dişimiz çıktı

Konusu 'Doğum Yapanlar' forumundadır ve senanaz tarafından 18 Ağustos 2010 başlatılmıştır.

18 Ağustos 2010
    Konu Sahibi : senanaz
  1. senanaz

senanaz Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    86
    merhaba güzel kızım 10 aylık oldu. daha yeni 2 dişimiz çıktı. haydi bakalım yeni diş çıkaran bebeklerimizin sorunlarını konuşalım. biz sıkıntılı üç günü atlattık ya sizlerrrr.:KK46:

2. 18 Ağustos 2010
  3. benmeltem

benmeltem kardelen Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    106
    hadı bakalım hayırlı olsun
    bız eskılerı unuttuk yenısıde 4 aylık daha
    neler yasıycaz
    benım oglumunda 8 aylık ıkmıstı
    geç çıkanlar ıyı olurmus dedıler ama okadar seker cıkolata yemedıgı antıbıyotık kullanmadgı halde 4 yasında basladılar çurumeye

4. 18 Ağustos 2010
  5. senanaz

senanaz Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    86
    ben de 2 oğlumda neler yaşadığımı unutmuştum. ama tekrar hatırlamak zorunda kaldık.ateş,ishal,iştahsızlık,huysuzluk.bir de üstüne istanbulun nemli sıcağı. kabus gibi. umarım sen bunları yaşamazsın. dişleriniz pıt diye çıkar. dişlerin geç çıkması da çürümeyeceği anlamına gelmez arkadaşım. biraz kalıtım biraz çevresel faktörlerden zaten çürüyo. inşallah ana dişleri sağlam çıkar.:ecrin_bebek:

6. 26 Ağustos 2010
  7. samanyolu61

samanyolu61 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    benimde kızım 5.ayı bitirdi...genel bir kontrol için doktora götürdüğümde dişleri kaşınıyor sanırım dedim..oda 15-20 güne çıkacak dedi...çok huysuz ..iştahsız...uyumuyo...uyutmuyoda ::KK1:bide çalışınca daha da zor.. Allah herkese kolaylıklar sabırlar versin...ama güzelde ya yeni değişimlerini görmek ....

8. 3 Eylül 2010
  9. senanaz

senanaz Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    86
    aynen öyle çalışınca çok zor oluyor. dişler çıkınca biraz biraz rahatlıyoruz. seninkiler iyi samanyolu erken çıkartıyor.