Dis cekimi korkusunu nasil atabiliriz?

Konusu 'Ağız - Diş Sağlığı ve Bakımı' forumundadır ve EU1 tarafından 13 Ekim 2007 başlatılmıştır.

13 Ekim 2007
    Konu Sahibi : EU1
  1. EU1

EU1 Guest

dis doktoruna gitme korkusu sanirim cogumuzda vardir nasil yanebiliriz bu korkuyu disim agriyorda ama ne yapiyim cok korkuyorum korkak seyim istee:roflol::roflol:

2. 16 Ekim 2007
  3. PastelBoya

PastelBoya Yeni Üye Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    0
    cnm valla bende çok korkuyorum hatta doktorla kavga ediodm adam bıkmştı benden o dereceydi ben yenemedm korkumu dişlermde yine problem var ama gitmeyi düşünmüorm napçam bunuda hiç bilmiorm...CADIARZU

4. 16 Ekim 2007
  5. EU1

EU1 Guest

haklisin ya bende inanilmaz derecede korkuyorum
    cok aciyor
    bende esimle bir kere gittim adamin elini bile tuttum yapmasin diye ayy ne komik haldeymisimdir =)
    cok ama cok ugrastii eee benim gibi korkagin diside ne haldeymistirde artik gitmistir orasinida siz dusunun
    o disim curumeye tam 4yil once baslamisti her agridiginda morfinle uyusturdular mutlaka bir hafta sonra gel absesi iner cekeriz dediler ama ben agri gidince gidermiyim hic doktora ee gitmeye gitmeye disten haric dis etim curumus =) ee artikin mecburenm gittim simdi yine agriyor napicam bilmiyorum yaff

6. 16 Ekim 2007
  7. SHADOWGIRL

SHADOWGIRL Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    22
    Ödül Puanları:
    108
    bende çok korkardım ama alıştım artık çünkü diş ağrısı daha berbat:teselli:

8. 16 Ekim 2007
  9. EU1

EU1 Guest

ayy ne biliyim yaa olsun olsun dis agrisini morfinle biseyle atlatiriz dermisim ondan sonrada son asamada doktor bile kurtaramaz ayyy allah korusun yawww
    hatta bir dis doktorundan dinlemistim
    disteki o mikroplar bogaza iniyormus bir sureden sonra dahada buyuk sorunlar cikiyormus bunlari birde biliyorum ama yinede korkuyorum doktordan

10. 16 Ekim 2007
  11. burbuk

burbuk Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    1.682
    Ödül Puanları:
    163
    35 yaşına kadar bende korktum bu yüzdende çok acı çektim, sonunda annemin dişçisi (annemle birlikte planlamışlar) beni yoldan zorla çevirerek dişçi koltuğuna oturttu, sadece bakıcam dedi, sonrada çekiç, tornavida, kerpetenden oluşan aletleri gözümün önüne koydu, "bu ne??" dediğimde kullanacağım aletler bunlar ben diğer dişçilere benzemem dedi. İşte o anda bende tüm sinirler boşaldı gülmekten gözlerimden yaş gelmişti. Sağolsun dişçim sayesinde artık hiç korkmadan dişçi koltuğuna oturuyorum, öyle gırgır bir adamki anlatamam, çocuklarda korkmuyorlar asla dişçiden. Sanırım iş doktorda bitiyor.

12. 16 Ekim 2007
  13. EU1

EU1 Guest

:Roflol::Roflol::Roflol:ay allahda seni güldürsün emi bende zannettim ki disini oylece cekiverdiler icimi buz kesti sanki ayyy allah iyiligini versin emi yaa

14. 26 Ekim 2007
  15. EU1

EU1 Guest

16. 26 Ekim 2007
  17. sarxix papatya

sarxix papatya Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    3
    Ödül Puanları:
    106
    atlatılacak bısey deıl.aletlerın cıkardıgı sesler kerpetenler sevımlı olmayacagına gore.:1no2:

18. 26 Ekim 2007
  19. EU1

EU1 Guest

haklisin galiba