Dişimi çektirmek istemiyorum Yardım lütfen

Konusu 'Ağız - Diş Sağlığı ve Bakımı' forumundadır ve oya_yzgn tarafından 18 Ekim 2009 başlatılmıştır.

18 Ekim 2009
    Konu Sahibi : oya_yzgn
  1. oya_yzgn

oya_yzgn Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    merhaba dişim fena halde ağırıyor.. birkaç gündür ağırıyordu ama çok azdı.. dişlerimi fırçalayınca geçiyordu.. birden böyle oldu :'( dişimi çektirmem tek çare mi? başka çözüm yolu varsa yardım edebilir misiniz? yarın okula gitmek zorundayım ve bu halde nasıl olur bilmiyorum:S acil bi çözüm lazım dişimi çektirmek istemiyorum :'( şimdiden teşekkrler..

2. 19 Ekim 2009
  3. dentist

dentist Aktif Üye Pro Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    geçmiş olsun
    dişinizin önce rontgenini çekdirmelisiniz.eğer kökde tedaviyi engelleyecek ileri derecede iltihap yoksa kanal tedavisi ile dişinizin tedavisini yaptırabilirsiniz.güzel yapılan bir kanal tedavili dişide çok uzun yıllar kullanırsınız.
    sağlıklı günler

4. 19 Ekim 2009
  5. dentist

dentist Aktif Üye Pro Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    geçmiş olsun
    kanal tedavisi yada dolgu hangi işlem yapılırsa yapılsın anestezi yapıldığı için kesinlikle ağrı hissetmiyorsunuz
    ihmal etmeden tedavinizi mutlaka yaptırınç
    sağlıklı günler

6. 20 Ekim 2009
  7. oya_yzgn

oya_yzgn Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    bilgilendirmeleriniz için teşekkür ederim doktor hanım..birkaç gündür karanfil yağıyla idare ediyorum bayaa iyi geldi ama bugün yine başladı :/ bir dişçiye görünmek farz oldu :'(
    kralichecim sana da çok geçmiş olsun..ihmal etme tatlım ilerlerse daha kötü olur biliyosun..