Dış gebelik geçiren arkadaşlar varmı varsa lütfeeen!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Konusu 'Gebelik' forumundadır ve sefamolsun tarafından 15 Haziran 2008 başlatılmıştır.

15 Haziran 2008
    Konu Sahibi : sefamolsun
  1. sefamolsun

sefamolsun radyoda yine sezen çalıyo Üye

Beğenildi:
    5
    Ödül Puanları:
    106
    Yaklaşık bir hafta önce özel bir topik açmamıştım ama biçok gebelik ile ilgili topiğe giri hamile olduğumu duyurmuştum belki aranızda haberi olan vardır arkadaşlar.Ama en son geçtiğimiz çarşamba yani ayın 11 inde doktoruma tahlillerimi göstermek için gittiğimde aslında hamile olmadığımı rahmmde 6 cm lk bir kist olduğunu ve dış gebelik geçirdiğimi söyledi doktorum ve seni acilen yatışa geçirip gözlem altında tutmamız gerekitğini her an patlamaya hazır bir bombanın rahmimde durduğunu söyledi o an yıkıldım ne bekledim ne buldum dedim allahım bu bir kabus olmalı çok uyanmayı bekledm ama yok bu gerçekti.Ertesi gün doktor beni ameliyata alacağını söyledi önce göbek deliğinden gireceğini eğer başarılı olmazsa açık ameliyatada dönebiliriz dedi ve ertesi gün ameliyata saaat 1.30 da girdim yaklaşık birbuçuk saat sürmüş.Narkozdan uyanmak üzereyken doktorum yanıa geldi ve ameliyatın başarıyla geçtiğini söyledi ama ben anesteziden heralde gebeliğimin devam ettiğini anladım yada birtür halüsünasyon herkese gebeliğim devam ediyor diyorum.Hemşirelere bana iye ağrı kesici veriyorsunuz ben hamileyim ya diyorum ertesi gün doktorum tekrar gelene kadar böyle inandım takii dotorum gelip nerenden uydurdun diyene kadar.
    İşte benim hikayem böyle kızlar şimdi iyiyim iyileştim sayılır.:a015:
    Doktoruma çok teşekkür ederim tekrar anne olabileceğimi bilmek beni sevindiriyor!:nazar:

2. 15 Haziran 2008
  3. kardelenx

kardelenx canım oğlum BERTUĞ'um Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    106
    canım benim çok geçmiş olsun Allah büyük inşallah tekrar anne olmayı nasip etsin hayırlısı ile çok üzüldüm inan okuyunca :çok üzgünüm:Allah bi daha aynı şeyi yaşatmasın .a.s.

4. 15 Haziran 2008
  5. umut_sevgim

umut_sevgim Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    10
    Ödül Puanları:
    146
    canım benım ya gecmıs olsun ıns en kısa zamnda bebıslerımızı kucagımıza alırısz bende 3 dusuk yasadım ınsanın yuregı acıyor ama ıns guzel gunler bızı beklıyor opt canım

6. 15 Haziran 2008
  7. burser

burser burcu Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    86
    CNM BENİM YAAAA ÇOK ÜZÜLDÜM ÇOK GEÇMİŞ OLSUN ÇOK OLMAMIŞTI SENİN HAMİLE HABERİNİ ALALI HAZİRAN LİSTESİNDEYDİN DİMİ BENDE 3 AY ÖNCE YAŞADIM DIŞ GEBELİK AYNI SENİN GİBİ 6 CM LİK VE 3 CM LİK KİSTLERİM VARDI BENİMDE 1 AY KADAR HER 2 GÜNDE Bİ KAN TAHLİLİ YAPILARAK KONTROL ALTINA ALINDIM DIŞ GEBELİĞİN KÜÇÜLDÜĞÜ FARK EDİLDİ VE DOKTORUM AMELİYAT YAPMADI 1 AY İÇİNDE KENDİLİĞİNDEN KÜÇÜLDÜLER 2 -3 ADETLE ATARSIN DEMİŞTİ 3 AY GEÇTİ SANIRIM TEMİZLENMİŞTİR ARTIK ÇOK ZOR GÜNLER GEÇİRDİM AMA GEÇTİ ÇOK ŞÜKÜR ŞİMDİ YENİ BEBİŞ ÇALIŞMALARINA BAŞLADIK HAYIRLISI ARTIK İNŞALLAH EN YAKIN ZAMANDA SENDE BEBİŞİNE KAVUŞURSUN...HİÇ ÜZME KENDİNİ ÇOK ÖPÜORUM ARKADAŞIM ALLAH GÜÇ VERSİN SANAa.s.

8. 15 Haziran 2008
  9. EU3

EU3 Guest

Canım benim çok geçmiş olsun rabbim en kısa zamanda sağlıklı hayırlı bir evlat nasip etsin sana.OKuyunca çok üzüldüm canım allahım bol sabır versin sana

10. 15 Haziran 2008
  11. dilek_83

dilek_83 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    86
    Canım çok geçmiş olsun! Hayırlısıyla en yakın zamanda hamile kalırsın ve Allah'ta sana yavrunu kucağına almayı nasip eder inşallah

12. 15 Haziran 2008
  13. aysimaa80

aysimaa80 Guest

canım benim çok geçmiş olsun merak etem senin durumun iyi,çünkü benim arkadaşım da dış gebelik geçirmişti,onun ki daha sorunlu oldu,kanaması oldu,rahim kanalı neredeyse deliniyordu,ama şimdi hamile ve şuanda 8 aylık ve çok sağlıklı.
    güzel rabbim sana da bebek verecek en kısa zamanda
    ben de boş gebelik geçirdim ve 1 hafta önce kürtaj oldum,ama hiç umudumu kaybetmedim,bizim bebeğimizin olmama durumu vardı ama boş da olsa bak allahın işine ki hamile kalabiliyorum artık.a.s.

14. 15 Haziran 2008
  15. ECEM2003

ECEM2003 Guest

çok geçmiş olsun inşallah tez zaman da sağlıkla bebeğini kucağına alırsın

16. 15 Haziran 2008
  17. cidy

cidy Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    gecmis olsun canim bende dis gebelik gecirdim ama benimki dahada kötüydü kanamam vardi ve laparoskobi ile ameliyat oldum suan yine hamileyim ins. yavrumu saglikli olarak kucagima alcam
    allah isteyen herkeze en kisa zamanda saglikli bebisler bagislasin amin.

18. 15 Haziran 2008
  19. celen35

celen35 bodruma da gittik beraber :) Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    146
    canım cok gecmiş olsun.yanlız hiç bööle bişe duymadım ben dıs gebelikle ilgili..kistin olması dıs gebelik deildir ve dıs gebelikte acık ameliyat en son caredir..ilk önce metatroksat tedavisi uygulanır ve bu çözüm olmazsa laporoskopi ameliyatı yapılır..ben 4 kez gecirdim..1 acık ameliyat bir iğne..bence acilen baska bir doktora git..bu ihmal edilemiyecek bir durum..ben cok arastırdım bu ektoğik gebeliği..nerdeyse inciğini cıncığını biliyorum..ortada alınan bir bebek yok gibi??