Dış gebelik ve acaba hamile miyim?

Konusu 'Hamilelik Belirtileri' forumundadır ve deryan... tarafından 10 Ocak 2009 başlatılmıştır.

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
    10 Ocak 2009
    Konu Sahibi : deryan...
  1. deryan...

deryan... deryan... Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    Merhabalar,aranıza yeni katıldım... geçen sene dış gebelik geçirdim şu an bebek istiyorum; bu ay yumurtlama dönemim çok ağrılı geçti ilk defa kasık,bel,bacak ağrısı çektim aşırı şekilde...karnımda şişlik hissediyorum,gaz olayı da var ve adetime 6 gün kaldı acaba hamişmiyim çok merak ediyorum. dış gebelik geçirdiğim için tekrarlamasından çok korkuyorum.(Allah kimseye bu duyguyu yaşatmasın.).....herkesin mucizesi gerçek olur inşallah :)) :asigim: sevgiler

2. 11 Ocak 2009
  3. nergis55

nergis55 Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    3
    Ödül Puanları:
    146
    Canım inşallah hamilesindir.Merak etme dış gebelik değildir.

4. 11 Ocak 2009
  5. deryan...

deryan... deryan... Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    teşekkürlerr....bakalım görüceğiz 1 haftam kaldı ve mutluluğumu herkesle paylaşırım inşallahhhhhh

6. 11 Ocak 2009
  7. siribron48

siribron48 ACIBADEM SEKERİM:) Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    106
    inşallah hamilesindir canım...dış gebelık deıldır zannetmıorum..tekrar tekrar dış gebelık cok zor bır ıhtımal dıe okumustum bıryerde...şişlik falan varmı goğüslerınde falan?kasıklarda gergınlık?ben hamıle kaldımı yaklasık 1 hafta once anlamıştım...her yanım şişmişti farklı bişiler oluodu vucudumda.....belkı senınde oledır...hayırlısı canım.inşallah Allah gonlune gore werır...sewgıler

8. 11 Ocak 2009
  9. deryan...

deryan... deryan... Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    kasıklarda gerginlik var ve bacak, bel ağrısı çekiyorum. karnımda da hassaslık var....bugün test yaptım-biraz erken ama- negatif çıktı.beklemem gerekiyor birkaç gün daha,hayırlısı inşallah.......

10. 12 Ocak 2009
  11. benkibele

benkibele Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    23
    Ödül Puanları:
    106
    canim bend e temmuzda dis gebelik gevirdim ameliyatla tupum alindi. 3 ay sonra hamile kaldim. Allah a sukur. normal hgebelikmis. ben de dis gebelik diye cok korktum.

diger tupun acik mi? eger bilmiyorsa rahim filmi cektirmeni tavsiye ederim icin rahatlamis olur.

bu arada umarim hamilesindir.

12. 12 Ocak 2009
  13. deryan...

deryan... deryan... Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    öncelikkle herkese destekleri için teşekkürler... benim tüplerde sorun yok kontrole gittim.zaten ameliyat olmadım ilaçla düşürmüşlerdi.ilaç kullanıldığı için 6 ay korunma vermişlerdi.ben 1 yıl bekledim ama bilemiyosun işte aynı şeyleri yaşamak korkusu var;
    bu arada dün test yapmıştım negatif çıkmıştı fakat 3-4 saat sonra 2.pembe çizgi çok silik olarak oluştu.eminde olamıyorum.her ihtimale karşı haftaya pazartesi doktoruma gitmeyi düşünüyorum.umarım güzel haberlerle gelebilirimmm....ayrıca ne güzel..bebişiniz hayırlı olsun(kibele)sağlıkla gelir inşallah...darısı başıma :)

14. 12 Ocak 2009
  15. artuner

artuner Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    deryan canım bence kan testi yaptır en sağlıklısı o.Benim arkadaşımda dış gebelik geçirdi v 4 ay sonra hamile kaldı inşallah sende hamilesindir.Bende anne olmayı çok istiyorum ama 7 yıldır allah nasip etmedi.Adetim 23 gün gecikti test yaptım 3 defa negatif artık kan testine bakıcam yoksada ne yapayım ama inşallah sen hamilesindir

16. 13 Ocak 2009
  17. derya6577

derya6577 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    merhaba.gecen yıl gecırdığın rahatsızlık ıcın gecmıs olsun dıyorum.ama bu yıl aynı olacak dıye bır kural yok..sakın aklına oyle seyler getırme.pozıtıf dusun kı guzel seyler basına gelsın...hamılelık belırtılerı yasaman guzel bak az da kalmıs bes gun ne guzel...beklemek cok zor ama bu bıle guzel...bende de o belırtılerın aynı oldu bu ay ama testlerım negatıf verıyor... adetım hıc gecıkmez ama henuz regl de olmadım... bakalım hayırlısı... mujdelı haberını beklıyorum canım...unutma hayatta bazen acı gunlerde gecıreceğiz ki hayatta kı guzel anların kıymetını bılelım.....

18. 13 Ocak 2009
  19. deryan...

deryan... deryan... Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    teşekkürediyorum...allah en yakın zamanda sana da annelik nasip etsin....pazartesi düşünüyorum kan testini bilmiyorum ne olacak??????beklemedeyim:sm_confused:

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.