dış gebelik lütfen cevaplayın

Konusu 'Arşiv' forumundadır ve ozozlem tarafından 17 Mart 2008 başlatılmıştır.

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
    17 Mart 2008
    Konu Sahibi : ozozlem
  1. ozozlem

ozozlem Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    Arkadaşlar 10 gün önce dış gebelikten laporskopi ameliyatı geçirdim ve sol tüpümden yumurta alındı 10. gün olmasına rağmen sol tarafımda hafif ağrılarım oluyor bu normal mi? Bundan sonra ne yapmam gerek tekrar dr muayenesi gerkiyormu rahimiçi filmi mi çektirmeliyim bundan sonra ne yapmam gerektiğini bilmiyorum dr 3 ay bebek yapmam gerektiğini söyledi. tekrar bebek yapmaktan çok korkuyorum. Lütfen bu aşamadan sonra ne yapmam gerektiğini bana anlatırmısınız.

2. 17 Mart 2008
  3. Borzo

Borzo Mucizemmm Pro Üye

Beğenildi:
    4
    Ödül Puanları:
    106
    Benim bilgim yok canım geçmiş olsun...Henüz yeni olmuşsun operasyono..bence bedenini biraz dinlendirmelisin..

4. 17 Mart 2008
  5. KIZLARIMCANLARIM

KIZLARIMCANLARIM Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    5.718
    Ödül Puanları:
    238
    canım bak bende yaklaşık 2 ayn önce laparoskopi oldum dış gebelikdenn..:KK43:benimde sağ tüpüm alındı malesef::KK43:ve ameliyattan sonraki iki reglimde reglimin ilk günü sağ tarafımda acayip sancıular oluştu.. dr uma sordum normal olabilir bu tür sanıclar dedii.. korkacak bişey yok.. sonuçta ameliyatt..toparlnamam 3 ayı buluyor.. benim bu üçüncü reglim olacak ameliyaatn sonra haftaya:KK43:ama ben bu ay başladım çalışmalara.. dr um daha riskin yok öteki taraf sağlam dedi.. Artık gerisi Alla' a kalmş.. her zaman aynı şey olucak diil.. geçmiş olsun canım..

6. 17 Mart 2008
  7. lora

lora buyrun benim!!! Üye

Beğenildi:
    5
    Ödül Puanları:
    106
    cok gecmis olsun cnm umarim en kisa zamanda hamile kalirsin

8. 18 Mart 2008
  9. asel06

asel06 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    86
    1.5 sene önce dış gebelik geçirdim allah tan kendiliginden 60 günlük kanamayla gitti hiç bi tedavi görmedim ama o korkuyu atlatamadım yinemi aynı olacak

10. 18 Mart 2008
  11. Iraz

Iraz Guest

Canim bende gecen sene haziranda dis gebelik gecirdim ve ayni yöntemle sol tüpüm alindi bana dr 6 ay bekle demisti.Tabiki agrilarin olacak bu normal ara ara kontrollere gitmeyi ihmal etme.Aylarca ya tekrarlarsa yada cocugum olmazsa korkusu yasadim zor gunlerdi ama gecti.Bugun Tam 10 Haftalkik hamileyim Allahima cok sükür.Darisi basiniza moralini yüksek tut hicbiseycik olmaz canim.

12. 18 Mart 2008
  13. ozozlem

ozozlem Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    ırazcım senin için çok sevindim. İnşallah çok mutlu olursun bebişinle. Umarım benimde tekrarlamaz. Bu arada seninde ameliyat sonrası ameliyat geçirdiğin tarafında ağrıların olmuşmuydu. Acaba ben mi biraz abartıyorum.

14. 18 Mart 2008
  15. ozozlem

ozozlem Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    cevap yazan herkese çok teşekkür ederim. Yalnız olmadığımı hissetmek bana destek veriyor.

16. 18 Mart 2008
  17. ozozlem

ozozlem Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    armağancım inşallah sen de hayırlısı ile bebiş sahibi olursun. Allah yolunu açık etsin.

18. 18 Mart 2008
  19. yaseemin

yaseemin Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    106
    bende geçen yıl dış gebelikten açık ameliyat oldum sol tüpüm alındı.benimde amleiyattan sonra ağrılarım oldu bu normalmiş ama fazlyasa dr bi görün vajinal kültür felan alıp bi kontrol eder

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.