Dip röflem ve boyamın rengi çok kötü

Konusu 'Saç Rengi ve Saç Boyama' forumundadır ve regina75 tarafından 15 Ocak 2010 başlatılmıştır.

15 Ocak 2010
    Konu Sahibi : regina75
  1. regina75

regina75 garginin annesi Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    selam kızlar

her zamanki gibi kuaförden hayal kırıklığı ile çıktım ,yıkadıkça oturur rengi dediler ama 1 ay olacak nerdeyse ve değişen bişey olmadı.Saç uçlarım platine yakın bir renk fakat diplerim yumurta sarısı gibi dip boyam ise dore kumral gibi oldu ve tabi saçımda büyük uyumsuzluk oldu.Aynı tecrübeyi yaşayan arkadaşlar ne yapmalıyım sizce?evde çözüm bulabilen var mı ?nasıl kapatabilirim bu rengi ?CADIARZU:çok üzgünüm:

2. 15 Ocak 2010
  3. gulbeyaz_31

gulbeyaz_31 Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    40
    Ödül Puanları:
    113
    canım bence bi kahveye boyat saçlarını ama boyamaya başlarken saç uçlarından başla aşağıdaki kısımlar daha açık olduğu için daha çabuk tutar o rengi dipler daha koyu anlattığına göreyerimseniben

4. 15 Ocak 2010
  5. regina75

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    canımcım benim amacı sarıdan vazgeçmek olsa hemen boyarım koyu renge,ben sadece diplerdeki doreliği kapatmak için sormuştummafoldumben

6. 15 Ocak 2010
  7. emdev

emdev Guest

yine aynı kuaföre git,çok rahatsızım de.diplerine cila sürüp açarlar.

8. 15 Ocak 2010
  9. gulbeyaz_31

gulbeyaz_31 Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    40
    Ödül Puanları:
    113
    pardon cnm ben yanlış anlamışım çevrende güvendiğin birisinden bi kuaför yardımı iste o zaman daha ii anlar o seni dip röflesi falan yapılır belki ..

10. 15 Ocak 2010
  11. TMYy

TMYy *T&M* Pro Üye

Beğenildi:
    3
    Ödül Puanları:
    146

sarıdan vazgeçmeyi düşünmüyosan işinin ehli güzel bi kuaföre gidip düzeltmen lazım.
    akıllı ben, evde kendi kendime dip boya yapmaya çalışmıştım mahvolmuştu saçlarım ama sonuç olarak yine kuaföre gittim düzelttim.

bide insan böyle olunca kendini çok mutsuz hissediyo çok iyi anlıyorum seni. sen yine 1 ay iyi sabrettin.

inşallah düzeltebilirsin en kısa zamanda.

12. 15 Ocak 2010
  13. regina75

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    kızlarrrr kuaför ikincide yani düzeltme işleminde daha da rezil etti cilayla ,kendi saçımın üstine yaptırmıştım cila kendi saçıma dorelik verdi sarılar ise koyu altın sarı oldu
    bi daha gitmek istemiorum kuaföre evde kendim halletmek istiyorum zaten dünya para verdim başka kuaföre git bi daha para bayıl istemiom
    küllü bir renk ile boyasam nasıl olur die merak ediyorum ya da bu yoğun açıcılar rengini açarmı ??fisfisfismirmirmirmir

14. 15 Ocak 2010
  15. nehiyy

nehiyy Aşk.. Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    106
    Saçlarında ki o sarılarda çiğlik mi var tam anlamadım ama öyle bi sorunun varsa, koleston açık küllü sarı kullan tamamını boya saçında ki çiğliği alıcak daha doğal bi görünüme kavuşturcak yıllardır sarı kullanarak söylüyorum bunu

16. 15 Ocak 2010
  17. regina75

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    nehiyy merhaba
    sarılar altın sarısı aralardaki renk dore kumral gibi değiştirirmi rengini?
    kaç numara?oksidanı kaç volüm kullanıorsun?

18. 15 Ocak 2010
  19. regina75

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    saçlarımın uçlarıda nehiyy senin avatardaki gibi,dibimin ve dip röflemin onla uyumlu olmasını istiyorum açıkcası,bir kere diplere röfle yaptırmadan komple açtırmıştım platin olarak fakat eşimle sorun yaşadım çok iddialı oldu çünkü
    röfleye döneyim dedim , bu da uçlarla alakasız bi renk oldu,yani altın rengi röfle kullananlar için güzel ama benim saçımla alakası yok ,bu rengi kırmak tek derdim ,