Dış gebelik geçiriyorum

Konusu 'Jinekoloji / Kadın Hastalıkları' forumundadır ve TXIXTANYA tarafından 27 Kasım 2008 başlatılmıştır.

27 Kasım 2008
    Konu Sahibi : TXIXTANYA
  1. TXIXTANYA

TXIXTANYA Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    Merhaba ,yaklaşık 1 ay önce dış gebelik teşhisi ile tedaviye alındım erken teşhis olduğu için ilaçla geçiriyorum.gün aşırı beta hcg tahlil yaptırıyorum değerin düşmesi gerekiyormuş allha şükür düştü .ama 5 gün sonra tekrar tahlilim var bir süre o bölgenin iyileşmesi gerekiyormuş önceleri çok korktum.ama şimdi rahatım dr.operasyona gerek yok dedi.böyle rahatsızlık geçiren arkadaşlarıma sesleniyorum normal olarak daha sonra ne zaman hamile kalabilirim.tşk.

2. 27 Kasım 2008
  3. Saruboceq

Saruboceq İki Kız Annesi :) Pro Üye

Beğenildi:
    102
    Ödül Puanları:
    198
    geçmiş olsun öncelikle canım..
    dışgebelik sonrası 3-6 ay arası bir korunma süresi veriyor sanırım doktorlar..

4. 27 Kasım 2008
  5. Larkin

Larkin Kocitim <3 Pro Üye

Beğenildi:
    2.587
    Ödül Puanları:
    238
    Çok geçmiş olsun..Çok şükür hafif atlatıyorsun..Dış gebelikte erken teşhis çok önemli..Tüpünü kaybetmeden atlatman çok güzel..Rabbim tekrar yaşatmasın..
    Sende soru sormuşsun ama bende sana soru soracağım..Normal yolla mı dış gebelik geçirdin..Yani ilaç kullanmıyor muydun yada tüp bebek sonucunda mı oldu?

Ama bildiğim kadarıyla söyleyeyim..
    Bu sitede Kibele adlı arkadışımız 3 ay önce dış gebelik geçirdi ve tüpü alındı..Şimdi ilk defa tüpünün olduğu taraftan yumurtladı ve şu an hamile..İnşallah Allah'ım hayırla sağlıkla tamamına erdirir..