Diş çıkarma kaşıma vs

Konusu 'Bebek Sağlığı ve Hastalıkları' forumundadır ve papatyam_83 tarafından 21 Kasım 2008 başlatılmıştır.

21 Kasım 2008
    Konu Sahibi : papatyam_83
  1. papatyam_83

papatyam_83 civciv Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    108
    Kızlar erken gerçi daha ayın 1 inde 4 aylı oluyo benim miniğim de yumruk hep ağızda kaşır gibi,,refleks dedi dr tamam da bu dişleri çıkan var mı?bu aylarda yani çıkmadan ne zaman önce kaşınmalar başlıyo ??

2. 21 Kasım 2008
  3. suprise

suprise Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    106
    bu konuda bi bilgim yok ama benim kizim da ne zaman ac olsa ozaman iki elini bir sokuyo agzina... karni tok olunca da yapiyo ama o da cocuklarin emme istegini gideremedikleri icin oluyomus... emzik kullanmiyosan emzige alistir derim.; cunku parmagini emmek emzik emmekten daha cok damak yapisini bozuyomus.. bize doktorumuz oyle dedi...

4. 22 Kasım 2008
  5. Elis

Elis Guest

benim doktorum hani dis kasimak icin oyuncaklar olurya ici su dolu,onlarin aslinda zararli oldugunu soyledi ,cocuk disiyle delebilir ve bogulabilirmis....
    bebegin mendilini nemli olarak buzdolabina koyun ve sogudumu verin eline ,hep soguk ve islak olmasi inanin daha cok hosuna gidiyo....doktorum demisti...

benim oglum cok severdi,deneyin sizde...........

6. 22 Kasım 2008
  7. papatyam_83

papatyam_83 civciv Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    108
    çok güzel bi fikir tehlikesiz en azından

8. 23 Kasım 2008
  9. ELVXIXN

ELVXIXN 5 parmak kurabiyemiz Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    106
    cnm en az 1 ay öncesinden başlıyormuş bu diş kaşınmları.benim kızım 4 ayı doldurdu 1 aydır elleri ağzında ve zman zaman acısı oluyo ağlıyo.babamız 4 aylıkken çıkarmış.sanırım bizimki de 1 aya kadar çıkaracak en fazla :) kalgel diye merhem var.ondan alıp dişetlerine sürebilirsin rahatlatıyor