diş iğnesi diye bişey duydunuzmu?

Konusu 'Kasım Anneleri' forumundadır ve cagancuk tarafından 1 Mayıs 2009 başlatılmıştır.

1 Mayıs 2009
    Konu Sahibi : cagancuk
  1. cagancuk

cagancuk küçük aşkımla çok mutlym Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    106
    kızlar oğlum diş çıkarmaya başladı.çok huzursuz durup durup ağlıyo.annem önceden diş iğnesi içiriyoduk kolay çıkıyodu diyo dr gittik jel verdi sadece.içinizde içiren yada duyan varmı?

2. 5 Mayıs 2009
  3. andina222

andina222 nihayet bir anne... Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    106
    canım ben hiç duymadım diş iğnesi falan ama hazır açılmış başlık varken burdan devam ediyim dedim , yurtdışında yaşayan arkadaşlar özellikle avrupada isviçrede bir ilaç varmış , minnacık haplar bunlar bebeğin tüm diş acısını alıyormuş , biriyle tanıştım geçen gün kendisi isviçreden bunları getirtmiş ve çok rahat diş çıkarmış oğlu ama ismini hatırlayamadı.. çilekcim özellikle sana soruyorum , biliyor musun bu hapı ? yada sorup soruşturur musun çevrenden ? bana ismi lazım , ismini öğrenebilirsem getirticem hemen..şimdiden teşekkürler a.s.

4. 5 Mayıs 2009
  5. cilekk

cilekk Kücük adamIna asIk.. Üye

Beğenildi:
    16
    Ödül Puanları:
    146
    duydu ve sormustum doktoruma kesinlikle önermedi ayrica benim yasadigim ülkede yasaklandigini söyledi.

malum bunlar herseyin dogal olmasindan yanadir.

andidacim özel yazdim sana canim.

6. 6 Mayıs 2009
  7. andina222

andina222 nihayet bir anne... Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    106
    cilekcim gelmedi mesajın bana özelden..
    ya şaka gibi tanıştığım bayan o kadar güzel anlattı ki hatta bende şaşırdım bu kadar faydalı bişey nasıl türkiyede olmaz diye :1shok: