Dışı seni,içi beni yakıyor :( kızlar aynı durumu yaşayanlar var mı?

Konusu 'Aşk Hikayelerimiz/Dertlerimiz' forumundadır ve lizzie tarafından 30 Ağustos 2010 başlatılmıştır.

30 Ağustos 2010
    Konu Sahibi : lizzie
  1. lizzie

lizzie Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    kızlar mrb.çok zor ,sıkıntılı zamanlar geçiriyorum ama dışardan bakınca hiç kimse bunu anlayamıyor.ailem bile ne güzel hayatın var,eşin seni ne güzel yerlerde oturtuyor,ondan iyisini asla bulamazsın diyip duruyor mafoldumben

benim sorunum,artık ilşkimizdeki saygı sınırının kalkmış olması,üstelik artık ne heyecanım var,ne de bir aşk duygum.sadece bana verdiği bir güven duygusu ve benim için harcadıklarından ötürü minnettarlık ve sevgi var.biz 3 yıllık evliyiz,ben de öğretmenim ama hala atanamadım,bu sene de ücretli öğretmen olarak çalısmaya başlamak istiyorum.eşimin ise iyi bir işi var,kazancı iyi çok şükür.neyse ilşkimizde devamlı sorunlar var.bir tanesi cinsellik,bnm tatmin olmamam onu çok üzüyor ve de agresifleşiyor bu konu açıldıgında.ikincisi,artık laf sokmaları da aştık.!kaba bir şekilde konusabiliyor benimle.mesela gecen ''masayı siler misin'' demişti bana,ben de geliyorum hemen dememe ragmen azıcık oyalanmıstım.sonra da canım geldim kusra bakma geciktim dememe ragmen,''zaten bir b.k yaptıgın yok ,ben sildim''dedi.çektim diğer odaya gittim,tek bir şey bile diyemedm.ya ne olursa olsun bu laflar hiç hoş değil.:umursamaz: sizce de öyle değil mi..tamam dısarda çalısan o,ama evle de ben ilgileniyorum.bi masa silmesinin sonucunda bu lafa şok oldum.o da bu evin bir bireyi.(sabah kahvaltı hazırlamıstı,senede bir defa olarak heralde ikisi cok agır geldi! )

açıkçası ilerimizi göremiyorum.ve bu cok üzücü...çünkü 2.evlilikler konusunda hiç ümitli biri değilim.herkes onun gibisini bulamazsın ,zor derken nasıl umutlu olayım ki..bu arada kabin memuru olma ihtimalim de var,ayaklarımın üzerinde durursam büyük ihtimal hersey cok cabuk bitcekmiş gibime geliyor:KK43: çünkü çok üzülmeye başladım artık bu ilişkide.beraber hiç eglenemiyoruz,tek bidiği iş iş iş...yapısı da eglenceli değil,mutsuz hissediyorum kendimi..ama beni sevdiğini söylüyor.offf kızlar tüm evlilikler böyle midir?birbirinize askınız,heyacanınız ölmüştür ama sevgi mi kalmıstır?(tabi saygısız lafların arasında ki sevgi)? ve ne kadar sıkıcı olsa da sürmek zorunda olan evlilikler?bilmiyorumkismile

napmam lazım kızlar sizce ,yasım da 23 bu arada.erken evlenmek de zaten baska bir hatamdı.çocugumuz yok.evliliğim eger olur da biterse 2.evlilik hep kötü mü olur?ilki gibi olmaz mı?...erkekler boşanmıs kadınlarla evlenmek istemezler mi..(tabi boşansam bile hemen evlilik mi!aman aman!) bi de insanların bakış açısı..ailem güldürtürsün elaleme kendini eğer boşanırsan diyo :::KK43: eve bakıyor,coluguna cocuguna babalık yapsın ilerde,önemli olan o diyor.off tam bir baskı,aileme de yük olmuycam zaten söledim.kendim böyle bir karar alırsam mutlaka ayaklarımın üzerinde durduğum bir zaman olur. öte yandan boşanmak,hayatımın hatası mı olur onu da kestrmek zor..kısacası ne böyle mutlluyum,ne de öyle.ama tek bildiğim özgürlüğümü özledim.kararları kendi basına alablmek bile cok büyük bi lütufmuş......ne dersiniz kızlar,siz neler düşünüyorsunuz..:sinifsinif:

2. 30 Ağustos 2010
  3. ela.

ela. Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    3
    Ödül Puanları:
    106
    ya canım her evlilikte olur böyle şeyler bence sen fazla büyütüyorsun ne o 2.evliliği düşünmek falan ..eşinle karşılıklı konuş kolay değil ki çok çok önemli sebep olmadan evliliği kaba davranıyor diye bitirmek..kültürlü biri eşinde galiba anlamıcak değil sözlerini..emek saygı sevgi ..marifer bitirmek değil çaba göstermek emek vermek zaten evliliğe..

