 Aralık 2008
  11. JiGSaW

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    86
    Ben hiç normal rimel kullanmadım hep waterproof alırım diorshow un normali bile akmıyor dedikleri için waterproof alırken en ufak bir tereddütüm bile olmamıştı kafamçokkarıştı fırçası çok güzel tabii ki ama zaten benim kirpiklerim uzun ve gürdür çok mucize bir şeye ihtiyacım da yok ama sinir oldum maybelline waterproof bile en ufak akmıyor yani çok reiz bir durum...:eek:klava: geri götürmem de mümkün değil çünkü bayramda Viyana'dan almıştım benneyaptımki neysee bu bahaneyle yeni rimel arayışları için alışverişe çıkılacak demektirr :lepi:

12. 25 Aralık 2008
  13. JiGSaW

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    86
    canım moral verdin valla :lepi: givenchy phenomen eyes ı da deneyeceğim mutlaka çok sağol tavsiyen için :1hug:

14. 27 Aralık 2008
  15. Benimdilemmam

Benimdilemmam Pain... Üye

Beğenildi:
    1.019
    Ödül Puanları:
    163
    bende dıoru merak edıyordum, estee kullandım memnun kalmadım , dıor show u ovmuslerdı baya akıosa kı benım gozumden cok cabuk akar

16. 27 Aralık 2008
  17. damlasss

damlasss Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    ben diorshowda diorun adına yakışır bi özellik bulamadım açıkçası ve bitirmeden bıraktım givenchyi herkese tavsiye ederm hem dior kadar pahalı değil hemde mükemmel

18. 14 Ocak 2009
  19. sashamia88

sashamia88 Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    549
    Ödül Puanları:
    153
    lancome hyponese,dıor show arasında gıdıp gelıyorm forumda dıoru cok ovmuslerdı ama