diş jeli

Konusu 'Bebek Bakımı ve Beslenmesi' forumundadır ve papatyam_83 tarafından 29 Aralık 2008 başlatılmıştır.

29 Aralık 2008
    Konu Sahibi : papatyam_83
  1. papatyam_83

papatyam_83 civciv Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    108
    Arkadaşlar
    kuzularımızın dişlerinin kaşıntısına iyi gelen bir jel markası var mı kullanan iyi geldi dien tavsiye eden??

2. 29 Aralık 2008
  3. mehtapbaygus

mehtapbaygus Guest

canım doktor calpol verdi bebeğimede iyi geldi ama bi kaç gün önce doğum yapanlar bölümünde okudum bu jeller bebeğin midesine gidebilirmiş o zamanda kötüymüş.zaten ben bebeğime verdiğimde yalanmaya başlıyo tadıda fena değil hafif diş macunlkarını andırıyo.
    Ama sık sık kullanmamak gerekirmiş.ben çok rahatsız olduğunda sürüyorum şimdi ellerimi yıkayıp kaşıyorum biraz ii geliyo

4. 29 Aralık 2008
  5. papatyam_83

papatyam_83 civciv Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    108
    aslında dr umuz bi iye yaramaz boşuna sürmeyin dedi tamam dedim ama sonra etraftan dr lar da herşeye bi kulp buluyo ben sürdüm bebeğime çok i geldi rahat atlattı dienler oldu alayım bare dedim arada kaldım yani :
    ama madem midesine zararlı parmaklarımız sağolsun onlarla hallederiz ,,:)

6. 30 Aralık 2008
  7. free_love

free_love çikolatalı sos Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    ben dentinox jel kullanıyorum ..her zaman değil...genelde ben masaj yapıyorum diş etlerine çok hoşuna gidiyor...bu jelin bi zararı yok..günde 2-3 kere

8. 30 Aralık 2008
  9. beyazgxuxl1986

beyazgxuxl1986 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    3
    Ödül Puanları:
    86
    evet bende o jelden kullanıyorum benim ufaklıkta çok seviniyor bir kere de kendimde denedim gerçektende faydası var ağrımı kesti diye bilirim