dişim çürümüş ama???

Konusu 'Doğum Yapanlar' forumundadır ve Biricik tarafından 23 Temmuz 2008 başlatılmıştır.

23 Temmuz 2008
    Konu Sahibi : Biricik
  1. Biricik

Biricik üç böcek bir çiçek Üye

Beğenildi:
    3
    Ödül Puanları:
    146
    arkadaşlar 1 haftadır diş ağrısıyla uğraşıyorum. çok kötü çürümüş. bebeğimi emzirdiğim içinde çektiremiyorum. yapılan anestezinin bebeğe sütten geçtiğini duydum. ama artık dayanamıyorumda... ne yapacam ben yaaa... şuan nasıl ağrıyor anlatamam:bbo::enbuyukkk:

2. 23 Temmuz 2008
  3. Gkcn

Gkcn Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    11
    Ödül Puanları:
    106
    ben bi programda gebelikte ve emzirme döneminde rahatlıkla diş hekimine gidilebileceğini duydum.uzman hertürlü diş tedavisini yaptırabilirsiniz diyordu.bence git diş hekimine.çürük ağrısı çok kötü.bende diş temizliği ve genel bakım için gidicem.bende de var sanırım çürük.doktor daha ayrıntılı bilgi verir emzirme ve dişle ilgili.

4. 23 Temmuz 2008
  5. truf

truf Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    5
    Ödül Puanları:
    106
    canım gebelikte ilk 3 son 3 ay gidilmiyor onun haricinde her zamn emzirirken bile gidebiirsin
    benim gebe kalmadan önce 20lik dişim çıkmaya başlamıştı gebelikte çekmedik çünkü 20lik diş ne olacağı belli olmaz belki büyük bir operasyon gerekir diye doğum sonrasına bıraktık hem iyice çıkmış oldu yoksa gömülü diş çekimeri biraz zor bebişimiz 2 aylıkken eşim çekti yer olmadığı için o dişe. çokta kolay oldu 2 sn sürdü çok şükür
    çürük dişlerinizi çektirmeyin dolgu veya kanal tedavisi yaptırın gidenin yerine yenisi gelmiyor. gelse bile (protez-kaplama) gelen gideni aratıyor:sm_confused:

6. 23 Temmuz 2008
  7. nnurayy

nnurayy annesinin bal-kaymagi Üye

Beğenildi:
    5
    Ödül Puanları:
    106
    arkadasim bende emziriyorum yaklasik 2hafta once disim nasil agriyordu ustelik kirilarak curumustu ustelik iltahapta yapmis nasil agriyordu oluyorum sandim acidan disciye gittim antibiyotik verdi 3gun kullan gel cekelim dedi emzirdigimi soyledim dediki anestezi sute gecmesinin bir zarari yok sezaryan olan kadinlarin gecmedigini mi saniyorsun kesinlikle zarari yok dedi ustelik benim discim cene cerrahi kesinlikle sozune guvenilir cektirdim kurtuldum hatta 6 gun sonra yirmiligi cekip 1tanede dolgu yapicak agzinda bakterili bir dis cok daha tehlikeli hic durma hemen cektir