Dipriz

Konusu 'Mutfak Püf Noktaları' forumundadır ve gxuxbxuxxsx tarafından 21 Haziran 2008 başlatılmıştır.

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
    21 Haziran 2008
    Konu Sahibi : gxuxbxuxxsx
  1. gxuxbxuxxsx

gxuxbxuxxsx Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    arkadaşlar diprizde neler saklıyorsunuz diye bir bölüm okumuştum daha önce bugün aradım bulamadım .bulduklarım çok az.benim okuduklarımda geçen sene açılmış sayfaydı.ve herkes neler yapıp sakladığını yazmıştı.bulursanız bana yazarmısınız

2. 21 Haziran 2008
  3. Apple

Apple Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    6
    Ödül Puanları:
    108
    taze fasulyeden tut barbunyaya kadar bir sürü şey saklıyorum.hatta patlıcanı karnıyarıklık hazırlayıp kızartıyorum hani o köpük tabaklar varya onlara birer yemeklik koyup streç filmle sarıp saklıyorum.böylelikle kışın karnıyarıklarım çok lezzetli oluyor.bazen fazla fazla börek çörek yapınca koyuyorum bi misafir gelince ısıtıp vermesi pratik oluyor.dolmalık biberleri bile temizleyip koyuyorum.nohutu pişirdikten sonra buzluğa koyuyorum.nohutlu pilav falan yemek istediğimizde çıkarıp bi tutam atıyorum pilava.dereotunu bile yıkayıp kurutup duğruyorum bir poşet sonra lazım oldukça içinden alıp kullanıyorum.daha aklıma geldikçe yazarım tatlım

4. 21 Haziran 2008
  5. gxuxbxuxxsx

gxuxbxuxxsx Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    arkadaşım sağol.aradığım yeri buldum bakmak istersen deprezde kışlık gıdalar

6. 5 Eylül 2008
  7. Borzo

Borzo Mucizemmm Pro Üye

Beğenildi:
    4
    Ödül Puanları:
    106
Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.