dış gebelikten sonra ne zaman regl oldunuz??

Konusu 'Gebelik' forumundadır ve kucukkedicik tarafından 10 Ocak 2008 başlatılmıştır.

10 Ocak 2008
    Konu Sahibi : kucukkedicik
  1. kucukkedicik

kucukkedicik Guest

kızlar benim bayramın 2. günü kürtaj oldum sonra hcg tekrar yükselince dış gebelik tanısı kondu. sağ kanalda.. iki kez metotraxat aldım. şimdi değer 500 lerde ama hala regli olmadım... hcg düşmediği içn progesteron yükselmiş yine rahim duvarım kalınlaştı.

siz değeriniz kaçlardayken regl oldunuz?

2. 11 Ocak 2008
  3. sevgii:)

sevgii:) bebişimm benimleeeeeee:)) Üye

Beğenildi:
    6
    Ödül Puanları:
    148
    benimde dış gebelikti kürtajdan sonra hergün biraz biraz düştü normal seviyesine geldiğinde regl oldum geçmiş olsun canım allah bidaha aynı acıyı göstermesin kimseye

4. 12 Ocak 2008
  5. turkuaz_turkuaz9

turkuaz_turkuaz9 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    86
    aslında şu söylediğin değer benim için çok düşük canım. benim 6000 di. 6 haftalıktı benim dış gebeliğim . normal reglimi olduğum için hiç anlamadım bişi.ama sonra çok fena ağrılılı kanamalarım oldu. ve tahlil yapıp hemen aldı ameliyata. ciddi bir ameliyat geçirdim zor bişi bu. ama sanırım senin ilaçla temizlencek gibi. reglimide tekrar sanki 40 gün sonra falan oldum gibi hatırlıyorum. haberlerini ulaştır bak merak ettim . çok geçmiş olsun tekrar

6. 13 Nisan 2015
  7. YesNed

YesNed Üye Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    6
    dış gebelik sonrası ilaçla sonlandırıldıktan sonra beta hcg sıfırlandıktan sonra mı gelen kan regl kanı oluyor..