diş hekimiyim

Konusu 'Arşiv' forumundadır ve Morgxuxl tarafından 22 Şubat 2008 başlatılmıştır.

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
    22 Şubat 2008
    Konu Sahibi : Morgxuxl
  1. Morgxuxl

Morgxuxl Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    7
    Ödül Puanları:
    86
    selam arkadaşlar kk üyesi olarak diş konusunda bu kadar meraklı arkadaşlar olduğunu bilmiyordum yardımcı olabileceğim bir konu olursa sorularınızı beklerim

2. 22 Şubat 2008
  3. vuslat2008

vuslat2008 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    bak seni burdada buldum canım korkum zatan yumurtalıklarım ilaçla büyüdü çatlatma öncesi antibiyotikle çatlatma iğnesinin birbirini etkilemesi birde bu antibiyotik yumurta kalitemi bozarmı diye kafam karışıyor dişçime söylemedim hamile kalmaya çalıştığımı çünkü eşimin akrabası yanında çalışıyor ve benim hamile kalmakta zorlandığımı bilimiyorlar

4. 22 Şubat 2008
  5. Morgxuxl

Morgxuxl Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    7
    Ödül Puanları:
    86
    canım seni bilgilendirdim zaten bu konuda ama en iyi kararı verecek olan kişi jinekologundur
    güzelce anlatırsın derdini o da sana yardımcı olur

6. 22 Şubat 2008
  7. sevcil

sevcil Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    merhaba benimde bir sorum olacak. 7 yaşında bir oğlum var ve süt dişleri dökülmeye başladı. yerine çıkan dişi sapsarı bu neden olabilir yardımcı olursanız sevinirim. şimdiden teşekkürler...

8. 22 Şubat 2008
  9. sarxix papatya

sarxix papatya Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    3
    Ödül Puanları:
    106
    canım benım 20lık dısım alınacak.yan duruyor.azıcık bır kısmı dısarda.rontgende hemen yanında kemık war.kemık kaldırılacak dedıler.sınıre yakın dedıler.2saat surer ıslem dedıler.korktum.napacagım.kemık kesılırken cok acı olurmu.offff ya.

10. 23 Şubat 2008
  11. Morgxuxl

Morgxuxl Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    7
    Ödül Puanları:
    86
    öncelikle çıkan daimi dişler neye göre sarı???
    ağzında var olan süt dişlerine göre sarıysa bu normal bişeydir çünkü süt dişlerinin rengi adından da anlaşılacağı üzeri daha beyazdır biz bu renge mavi-beyaz diyoruz
    daimi dişlerin genel rengi ise sarı-beyazdır.... dolayısıyla da daimi dişler süt dişlerine nazaran daha sarı dururlar.... korkulacak bişey yoktur

12. 23 Şubat 2008
  13. Morgxuxl

Morgxuxl Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    7
    Ödül Puanları:
    86
    bu işlemlerin hepsi lokal anestezi altında yapılacak yani dişin, o bölgedeki dişetin ve kemik uyuşmuş olacak dolayısıyla yapılan işlem esnasında ağrı duymayacaksın sadece o bölgede yapılanların farkında olacaksın işlemden sonrada antibiyotik ve ağrı kesici baskısı altına alınacaksın
    işlem sonrasında rahatsızlıkların olabilir ağrı,ödem vs... gibi reçete edilecek ilaçlarda bunları daha kolay atlatmanı sağlayacak
    şimdiden geçmiş olsun canım

14. 23 Şubat 2008
  15. KapicininBitliKizi

KapicininBitliKizi Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    11
    Ödül Puanları:
    148
    bende sorım barı bı soru benım kızım 4 aylık ve dısı cıkıo ne kulana bılırım acaba bu konuda cocuk doktoruna gıttı ya bıde dısı beyazlatmak ve dıs etı kanamasını onlemek ıcın ne yapa bılırız sımdıkten tesekkur

16. 23 Şubat 2008
  17. tutku03

tutku03 canım kızım Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    :uhm:benimde bir sorum olucak.Ben dişlerimi ne kadar çook fırçlsam bir türlü beyazlamıyor.Acaba başka bir yöntemle beyazlarmı.yoksa sarımı kalır.birde en iyi diş macunu hangisi diş fırçası hangisini kullanayım?:enbuyukkk:

18. 24 Şubat 2008
  19. kıskanç

kıskanç Guest

benimde bir sorum olucak.Ben dişlerimi ne kadar çook fırçlsam bir türlü beyazlamıyor.Acaba başka bir yöntemle beyazlarmı.yoksa sarımı kalır.birde en iyi diş macunu hangisi diş fırçası hangisini kullanayım? ewt bnde tutku arkadaşımıza katılıyorum benimde dişlerim ne yaparsan yapıyım beyazlamıyor

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.