dışa dönük basenler-iç basenler...lütfeennnn

Konusu 'Soru-Cevap Bölümü' forumundadır ve Catharsis tarafından 2 Eylül 2009 başlatılmıştır.

2 Eylül 2009
    Konu Sahibi : Catharsis
  1. Catharsis

Catharsis Geçici Olarak Hesap Pasiftir ! ÜZGÜN Üye

Beğenildi:
    4.947
    Ödül Puanları:
    163
    uzun zamandır diyet ve spor yapıyorum.oldukça kilo verdım.boyum 172 kılomsa 58 kg, her tarafım toplu idi eskiden ama şu an tek sorunum basen.. genişçe tarif etmek gerekirse.. popo değil onun altı,yani bacakların en üstü,aynı yerin iç tarafı ve aynı bölgenin dış tarafı.. yani bildiğiniz basen..pilates de yapıyorum,yürüyüş de..cok faydasını gördüm ama o bölge hala sorunlu.. internetten cok hareket arastırdım uyguladım.. sadece az sonuç aldım..
    bildiğiniz etkili,değişik yöntemler neler..
    5kg daha vermek istiyorum,başarabilirsem.. gene de oralar kalırsa çıldırcam artık..

2. 3 Eylül 2009
  3. persembe

persembe Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    106
    fazla spor yapmaktan kas yapmis olabilirsin cunku bende ayniyim eskiden belden ust taraf asagiya gore genisti simdi basenlerim belimden genis:bbo: kilo vericem diye deli gibi hergun spor yaptim kostum sonuc bu
    ha kilo verdimmi evet biraz verdim ama daha cok kas yaptimmafoldumben

4. 3 Eylül 2009
  5. Catharsis

Beğenildi:
    4.947
    Ödül Puanları:
    163
    yok canım aslında genel olarak kas yaptım evet ama sıkılaşma tipi kas oldum.. öyle erkeksi kalınlık verecek bır kas değil.. zaten basenımdekı doku yumusak hala.. oturunca falan yayılıyor yanı.. baska hiçbir bölgem öyle yumusak değil.spor her yere yaramış ama oraya yaramamıs sankı

6. 3 Eylül 2009
  7. Only_Eylul

Only_Eylul Popüler Üye Pro Üye

Beğenildi:
    12
    Ödül Puanları:
    148
    Margheritam hayırlı olsun konu açmışsın a.s.
    Canım nivea bady dinamik sabahlar cd sinde çok güzel bacak ve kalça egzersizleri var hemde iç ve dış bacak çalıştırabiliyosun kalçada aynı şekilde
    ben haftada 3 gün onu yapıyorum haftanın en az 4 günüde yürüyüş ve koşu yapıyorum baya toplandım benimde boyum ve kilom aynı seninle
    aynen 4-5 kilo daha vermem lazım ama benim fazlalık üst bacak içi ve dışında az kaldı bakalım
    birde lahana yağının sıkılaştırıcı etkisini duydum onuda deniycem kısa zamanda :1hug:​

Son düzenleme: 3 Eylül 2009
  8. 4 Eylül 2009
  9. Catharsis

Beğenildi:
    4.947
    Ödül Puanları:
    163
    tesekkür ederim canım.. bır onu indirmemiştim bir türlü indireyım bakalım ..bir de nivea bodyı deneyelim..

10. 4 Eylül 2009
  11. DERin83

DERin83 RUZGARİN ANNESİ:-) Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    106
    ahh ahh yarama bastın margherita, ben onlara kelebek kanatları ismini taktım, ne kadar zayıflarsam zayıflayayım gitmiyor :umursamaz: bende bıraktım kendi haline :umursamaz: belim 36 beden popom 40 ve 42 olarak devam edebiliyor, 38 beden pantolon alıyım diyorum geçmiyor bizim kanatlardan 40 beden pantolon alıyorum bu seferde belimde bir boşluk oluyor..abuk subuk bi tipim anlayacağın. formülünü bulursanız kızlar banada söyleyin.

12. 4 Eylül 2009
  13. muhasebeci07

muhasebeci07 Guest

benimde kelebek kanatlarım varmafoldumben pilatese gittim titreşim aletleri denedim bi türlü ben inat ettim onlarda inat etti giden param oldu, çare bulursanız banada lütfen bazen kızıyorum gidip yağ aldırma mı yapsam diye ama ondada eskisi gibi oluyo diyolar offf ne bu bayanların çektiği yaaa:enbuyukkk:

14. 4 Eylül 2009
  15. Only_Eylul

Only_Eylul Popüler Üye Pro Üye

Beğenildi:
    12
    Ödül Puanları:
    148
    kelebek kantları demek allah iyiliğinizi versin :roflol: :roflol:
    ama ben kurtuluyorum sayılır kanatlardan sevinsem mi üzülsemmi
    şimdi anlayamadım kaydirigubbakcemile3​

16. 4 Eylül 2009
  17. DERin83

DERin83 RUZGARİN ANNESİ:-) Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    106

kız nasıl kurtuluyorsun? formül nedir?

18. 5 Eylül 2009
  19. Catharsis

Beğenildi:
    4.947
    Ödül Puanları:
    163
    şimdi kızlar alt üst arasında 2-3 beden oynayacak kadar fark olanlar bence, spor, o bölgeye yönelik egzersiz ve diyet etkilı olur. en azından aradakı fark bir bedene falan ıner.. ben 36 bedene oluyorum gibi..ya da 36-38 bedenım diyelım.markadan markaya oynuyor.. ama kıyafetsız basenım var.. kot ya da baska seyler örtüyor ama.. aynada kıyafetsız bakınca rahatsız oluyorum. cok büyük gibi gelıyor..