Diyarbakır VENİ VİDİ Tüp Bebek merkezi

Konusu 'Tüp Bebek Merkezleri' forumundadır ve zyp tarafından 15 Aralık 2011 başlatılmıştır.

15 Aralık 2011
    Konu Sahibi : zyp
  1. zyp

zyp Yeni Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Beğendikleri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    selam arkadaşlar 36 yaşındayım 1,5 yıllık evliyim fsh değerim 14 çıktı bu yüzden dortorlar beni tüp bebek merkzine yönlendirdiler. batmanda yaşıyorum buraya en yakın merkez diyarbakır Veni Vidi hastanesi geçen ay merkeze gittim. dr.Süleyman Akarsu ile görüştük iyi bi doktora benziyor çok ilgili .... veni vidi de tüp bebek yaptıran varmıı? biz çok acemiyiz konuşacak birilerini arıyorum teşekkürler

2. 17 Aralık 2011
  3. uhde

uhde Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    225
    Beğendikleri:
    140
    Ödül Puanları:
    63
    bende d.bakırdayım tüp bebek yaptırmadan evvel kadın doğum bölümüne gitmiştim veni vidinin ama çok faydasını görmedm ben açıkcası belki tüp bebek merkezi iyidir onun hakkında hiçbir bilgim yokk inş. tedaviniz olumlu sonuçlarr bebeğinizi alırsınız kucagınızaaa

4. 3 Mayıs 2012
  5. bilgecebuk

bilgecebuk Rabbim 'Ol' derse olur Üye

Beğenildi:
    0
    Beğendikleri:
    0
    Ödül Puanları:
    16
    merhaba yazını yazalı çok olmuş ama benimle tecrübelerini paylaşırmısın.
    bende veni vidi de tüp bebek düşünüyorum ama temmuzda başlayacağım.
    benim doktorum ilhami bey

6. 7 Temmuz 2012
  7. zyp

zyp Yeni Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Beğendikleri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    diyarbakır veni vidi tüp bebek merkezinde şu an 2. denememiz pazartesi günü OPU yapılacak.
    merkez hakkında sana şunları söyleyebilirim ; bi kere doktorum çok iyi Dr. Süleyman AKARSU tecrübeli bir doktor ona inanıyor ve güveniyorum. ikincisi embriyolog Caner Bey oda çok tecrübeli ve çok iyi merkezlerde çalışmış bir embriyolog. merkez için ise orta şeker diyebilirimm. Tüp bebek her yerde aynı uygulamaları yapıyor. Merkezlerin lüks ve kaliteli görünmesi içimizi rahatlatıyor ve güven veriyor tabiki ama bence önemli olan 3 şey var doktor embriyolog ve labaratuvar buna dikkat et bence ha birde önemli 4.şey de sensin..... bende erken yumurta yetmezliği var giderek menapoza yaklaşıyorum. yumurta kalitem çok kötü olduğu için ilk tüp bebek denememde başarısız oldum. yumurtalarım dengesiz büyüdü 4 tane yumurtam vardı. ve sadece 1 tanesi döllendi. fakat kalitesiz olduğu için embriyoda bölünme olmadı ve transver yapılmadı. şimdi 2. denememiz 1 tane yumurtam oldu ve pazartesi Opu yapılacak. gelişmelerden seni haberdar ederim. diyarbakırda 2 merkez daha var universal hastanesi ve bahçeci tüp bebek merkezi bi git görüş istersen ama bana en güven veren merkez VENİ VİDİ TÜP BEBEK merkezi.

8. 6 Ocak 2013
  9. son_maviumut

son_maviumut Üye Üye

Beğenildi:
    10
    Beğendikleri:
    21
    Ödül Puanları:
    18
    Slm arkadaşlar bende 2 ay oldu veni vidi ye gidiyorum.Süleyman beye bize bu ay aşılama yapacağını söyledi.Fakat tereddütlerim var.Bilgilerinize ihtiyacım var..

10. 29 Ağustos 2013
  11. aycan21

aycan21 Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    615
    Beğendikleri:
    464
    Ödül Puanları:
    113
    Diyarbakır veni vidide tüp bebeğe başladık,yaptıran arkadaşlar deneyimlerimizi paylaşalım

12. 16 Şubat 2014
  13. aycan21

aycan21 Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    615
    Beğendikleri:
    464
    Ödül Puanları:
    113
    Tüp bebeğimiz tutmadı para tuzağı bu hastane.ayrıca hakan süer de hiç hastasını önemsemeyen,patavatsız konuşan bir doktor

14. 16 Şubat 2014
  15. hulusiye

hulusiye Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Beğendikleri:
    0
    Ödül Puanları:
    16
    mrb canm hangisi tutmadı önceki yaptırdınmı ?