dipler siyah uçlar kızıl??

Konusu 'Saç Rengi ve Saç Boyama' forumundadır ve simsiyah33 tarafından 11 Eylül 2010 başlatılmıştır.

11 Eylül 2010
    Konu Sahibi : simsiyah33
  1. simsiyah33

simsiyah33 Mademoiselle Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    selam kızlarrrrr :KK3: bundan 4 ay önce saçlarımı boyadım koyu kızıla. kara gözlü buğday tenli biriyim.tabi saçlarım uzayınca da dipler çok koyu kestane(siyah da denilebilir) uçlar ise-güneşten dolayı-kestane kızıl gibi birşey oldu.okul açılmak üzere acaba saçlarımı boyatsam mı yoksa kalsın mı karar veremedimbilmiyorumkismile

bikaç arkadaşım boyatma gözlerinin karalığı belli oluyor dedi,bikaçı da okul başlıyor dibi gelmiş saçlarla mı başlayacaksın boyat diye ısrar etti..:kedi:

yardım edin resim ekleyemedim kusura bakmayın hayal gücünüze güveniyorum boshayallersmile

misal tuba büyüküstünün 'gönülçelen' in ilk bölümlerdeki saçlarına benziyor rengiCADIARZU:1rolleyes:

şimdiden teşekkür ederima.s.a.s.:enbuyukkk:

2. 11 Eylül 2010
  3. Summer

Summer Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    86
    bende seninle şu an aynı durumdayım saçlarım koyu kestane ve uçları bakırımtrak değişik bir renk ben okullar açılmadan bu rengi kapatması için mavi siyah boyucam eğer seninde saçların yıpranmamışsa güzel bir renge boyatmanı öneririm eğer habire boyamaya üşeniyorsan açık renkler deneme saçınıda zaten çok yıpratmış olursun çikolata kahve tarzı renklere boyayabilirsin

4. 11 Eylül 2010
  5. simsiyah33

simsiyah33 Mademoiselle Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    mavi siyahı bende biara düşünmüştüm hatta annem hep kullanırdı ama beni baya sert gösteriyor gibi geldi tanim de soluk zaten hiç pembelik yok oyüzden kızılı tercih ettim,ha bire boyatmaya da üşünen biriyim ne yalan söyleyim:KK1: annem hoş duruyor aralık gbi boyatırsın diyor ama sonradan boyatmaktansa önce boyayıp okul dönemine öyle mi başlasam diyorum...boshayallersmile

ayrıca kızıllara cesaret edemiyorum şöyle doğal bir kızıl arıyorum..içime sinmedi gitti:sinifsinif:

6. 11 Eylül 2010
  7. Summer

Summer Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    86
    bende baya beyaz tenliyim mavi siyah makyajsız ölü gibi gösteriyor sanki ama seviyorum mavi siyahtan sonra pişman olabilirsin o yönüde var tabi kızıl ise çok çabuk akan bir renk ve dipten siyah saç gelince kötü görüntü oluyor (önceden bakır kullanmıştım) bence çok kötü durmuyosa biraz daha bırak derim ama eğer okula güzel güzel gideyim dersen renk önerebilirim