diş belirtisi mi?

Konusu 'Bebek Sağlığı ve Hastalıkları' forumundadır ve frezyalar tarafından 1 Temmuz 2010 başlatılmıştır.

1 Temmuz 2010
    Konu Sahibi : frezyalar
  1. frezyalar

frezyalar Yeni Üye Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    0
    oğlum 7 aylık .üst damağın ortasında minik kırmızı bir nokta gördüm bugün. ama kabartı yok.diş olabilirmi?. 4-5 gündür kulağını tutuyor.dişliğiyle damaklarını kaşıyor.ve gece çok kalkıyor.fisfisfis

2. 1 Temmuz 2010
  3. pollyannaa

pollyannaa 1kral+1kraliçe+2 prenses Üye

Beğenildi:
    7
    Ödül Puanları:
    146
    merhaba frezyalar.. ilk cevap yine benden alkisalkisalkis bende kızım ilk diş çıkarırken damağında minicik kırmızı bi nokta görmüştüm diş çıkarken minnacık kanamış. ama genellikle ilk diş alt çenede çıkıyor. seninki diş değildir heralde. kızım 2 ay önce 6 gün arayla 2 diş çıkardı ve o gün bugündür başka diş yok :sinifsinif: bu arada erken yatırma işi ne alemde.

4. 1 Temmuz 2010
  5. frezyalar

frezyalar Yeni Üye Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    0
    saol valla sende olmasan opuyorumnanaktan üst tarafta çıkmazmı daha diyosun :) o kırmızılık geçmiş biraz ama hafif kabarmış demin baktım.oyuncağımı tahriş etti acaba.sert birşey de yok ama.erken yatmaya gelincce sabah erken kaldırıp 7 den sonra uyutmayınca işler iyi 10 buçuk gibi uyuyo ama bu seferde geceleri saat başı kalkıyoruz huysuzluğu üstünde dişten mi bilmemki :uhm:

6. 1 Temmuz 2010
  7. pollyannaa

pollyannaa 1kral+1kraliçe+2 prenses Üye

Beğenildi:
    7
    Ödül Puanları:
    146
    canım yaa zor valla... benim kızım bazen olyordu ki 20 dk- 30 dk da bir kalkıyordu perişan oluyordum. diş çıkarıcak zannediyordum ama 2 aydır yok. eli ağzında sürekli, ağzı sürekli ıslak... bi çıksada rahatlasa bari...