dış gebelikten ne kadar sonra hamile kaldınız

Konusu 'Gebelik' forumundadır ve çeşmim tarafından 26 Haziran 2008 başlatılmıştır.

26 Haziran 2008
    Konu Sahibi : çeşmim
  1. çeşmim

çeşmim Guest

merhaba arkadaşlar ben şubat ayında dış gebelik geçirdim.dış gebelik geçiren arkadaşlar acaba ne kadar sonra tekrar hamile kaldınız?tedavi gördünüz mü?görmeden mi hamiş oldunuz?...

2. 26 Haziran 2008
  3. nestle76

nestle76 Yeni Üye Üye

Beğenildi:
    2
    Beğendikleri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    hayatım yeğenim 7 ay sonra normal yolla hamile kaldı...zaten dış gebeliği de normal yolla olan hamileliğinde gelişmişti...gerçi o da düşükle sonuçlandı..talasemi ve hormon problemleri vardı...şimdi 2 çocuğu var çok şükür...

4. 26 Haziran 2008
  5. Kancicegim

Kancicegim Aysima´nin Annesi:) Üye

Beğenildi:
    4
    Beğendikleri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    ben de yilbasinda 7 haftalik hamileyken bebek olmustu, dis gebelikten dolayi kurtaj oldum...tuplerim falan alinmadi ....dr 3 ay korun dedi ben de 3 ay korundum sonra biraktim 1 ay sonra hamile kaldim bu sefer hersey yolunda cok sukur...siz de bence dr unuzu dinleyin mutlaka kurtajdan sonra korunun,,bu cok onemli...

6. 26 Haziran 2008
  7. çeşmim

çeşmim Guest

benimkide ilaçla düşürüldü ama dr.korunmamı falan söylemedi...

8. 26 Haziran 2008
  9. simlamutlu

simlamutlu Yeni Üye Üye

Beğenildi:
    8
    Beğendikleri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Benimde dış gebeliğim ilaçla sonlandırıldı ama 4 ay korundum bırakdığım gibi hamile kaldım ama sana korunmanı tavsiye ederim bir kere kullanılan ilaç yönünden 3 ay korunmalısın çünkü kemoterapi ilacı o ayrıcada korunmayı bırakmadan önce bir rahim filmi çektirmeni tavsiye ederim sonra bırak korunmayı.

10. 26 Haziran 2008
  11. firuze-1524

firuze-1524 Bal kız & Bal oğlan Üye

Beğenildi:
    2
    Beğendikleri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    çeşmim bende ocak gibi bir düşük ayptım 1 ay korundum ama hala olmadı benim,bakalım bekliyoruz

12. 27 Haziran 2008
  13. Kancicegim

Kancicegim Aysima´nin Annesi:) Üye

Beğenildi:
    4
    Beğendikleri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    ondan gecmis olsun canim.:teselli:..dr öyle dediyse tmmdir..a.s.Ama sen yine de kendine dikkat et,üsütme kendini sicak tut ki idrar yollarin falaln iltihap olmasin guzelim...a.sinsallah en kisa zamanda hamile kalirsin dularim seninle ve butun arkadaslarimla...Allah im bebeginiz oldugu gunleri de gostersin insallah...a.s.

14. 27 Haziran 2008
  15. çeşmim

çeşmim Guest

çok teşekkür ederim Allah razı olsun Rabbim dileyen herkese en kısa zamanda hamileliği ve bebeklerini kucaklarına sağlıkla almayı nasip etsin.4 ay oldu en dış gebelik geçireli.şubat ayının başında öğrenmiştim ve nerdeyse sonuna kadar uğraştık bu mesele ile.çok tuhaf bir duygu bir taraftan hamile kalmak istiyordum bir taraftan da sağlığım için bebeğin düşmesi gerekiyordu.Rabbim kimseye yaşatmasın...

16. 27 Haziran 2008
  17. asel06

asel06 Yeni Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Beğendikleri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    canım ben 2 sene önce dış gebelik geçirdim ignesiz ilaçsız hiiiç bişeysiz kanamayla gitti ama tüpü alınan bile hamile kalıyo boşuna kendine stres yapma derim ben yaptım şimdi olmuyo

18. 14 Kasım 2010
  19. haticety

haticety Yeni Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Beğendikleri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    merhaba bendee ilk defa gördüm bu siteyi gerçi araştırdım buldum çünki dış gebelik geçirdim daha yeni 1 hafta oldu çok üzüldüm o kadar çok nedenlerim varki neden böyle oldu diye sizin yazdıklarınızı okuyunca içim bi nebze olsun rahatladı inş rabbim bidaha yaşatmaz hiç kimseye ben ameliyat oldum iç kanamam vardı tüplerim alınmadı hamdolsun doktorum en az 6 ay cocuk yapma dedi burda okudum 3 ay diyenlerde var demekki zaman dilimi belli olmuyo bana hap vercem deedi doktorum ama ben kullanmak istemiyrm dogum kontrol hapını ama koruncam tabi bu 6 ay bana çok iyy gelcek toparlanmam için saglıgıma daha fazla dikkat etmem gerek düşüğncelerinizi paylaşırsanız çok sevinirim siz rahatlatıyosunuz beni