Dipler yal ular kuru salar!!

Konusu 'Saç Bakımında Kullanılan Ürünler' forumundadır ve edaxxx tarafından 28 Nisan 2009 başlatılmıştır.

28 Nisan 2009
    Konu Sahibi : edaxxx
  1. edaxxx

edaxxx Guest

arkadaş benim saçlarım bir değişik. yaklaşık 6 aydır boya yapmıyorum saçlarıma doğal rengine bıraktım. ama hala sağlıklı olamadı saçım. dipler 2 günde yağlanıyor uçlar ise kupkuru. hangi tür sampuanları ve bakım ürünlerine kullanacağımı şaşırdım. genelde normal saçlar için kullanıp uçlarına krem sürüyorum. ama sonuç yine aynı. benim gibi olup ürün tavsiye edebilecek biri var mı?

2. 28 Nisan 2009
  3. pieszecki

pieszecki Yeni Üye Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    bende de var aynı sorun. saçımı boyadıktan sonra oldu. tavsiyesi olan varmı .:KK43:

4. 19 Mayıs 2009
  5. meltosh

meltosh Aktif Üye Pro Üye

Beğenileri:
    48
    Ödül Puanları:
    48
    Bende de var hergün yıkıyorum bu yüzden dipleri yapışıyo şekil de veremiyorum çok berbat bi durum bıktım bu yağdann kuruyasıcaa

6. 21 Mayıs 2009
  7. gizem1987

gizem1987 Yeni Üye Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    glıss turuncu serısını deneyın emınım cok memnun kalacaksınız.

8. 25 Mayıs 2009
  9. daylight

daylight Yeni Üye Pro Üye

Beğenileri:
    2
    Ödül Puanları:
    0
    banyo öncesı saç diplerine sirke+limon karışımnı friksiyon şeklınde yapıyorum yaglanmayı engelliyor banyo sonrası da saç bakım maskelerıni bol bol saç uçlarına sürüyorum evden kuaföre varana kadar iyice emiyor(banyo sırasında kalacagı birkaç dakikalık zamanı yetersiz buluyorum) bakımı durulatıp fönümü çektiriyorum ne yaglanmam var ne de uçlarda kırılmalarım bölgeye ihtayaca göre bakım dderim şekerlerim

10. 18 Haziran 2009
  11. Lys

Lys Yeni Üye Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    selam:))
    tam benim durumum......:) dipler aşırı yağlı,uçlar kupkuru...6 aydır boyatmıyorum,,kendi saçım çıkıyor diplerden...yine de yağlı,yine de cansız.....burda bişiy okudum.....sirke+limon karışımını diplere sürüyorsun,banyo öncesi,,,,sonra gliss şampuanın turuncu serisinden bir şampuanla yıkıyosun,, en son olarak da sadece saçının uçlarına saç kremi kullanıyosun,,,sonra durulama.......yukarda yazıyor zaten...ben özetledim s:sm_cool:adece...ben denemeye karar verdim....bakalım sonuç ne olucak::içelim:

12. 18 Haziran 2009
  13. budapest

budapest ♥ღ°•.♥.•°ღ♥ Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    36
    kızlar o silikon-silikon yağı içeren şampuanları bırakın, bakın nasıl düzeliyor saçlarınız. bu arada limon asitlidir, saç teline ve köküne zarar verir. hatta kökleri zayıflattığı için epilasyon sonrası kullanılıyor ve işe de yarıyor!!! limon yerine sulandırılmış elma sirkesi deneyin ve içinde dimethicone bulunmayan bir şampuan kullanın. saç kremini de sadece uçlara sürün.
    dimethiceone nedir diye soranlara: http://www.kadinlarkulubu.com/sampuan-sac-kremleri/14206-sampuaninizda-dimethicone-varsa-dikkat.html

14. 31 Aralık 2009
  15. yoknedemek

yoknedemek Yeni Üye Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Boyadan vazgeçip saçı doğal haline bırakan bizlerin başımıza gelen vahim durum.Bende de var aynı durum o yüzden artık normal saçlar için olan bir şampuan kullanıyorum eskiden kuru saçlar için kullanırdım dipleri de ekstra nemlendirdiği için hemen yağlanırdı.Boyanın hala varlığını sürdürdüğü boy kısımlarına da bakım kremi uyguluyorum durumu dengelemek için.Bu da benim yöntemim umarım yardımcı olur.

16. 31 Aralık 2009
  17. Lalle

Lalle Yeni Üye Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    normalde sürülebilcek bi sac krem var mı bildiginiz?benim de ihtiyacım var...

18. 3 Ocak 2010
  19. mylilapause

mylilapause Yeni Üye Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    glissin 3 dakikada onarıcı bakım kürü var(pembe)ve aynının sıvı saç kremi var o da pembe ikisi birden uygulandıgında gayet güzel nem veriyo saça şiddetle tavsiye ederim