Diş eti sorunu

Konusu 'Ağız - Diş Sağlığı ve Bakımı' forumundadır ve sumeyra86 tarafından 2 Haziran 2010 başlatılmıştır.

2 Haziran 2010
    Konu Sahibi : sumeyra86
  1. sumeyra86

sumeyra86 Yeni Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    merhaba öncelikle.. dişetiyle ilgili sorunum var.. diş etlerimde sürekli bir kanama var ve sürekli sızlıyor şişlikler var..ve ağır bir koku oluyo..her sabah uyandığımda ağzım kanlı oluyo ve zor kesiliyo. yaklaşık 2 ay önce doktora gittim ve bir diş macunu verdi ve gargara için bir ilaç.dişlerimi düzenli fırçalıyordum ama dişetlerim acımasın diye kısa ve bastırmadan yapıyordum.doktor daha sık faırçalamamı ve biriken pis kanın koku yaptığını söyledi..dedğini yapıorum ve çok sık fırçalıyorum ama değişme yok uzun zamandır.ne yapmam gerekir daha ciddi bir rahatsızlık çıkmasından korkuyorum

2. 2 Haziran 2010
  3. TATOSH

TATOSH Ask dolu Üye

Beğenildi:
    27
    Ödül Puanları:
    148
    geçmiş olsun..bol bol tuzlu suyla gargara yap yada oksijenli su ile çalkala ağzını..ama mutlaka daha ii bir doktora gitmen gerek..dişeti kanamasıyla bu seferde dişetleri çekilir ve en kötüsü dişlerini bile kaybedebilirsin..

4. 3 Haziran 2010
  5. dentist

dentist Aktif Üye Pro Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    ağzınızda diştaşı var.bunların temizliğini yaptırdığınızda sorun kalmayacakdır.