dismenore :(

Konusu 'Tüp Bebek Yöntemi ile Çocuk Sahibi Olmak.' forumundadır ve paradise_ tarafından 17 Mayıs 2010 başlatılmıştır.

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
    17 Mayıs 2010
    Konu Sahibi : paradise_
  1. paradise_

paradise_ Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    selam hocam bende adet düzensizliği yok vajinal akıntı yok hiçbir sorunum yok çok şükür ama adetlerim çok ağrılı geçiyor.ultrasonda polistik over olduğunu söylediler.internetten araştırdım adet düzensizliği olanlarda olur yazıyor ama benimkiler düzenli.doğum kontrol hapı yazdı doktor.açıkçası doktor çok ters birisiydi soru soramadım o yuzden ama tedirginim çünkü kist denilince şok oldum zaten :KK43: bekarım şu an.ilerde hamile kalmamı engeller mi? çok büyük bi sorun mu beni aydınlatırsanız çok sevinirim.bir de bu ağrılarım bayılmalarım son bulacak mı bu tedaviyle.şimdiden çok teşekkür ederim sizin gibi insanlr iyi ki var..:enbuyukkk:

2. 17 Mayıs 2010
    Konu Sahibi : paradise_
  3. Bahceci

Bahceci Yeni Üye Üye

Beğenildi:
    14
    Ödül Puanları:
    0
    selam adet düzensiliklerine polikstik over neden olabilir ama ağrılı adetin nedeni pek değildir. ya daha detaylı araştırılabilir ya da doğum kontrol hapı ile sıkıntılarınız hafifleyebilir. internetten "incili kadınlar" başlıklı yazımı bulup okuyabilirsiniz. durumunuz hakkında daha net bilgilenebilirsiniz. sevgiler.

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.