Diş Estetiği

Konusu 'Ağız - Diş Sağlığı ve Bakımı' forumundadır ve KadinlarKulubu tarafından 26 Şubat 2010 başlatılmıştır.

26 Şubat 2010
    Konu Sahibi : KadinlarKulubu
  1. KadinlarKulubu

KadinlarKulubu Popüler Üye Pro Üye

Beğenildi:
    562
    Ödül Puanları:
    143
    herkese merhaba.benim ön bölgede ki dişlerimle ilgili sıkıntılarım vardı ve sürekli başka başka diş hekimlerine gidip aydınlanmaya çalışıyodum.en sonunda gittiğim bir klinlikte yaptırmaya karar verdim.şu an acaip memnunun gerçekten harike dişler yapıldı neydim ne hale geldim,porselen lamına denilen işlemden yaptırdım.üst 10 dişime takma tırnak gibi yapılan çok özel porselenler.her gören bayıldı.gerçekten çok memnun kaldım .yapan kişi işinin uzmanı.dental studıo diş klinliği diye bir yer bağdat caddesinde.acaipte güzel biryer herkese tavsiye edebilirim gönül rahatlığıyla...

2. 27 Şubat 2010
  3. deniz.

deniz. Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    4
    Ödül Puanları:
    86
    sitesi varmı....doktorunun adı ne canım.....

4. 27 Şubat 2010
  5. senaakmese

senaakmese Guest

dişlerimi yapan zaten protez uzmanıydı.o yüzden içim oldukça rahattı. bağdat caddesinde erenköyün tam ortasında. galip paşa camisinin yanında.dental studıo ağız diş sağlığı poliklinliği.ben bir arkadaşımı daha götürdüm o da beyazlatma yaptırdı.oda çok memnun kaldı. çok güzel pırıl pırıl oldu valla.

6. 27 Şubat 2010
  7. mernem

mernem Geçici Olarak Hesap Pasiftir ! ÜZGÜN Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    Peki ücretleri konusunda da bizleri bilgilendirir misin canım hem beyezlatma hem de lamine için?....:)

8. 27 Şubat 2010
  9. f.arana

f.arana Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    106
    benimde dişetlerim gözüküyor bende istiyorum..ama bağdat caddesi baya bir tuzludur...:çok üzgünüm:

10. 1 Mart 2010
  11. sofia.

sofia. Yeni Üye Üye

Beğenildi:
    8
    Ödül Puanları:
    0
    benim de gülerken diş etlerim görünüyorr we çok canımı sıkıyor daha önce deneyimi yada bilgisi olan war mı ?

12. 1 Mart 2010
  13. mehfil

mehfil Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    86
    bende yaptırmiştım ama dogal istıyorum lamına bana olmuyor oyuzden moralım sıfır:KK43: lamına cok dogal ve harıka oluyor ve diş etlerım gozukmuyor bbenım de bıde cok pahalı bı tedavıı ben cuma gunu cagdaş kışlaogluyla goruşecem bakalım ne fıyat verecek 7 8 milyarı gozden cıakrmak gerek benım üst dişlerımın hepsi değişime ugraması lasım bıde diş etlerım de pempe estetık denılıyor inş hayallarımdekı dişlere kavusurum

14. 1 Mart 2010
  15. mehfil

mehfil Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    86
    canım fiyatlar hakkından bılgı verırmısın bıde taksıt ımkanı varmı ya ne güzel lamına yaptırmiişsın bana olmuyor senağlama

16. 2 Mart 2010
  17. f.arana

f.arana Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    106
    banada pembe estetik yapılması gerek ve birde lamina...param olmadığı için hiç doktora gidip görüşmedim bile anca işe girebilirsem belki taksitle:KK43:((

mefhil görüşmeye gittiğinde benide bilgilendirir misin?fikir edinmiş olurum bir nevi...

18. 21 Mayıs 2010
  19. xiongmao

xiongmao Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    Peki ızmirde hiç bunu yaptıran birisi warmı?çOk acil yardıma ihtiyacım war yardım edinn :KK43:(