diş çıkaran bebekler

Konusu 'Bebek Bakımı ve Beslenmesi' forumundadır ve belçin tarafından 7 Şubat 2008 başlatılmıştır.

7 Şubat 2008
    Konu Sahibi : belçin
  1. belçin

belçin Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    76
    sl kızlar benim bir sorunum daha var oğlum ilk dişlerini 3 ayın sonunda çıkardı şimdi altı ayı bitirdi üzt dişler çıktı fakat yeni farkettim alt dişlerin arka kısmı kararmış acaba böyle mi oluyor. Doktora pzt. götüreceğim ama bekleyemiyorum sitelerde baktım sebebini bulamadım Yardım ederseniz sevinirim

2. 7 Şubat 2008
  3. xoxykxux bebek

xoxykxux bebek Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    86
    slm belçin hanım benm kızımda alt iki dişini çıkardı.7aylık.bizde öle bi durum yok yani kararma.doktora bi danış.bende merak ettm sebebbini arkadsım.örenip bizide aydınlatırsan sevinirim.önemli bişe ddeildir bence.

4. 8 Şubat 2008
  5. belçin

belçin Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    76
    umarım değildir erken dökülecek diyorlar etraftakiler bakalım doktor ne diyecek

6. 8 Şubat 2008
  7. KapicininBitliKizi

KapicininBitliKizi Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    11
    Ödül Puanları:
    148
    benımde bebızım 4 aylık dıs cıkarıcak yerlerı bellı ne kulana bılırım cok kasınıo galuba elı hep agızında dıs kasıcı aldım yıne yk

8. 8 Şubat 2008
  9. xoxykxux bebek

xoxykxux bebek Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    86
    çiçek hanım bize doktor agrılareını hafiifletsin diye jel verdi.eczanelerde sölerseniz sizde alabilirsiniz.çok ii geliyo sabah ve aksam uyumadan önce dişyerlerine iice masaj yaparak sürüyorum.doktorumz elleriniz ii temizleyip masaj yapın dedi.ben faydasını görüyorum.umarım sizde görrsünüz.

10. 9 Şubat 2008
  11. belçin

belçin Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    76
    canım mrh. allah bağışlaasın yavrunu ben bişey kullanmadım jel için de ii değil diyorlar ama bilmiyorum ben soğuk şekilde havuç vs. ile dişini kaşımasına yardım ettim. diş kayıcı al onuda akşamdan dolapta beklet sabah ver sancısını alır.

12. 10 Şubat 2008
  13. UXGXUR BXOXCEXGXXIX

UXGXUR BXOXCEXGXXIX Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    ben böceğime jel almıştım ama kullanmadım eğri çıkartıyo yok erken döküyo dişleri dediler kafamı karıştırdılar kısacası kullanmadım.onun yerine yeşil soğanın beyaz kısmını iyice yıkayıp eline tutuşturdum onu dişlerine sürterek kendini rahatlattı ama dikkatli olmak gerekiyo devamlı gözüm üstündeydi koparıp boğulmasın diye havuca göre daha yumuşak .istersen bi dene ben faydasını gördüm denersen eğer umarım sende faydasını görürsün:KK46:

14. 13 Şubat 2008
  15. KapicininBitliKizi

KapicininBitliKizi Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    11
    Ödül Puanları:
    148
    Kızlar hepınıze tek tek tesekkurederım bana yardımcı oldugunuz ıcın oyku bebek bende eczaneden jel aldım ama yok bı faydası canım yıne bagrıo kasın dıe hahahaha elıne arkadasın demesı gıbı yesıl sogan verdım yok havuc verdım yok ah garıbım benım cok kasınıo galıba sap sap elını yıyor bırınınde elını kapmasın bırakmıo saldırıya gecıo parmaklara hazıne bulmus korsanlar gıbı haha

16. 13 Şubat 2008
  17. littlefairy

littlefairy 16.09.07nilmelek doğdu Pro Üye

Beğenildi:
    3
    Ödül Puanları:
    106
    ay çok güldüm sayende benim kızın harektleri gözümde canlandı valla.. aynı buulduğu ele yapışıyo yavrumm. ama daha inciler gözükmedi.

18. 15 Şubat 2008
  19. bodrumlu_48

bodrumlu_48 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    76
    merhaba arkadaşlar diş konusunda benimde bir sorunum var benim kızım bir yaşında alt dişlerini gayet güzel çıkarttı sorun olmadı ama şuan 13 aylık üst dişleri gelmeye başladı çok huysuz oldu ve devamlı ağlıyor yemek yemiyor işdahı kesildi ateş oldu dudaklarına vurdu ateşi şuan ateş düşürücü içirdim faydası oldu ama açaba neden bu kadar huysuz oldu ve ağlıyor bana yardımcı olabilirmisiniz çok sevinirim arkadaşlar.....