dişşş dişşşş dişşş mahvoluyorum kızlar yardımmm

Konusu 'Doğum Yapanlar' forumundadır ve yaseminsen tarafından 9 Aralık 2008 başlatılmıştır.

9 Aralık 2008
    Konu Sahibi : yaseminsen
  1. yaseminsen

yaseminsen rabbım sen evladımı koruu Üye

Beğenildi:
    10
    Ödül Puanları:
    106
    kızlar oglumun butun damakları balon gıbı olmus. cok kotuyuz gunduz pek anlamıyorum ama gece vallahi 30 kere kalkıyor .nasıl yattıgımı nasıl kalktıgımı nasıl uyudugumu bılmıyorum.gece bırden bı cıglıgı basıyor butun evı ınletıyor.napmalıyım ne verıyım cocuguma rahatlasın. bılgılendırırsenız benı cok sevınırım

bebıslerımızı saglıkla buyutmemiz dileğiylea.s.:1hug:

2. 10 Aralık 2008
  3. elifinannesi

elifinannesi Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    :KK46:yaseminsen geçmiş olsun diyeyim önce diş için calgel var jel onu kullanabilirsin havuç soğuk olacak tabi eline verirsin kaşısın birde bence gündüz uyuyunca sende uyu yoksa uykusuzluk çok yıpratıcı olur. kaçıncı diş ,kaç aylık bebişin?sevgiyle.

4. 10 Aralık 2008
  5. elifinannesi

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    gördüm şimdi on buçuk aylıkmış benim kızım yakında sekiz aylık olacak.diş yok henüz ama jel aldım dolapta hazır.hadi bakalım bekliyoruz.zor olmaz umarım.

6. 10 Aralık 2008
  7. yaseminsen

Beğenildi:
    10
    Ödül Puanları:
    106
    canım 5. dişimiz olucak ama hepsı sankı pespese patlıycak cunku butun dıs yerlerı bellı olmus ve asırı sısmıs ondan sok zorlanıyoruz
    jele gelıncede drumuzasorduk bıze onermedı cunku bu jellerın ıcınde uyusturucu var lokal anestezı gıbı gecıcı bı sure rahatlatıyor ama uyusturdugu ıcın ogurme duygusunu asırı derecede azalttıgı ıcın yemek yerken karacıgere kacma olasılıgı cok yuksekmıs onun ıcın ben almadım sanada kulanmanı tavsıye etmem ben gunduzlerı elıne pırasa verıyorum havuc verıyorum yesıl sogan bıle verıyorum yok gunduz sorunumuz yok fazla zaten ama gecelerı mahvoluyoruz gunduz uykusuda boluk boluk uyuyor bende uyuyamıyorum cok zorlanıyorum napıcam bılmıyorum bır an once cıkarsada rahatlasak ya:asigim:

8. 10 Aralık 2008
  9. elifinannesi

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    jel konusunu bilmiyordum sağol bilgi için.

10. 10 Aralık 2008
  11. sevgiyle

sevgiyle Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    86
    canım allah yardımcıları olsun hem bebişlerimizin hem bizim jel konusunda ayrıca bilgilendirdiğin için sağol

12. 10 Aralık 2008
  13. murgiz

murgiz kuşum ardam Üye

Beğenildi:
    5
    Ödül Puanları:
    106
    geçmiş olsun bitanem ya inş çabuk atlatırsın bide havuç verme canım oda tehlikeli oda ciğere kaçabiliyor dikkatli ol olurmuı senide berkayıda öptüm

14. 10 Aralık 2008
  15. Schirin

Schirin Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    4
    Ödül Puanları:
    146
    ben osanit kullanıyorum cnm küçük naneli toplar ama Türkiyede varmı bilmiyorum baya işe yarıyor oglumda cok seviyor tavsiye ederim

16. 10 Aralık 2008
  17. Mune

Mune Administrator Yönetici

Beğenildi:
    59.022
    Ödül Puanları:
    663
    Berkay bebeğe geçmiş olsun,en zor zamanı,heleki peşpeşe diş çıkarmak epeyce yıpratıcı olur bebeciklerde,ateş,ishal gibi sıkıntıları olmadığı sürece ve doktorunuzun tavsiye ettiği ilaçların dışına çıkmamak kaydıyla diş için ilaç vermenize,jel sürmenize gerek yok.

Anneanne metodları herzaman daha iyidir,ben kızım dişlerini çıkarırken eski metodları uyguladım,geceleri diş acısından huzursuz olduğunda ellerimi iyice yıkadıktan sonra parmağımla diş yerlerine hafif hafif masaj yapıyordum,benim kızım bu yöntemle epeyce rahatlıyordu,kucağımda uyuyup kalıyordu.Dişlerini çıkarana kadar gece uykularınızı rafa kaldırmanız gerekebilir,Allah yardımcınız olsun hem bebelerinizin hem sizin.

18. 11 Aralık 2008
  19. yaseminsen

Beğenildi:
    10
    Ödül Puanları:
    106
    tesekkur ederim hepınıze cok zorlanıyoruz valla allah yardımcımız olsun ne dıyım