4. 30 Ağustos 2010
  5. ela.

ela. Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    3
    Ödül Puanları:
    106
    hıı şunu da belirteyim sen bütün anlayışına sevgine emeğine isteklerini belirtmene rağmen eşin yine kaba davranıyor seni önemsemiyor ise o zaman işin zor..halbuki karşılıklı anlayış olsa hep...

6. 30 Ağustos 2010
  7. scheker

scheker herseyin hayirlisi... Üye

Beğenildi:
    143
    Ödül Puanları:
    163
    her evlilikte sorunlar vardir ikinci evliliginiz mükemmel olucak diye size kimse vaadde bulunamaz
    kimse dört dörtlük degildir bence evliliginizde kötü giden seyleri oturup karsilikli konusun halletmeye calisin
    madem esiniz evde is yapmak istemiyor siz yapin karsilikli konusup anlasabilirsiniz bence

8. 30 Ağustos 2010
  9. fiyonk_

fiyonk_ Yeni Üye Üye

Beğenildi:
    4
    Ödül Puanları:
    0
    bence bağlarınız epey zedelenmiş.
    eğer işiniz paranız olsa bir dk durmayacak kıvama gelmişsiniz.
    bir erkeğin iyi baba olması ve parası değildir önemli olan.
    karakteridir.
    huyu iyiyse zehir yedirse bal gibi gelir.
    hayattaki en önemli şeyin bu olduğuna inanırım.

ayrılın diyemem ama zaten bu bahsettiğiniz durumlardan sonra cinsel açıdan da mutlu olmamanız doğal.
    o para kazanıyor size bakıyor konumunda hissediyorsunuz sanki kendinizi.
    ya da bunu o hisettirmiş bir şekilde.

ayrılmaya cesaret edebileceğinizi düşünmüyorum aileniz de onaylamıyor.
    ancak ben olsam durmazdım o evde.

10. 30 Ağustos 2010
  11. yazdan

yazdan zehra'm:) Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    Eğer taraflar niyetliyse bütü evlilikler kurtulabilir bence..
    Eşinin durumu iyiymiş,cinsel anlamda terapi alabilirsin,düzelebilir.
    Diğer olaylarıda eşinle konuş,gerekirse,tartış,senin mutsuzluğunu anlasın.
    Kendinize daha fazla zaman ayırın,patlamış bir mısır,loş ışıkta izlenilen bir film bile bazen çok iyi geliyor:)

12. 30 Ağustos 2010
  13. PammukSeker

PammukSeker Bütün dünyayı gezelim elele<3 Üye

Beğenildi:
    1.158
    Ödül Puanları:
    163
    Eşinizle konustunuz mu bu durumu?
    2. evliliği düşündüğünüze göre bence zaten kafanızda bitmiş bu evlilik. Ama bahsettiğin sorunlar aman aman büyük sorunlar değil bence, konuşulunca halledilebilir gibi...

Son düzenleme: 30 Ağustos 2010
  14. 30 Ağustos 2010
  15. Tarcin...

Tarcin... canım kuzularim... Üye

Beğenildi:
    12
    Ödül Puanları:
    148
    eşin seni seviyormuşda acaba sen seviyor musun ?
    2. evliliği düşündüğüne göre şimdiden bitirmişsin,acaba bu düşüncelerinden onun haberi var mı..

16. 30 Ağustos 2010
  17. cmrm

cmrm Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    3
    Ödül Puanları:
    146
    her evlilikte olan dönemler bunlar siz kendi kendinize iyice sorunları büyütmüşünüz çözüm üretmek yerine hemen boşanmayı düşünüyosunuz.bence biraz kafanızı toplayın iyice kafanız karışmış

18. 30 Ağustos 2010
  19. kelebeklikuzu

kelebeklikuzu SANA EMANETİZ RABBİM... Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    146
    bence de siz kafanızda bir çok şeyi bitirmişsiniz. evlilikte herşey para demek değildir dediğinize katılıyorum. yazıya dökemediğiniz şeyler hissediyorsunuz sanırım artık. bence eşinizle sıkıntılarınızı duygularınızı paylaşın. baktınız düzelen birşey yok ozaman karar almak için adım atarsınız.