dışarı çıkarken bebeklerinize neler giydiriyorsunuz

Konusu 'Bebek Bakımı ve Beslenmesi' forumundadır ve EU3 tarafından 22 Ocak 2009 başlatılmıştır.

22 Ocak 2009
    Konu Sahibi : EU3
  1. EU3

EU3 Guest

slm kızlar ya ben dışarı çıkarken oğlumu üşücek diye hala battaniyeye sarıyorum eşimde montunu giydireyim alıp kucağına götürsün istiyor gerçi heryere arabayla gidiyoruz ama ben yinede hasta olucak korkusuyla battaniyeye sarıyorum
    sizler nasıl çıkarıyorsunuzCADIARZU

2. 22 Ocak 2009
  3. papatyam_83

papatyam_83 civciv Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    108
    ben de battniyeye sarıyorum cnım ne de olsa küçükler daha
    ama öyle kalın yünlü münlü giydirmeyiorum içine bunalmabın die...arabada battaniyeyi açıyorum dışarda tekrar,,,,
    hala soğuk dışarısı cünkü

4. 22 Ocak 2009
  5. EU3

EU3 Guest

ay canım sağol bende acaba tek benmiyim diye merak ettiğim için yazdım artık eşimin ısrarlarına dayanamıyorum bi size sorayım dedim
    5 aylık oldu hala bebek gibi battaniyeye sarıyorsun diye kızıyor sanki bebek değil

6. 22 Ocak 2009
  7. papatyam_83

papatyam_83 civciv Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    108
    daha bebekler yav,,
    ben bartındayım melesa burası hala ayaz soğuk yani,,,terletip dışarı çıkarmadığımız sürece bi sorun yok gibi geliyo bana üşümesinler o önemli ,,soğuk aldırıp pişman olmaktansa dimi,,

8. 22 Ocak 2009
  9. yigitnil

yigitnil Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    69
    Ödül Puanları:
    108
    ben battaniye kullanmıyorum artık montunu giydiriyorum altına da kilotlu çorap bi pantalon zaten arabayla gidiyoruz her yere ama battaniye yanımda bulunduruyorum

10. 22 Ocak 2009
  11. ELVXIXN

ELVXIXN 5 parmak kurabiyemiz Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    106
    biz de araba yok ama elvin'i arabası ile dolaştırmaya çıkardığımda çıtçıtlı bodysinin üstüne eşofman üstü ve altını üstüne de annemin ördüğü yün kapşonlusunu giydirip gene annemin ördüğü yün battaniyesini örtüyoum.kafasına da kapşonlu bağlanmadığı için başka kulaklıklı şapkasını giydiriyorum

12. 22 Ocak 2009
  13. bahar_kadxixr

bahar_kadxixr Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    86
    bende bıraktım battaniyeyi eldiven kaşkol ayakkabı kulaklıklı şapka birde mont dahane giydirim bebişime genelde arabayla gidiyoruz ama ben çok gezentiyim kendi arabasına koysamda böyle giydiriyorum

14. 22 Ocak 2009
  15. zeseze

zeseze Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    balıkçı body üstüne sweet onun üstüne mont. altına kilotlu çorap içi miflonlu pantalon ince bi çorap ve ayakkabı. arabasıyla gittiğimde battaniye örtüyorum ama kangurudaysa örtmüyorum.

16. 22 Ocak 2009
  17. Biromur

Biromur ``Birömür`` Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    106
    bend edaha battaniyeye sarıyorum zor oluyo öylede daha bi ağır oluyokaydirigubbakcemile3

18. 23 Ocak 2009
  19. wrose

wrose MURAT & DEFNE Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    146
    bende bataniye kullanıyorum, mont yerine hırkasını giydiriyorum, arabada pusetine seriyorum, dışarıda zaten arabasında oluyor üstüne ve altınada battaniye seriyorum