Dıs gebelık yokmus

Konusu 'Hamilelik Belirtileri' forumundadır ve ebru_ tarafından 8 Kasım 2010 başlatılmıştır.

8 Kasım 2010
    Konu Sahibi : ebru_
  1. ebru_

ebru_ Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    31
    kızlar cumartesı btea hcg yaptırmısıtım 121.27 deyıp dıs gebelık ıhtımalı vermısdı bugun yıne yaptırdım 255.51 cıktı sımdı dr.un demesı ıkı katı oldugu ıcın ıhtımal yok hersey normal cumartesı tkrar gel dedı hersey normal seyrındemı sızce

2. 8 Kasım 2010
  3. Oyaz_08

Oyaz_08 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    41
    normal canım normal.değerin gayet güzel.için rahat olsun bence.belirtilerin neler paylaşırmısın bizimle?
    tebrik ederim bu arada.Allah kucağına almayı nasip etsin inş.her zaman derim.hamile kalmakla iş bitmiyor.önemli olan kucağına alabilmek.ama kötü düşüncelere yer veripte hamileliğini zehretme.tadını çıkarmaya bak.hayırlı olsun...

4. 8 Kasım 2010
  5. ifsumnadial

ifsumnadial Rütbem Yok:) Üye

Beğenildi:
    6
    Ödül Puanları:
    108
    tebrik ederim allah insallah sag saglim kucagini almayi nasip etsin.,belirtilerin neler ve kacinci haftadasin hangi haftada ögrendin hamile oldugunu...

6. 8 Kasım 2010
  7. ebru_

ebru_ Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    31
    kızlar bu benım ıkıncı hamıleleım 2.5 yasında oglum var ısteyerek oldu spıralımı cıkarır cıkarmam la 2 ayımda kaldım adet gecıkmem olmustu test yaptım ılk zmanlar tek cızgıydı son zamanlarda bırıncı net ıkıncısı varla yok arasında oldu o zaman dr gıtım kese yokddıler satım 28 eyluldu kese olmaması ımkansızdı cunku dıs gebelıkdır dendı sonra adetımden 10 gun gecıkınce terkar test yaotım 3 dkda ıkı cızgı net sekılde belırıverdı bu sefer dogum yaptıgım dr gtıım oda kese gormedı dıs gebelık sutund duruldu ve bugun herseyın normal oldufunu soledı

8. 8 Kasım 2010
  9. ebru_

ebru_ Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    31
    ama hala kac haftalık oldgunu solemedı cunku kese 1500den sonra gozukurmus bu arda ıyı dıleklerınız ıcn cok tesekkkurler

10. 8 Kasım 2010
  11. ifsumnadial

ifsumnadial Rütbem Yok:) Üye

Beğenildi:
    6
    Ödül Puanları:
    108
    5 bucuk haftalik falansin galiba benim bildigim kadariyla kese 6 7 haftada belli oluyor.eger degerler normalde hersey yolundadir.allah sag saglim kucagina almayi nasip etsin.adet gecikmesinden haric bir belirti yasamadinmi...bende 11 kasimi bekliyorum son adetim 9 ekimdi gecen carsamba bir lekelenmem oldu 1 gün onun haricinde hic bir belirtim yok arasira kasik agrisi haric ve sabahlari gelen yogun beyaz akinti haric hic bir belirtim yok gögüslerde hele hic bir degisiklik yok.allah büyüktür insallah hamileyimdir bende size burdan hamileyim müjdesi verebilirim....

12. 8 Kasım 2010
  13. ebru_

ebru_ Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    31
    valla canım o kadar da yok galıba daha kucuk ınsallah ahmılesındır yok anam yok ben anneme cekmısm annemde boyleymıs ılk cocgumdada boeydım hıc bırsey yasamadım ama benım gorumcem hamıle 5 aylık tuvalletten cıkmıyo mıde bulantsdından

14. 8 Kasım 2010
  15. naciye00

naciye00 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    6
    Ödül Puanları:
    63
    Ebrucugum tebrik ederim seni insallah cumartesi keseyide gorursun sonrada kalp atislarini duyarsin bebisinin dikkat et kendine bebisin sana tutunmaya calisiyor cunku

16. 9 Kasım 2010
  17. palette

palette "El-Hafız" isminle koru.. Üye

Beğenildi:
    3
    Ödül Puanları:
    61
    cnm bu değerlerle kesin olarak dış gebelik yok diyebiliyormu doktorlar yanii kesin dış gebelik değildir denilebiliyormuymus degerler 2 katına çıkınca?

18. 9 Kasım 2010
  19. sweet_drop

sweet_drop Mert&defne Üye

Beğenildi:
    438
    Ödül Puanları:
    153
    benim bildiğim kesenin içinde bebek varsa dış gebelik yok öyle değilmi yoksa ben 2katına çıkıncada kimyasal gebelik değil diye biliyorum acep yanlışmı biliyorum:26: