Dışarı çıkıyormusunuz ?

Konusu 'Temmuz Anneleri' forumundadır ve EU1 tarafından 29 Ağustos 2008 başlatılmıştır.

29 Ağustos 2008
    Konu Sahibi : EU1
  1. EU1

EU1 Guest

BEnim kızım 1.5 aylık oldu 40mız çıktı ama hala dışarı çıkmaya korkuyorum üşüycek diye .Arada balkona çıkarıyorum biraz hava alsın güneşlensin diye ama 1/2 dk duramıyorum üşütücek gibi geliyor acaba bu havalarda üşürlermi dışarı çıkarsak havalar soğuyor zaten 1 ay sonra hiç çıkamıycaz ama .Siz ne yapıyorsunuz nasıl giydiriyorsunuz ?

2. 29 Ağustos 2008
  3. ilkyas

ilkyas Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    106
    Canim bende çikarmaya çalişiyorum benim doktorumçikarmami söyledi sen nasil giyiniyorsan onuda öyle giydir dedi ama ben çok çikamiyorum malum birde işimi takip ediyorum patronum sürekli ariyor şu noldu falan diye:) kizimla bende markete gidiyorum kucağimda ekmek almaya o çok seviyor dişariyi eve gelince ağliyor çikart bence üşümez bebeğinin yeleğini de al yanina giydirirsin dişarda serin olursa ben sürekli elimde telefonlar kizimda ana kucağinda balkonda oturuyorum

4. 29 Ağustos 2008
  5. minenil

minenil Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    ben yarı kırkımızdan sonra hep çıktım dışarı. aslına bakarsan çocuğun üşüyüp üşümeyeceğini en iyi sen bilirsin çünkü onu nasıl alıştırdıysan öyle devam eder. mesela ben kızım doğduktan 3 gün sonra acile gittim ateşi 38.5 oldu diye üzerinde uzun kollu ve patikli zıbın takımı vardı dr kızdı bana ve ateşi olmasının sebebi sensin dedi:eek:.gerçi bizim burası extra sıcak ama yine de kalın giydiren giydiriyo. ben o günden beri sadece çıtçıtlı body ve muhakkak çorap giydiriyorum dışarıya da öyle çıkıyoruz alışveriş merkezlerinde falan da klimalı diye sadece bacaklarına yemeni gibi hafif bişeyler örtüyorum o kadar. kesinlikle sen nasıl hissedersen o da öyle hissedermiş hava sıcaklığını:kahve:

Son düzenleme: 30 Ağustos 2008
  6. 29 Ağustos 2008
  7. kanay

kanay Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    86
    kızım 2 aylık olacak fakat dısarı cıkmaya korkuyorum gaz sancımız cok yogun dısarıda tutarsa sancı perısan oluruz ama bence bebek usutmez cıkabılırsın

8. 30 Ağustos 2008
  9. CORUMUNCADISI

CORUMUNCADISI 3 yavrum kuzumlarim Üye

Beğenildi:
    10
    Ödül Puanları:
    146
    vallaha ben ilk gunden belli ciktim yani ilk dedim mi ole degil tabi bi iki gun sonra ciktim mama falan lmistik bez falan alisveris falan yapmistik
    bizim burda havalar sogukdu yagmurluydu giydirdim guzelce oh ne guzelcene cikmistik korkmayin bi sey olmaz guzelce havaya gore giydirin allahin izniyle bi sey olmaz

10. 30 Ağustos 2008
  11. EU1

EU1 Guest

kizlar ben 4 gunumden beri cikariyorum,bide cogunuz turkiyedesiniz,bide bizim gibi soguk ve herzaman yagmurlu bi yerde yasasaniz balkona bile cikartmazsiniz,niye korkuyorsunuz havalar trde cok guzel,ben olsam hergun cikar gezdirirdim,burada 20 gundur yagmur yagiyordu inanirmisiniz cogu zaman kadife takim giydirdim usutur diye ama yinede cikarttim,biz hava durumunu takip eder olduk acaba gunes gorecekmiyiz diye,yarin ve pazar gunu gunesli cikaricam,guzel gunes varken bebeklerinizi mahrum etmeyinnn:))))

12. 30 Ağustos 2008
  13. zinedila

zinedila Çok şükür bin şükür ❤❤❤❤ ÜZGÜN Üye

Beğenildi:
    1.566
    Ödül Puanları:
    163
    kanaycım gaz için ne ilaç veriyosun cnm

14. 30 Ağustos 2008
  15. bensibelim2

bensibelim2 Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    1.521
    Ödül Puanları:
    123
    valla kizlar bende 5 gunlukten beri cikariyorum havalar bulutlu yagmurlu olsada burda gezdiriyorum simdiden alissin havaya canim öyle iceride kal kal olmaz ki :)

16. 30 Ağustos 2008
  17. sezin05

sezin05 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    86
    Benimde kızım 22 günlük doktor haricinde 2 kere dışarı çıktım oda arabaya bindik öyle yürüyüşe falan değil eşim bebiş hasta olucak diye izin vermiyor bir yere gitmeme offf sıkıldım artıkkk..eskiden evde birgün oturmazdım şimdi hapis gibiyim evde :bbo:

18. 30 Ağustos 2008
  19. balpetegim

balpetegim küçük prensin annesi Üye

Beğenildi:
    4
    Ödül Puanları:
    148
    ben de çıkarıyorum...12 günlükken başladı gezmelere...akraba gezmelerine falan gidiyorduk,ama ben de 3 gündür arabasına koyup markete götürüyorum...hoşuna gidiyor heralde hiç sesini çıkarmıyor,gelince de mışıl mışıl uyuyor...