Diyarbakırda iyi bir tüp bebek merkezi var mı?

Konusu 'Tüp Bebek Merkezleri' forumundadır ve yeterb tarafından 4 Mart 2009 başlatılmıştır.

4 Mart 2009
    Konu Sahibi : yeterb
  1. yeterb

yeterb Allahım sen koru bebeğimi Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    86
    slm ben batmanda zorunlu hizmetimi yapıyorum. daha önce Ankarada kavaklıdere detüp bebek denedim başarısız oldu. Diyarbakır yakın olduğu için burada yaptırmayı düşünüyoruz yalnız hiç bir merkezi tanımıyorum Lütfen bilen arkadaşlar yardım etsin:ecrin_bebek:

Son düzenleme: 6 Mart 2009
  2. 4 Mart 2009
  3. heja

heja Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    146
    canım ben diyarbakırda yaşıyorum ben de tüp bebek yapmayı düşünüyorum tabiki var üç tane tüp bebek merkezi var ama hangisi iyi bilemiyorum ben de daha araştırıcam :CüvCüv:

4. 4 Mart 2009
  5. yeterb

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    86
    araştırınca bana da haber verirsen çok sevinirim :dance:

6. 4 Mart 2009
  7. heja

heja Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    146
    tamam canım haber veririm bu günlerde bakıcam :CüvCüv:

8. 8 Mart 2009
  9. ayse48

ayse48 Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    108
    bizde zorunlu gorev sebebiyle diyarbakırda gorev yaptık ama ben gorevımızın bıtmesını bekledım ızmırdeyız suan bura yaptırdım ve hamıleyim diyarbakırda cogu dr u bılıyorum zekı akkuma fene degıl dıyorlar seda sayan acmıs dıyarbakırda tupbebek merkezı dr ları ıyı dıyorlar arastır ıstersen
    sunu onrerırım tup bebekte en onemlısı embrıyolog emrıyolglarını da arastırın merkezın ben oyle yaptım ayrıca yumurta artırıcı kur de yaptım harbı ıs yaradı balla corekotunu tarcını karanfılı bır bıtkı daha vardı unuttu bu sayfada arastırınca cıkıyor bu kur karsına onu yaptım ve bol bol ananas suyu ıctım bebeklerın tutunması nı saglıyormus inşallah hersey gonlune gore olur o guze duyguyyu yasamayı nasıp eder allah

10. 9 Mart 2009
  11. yeterb

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    86
    çok teşekkür ederim ayşeciğim Allah analı babalı büyütmek nasip etsin senin adına çok mutlu oldum darısı bizim başımıza inşallah dediğin kürü araştıracağım.

12. 14 Mart 2009
  13. nexsxemi istiyorum

nexsxemi istiyorum ben artık anneyim Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    86
    yeterb merhaba bende batmandayım ve tüp bebek için araştırma yapıyorum. şuan hangi aşamadasınız buldun mu bir yer.ben çook kararsızım ne yapacağımı bilmiyorum

14. 14 Mart 2009
  15. nexsxemi istiyorum

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    86
    önceki mesajım ulaştımı bilmiyorum yeniden yazıyorum bende batmandayım zorunlu hizmet yapıyorum tain için iki yılım var. bu yüzden 2 beklemenin anlamı yok bende diyarbakırda yaptırmayı düşünüyorum. daha önce hiç aşılama ve tüp bebek yaptırmadım tecrübesizim ve korkuyorum. bende polikistik over var seden haber beklicem.

16. 14 Mart 2009
  17. nexsxemi istiyorum

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    86
    bu arada ben medikal park ta fuat aliye gidiyordum şimdi bıraktım. 1 -2 gün içinde adet olurum ama ne yapacağmı bilemedim bu işler cesaret istiyor oda bende yok. birde bu yıl 1. sınıfları okutuyorum çok fazla izin alamam acaba tüp bebek ne kadar zaman alıyor

18. 14 Mart 2009
  19. yeterb

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    86
    canım ben yaza düşünüyorum ama merkezlerle ilgili bir şey duymadım henüz.batmandaki kadın doğumcular belki bilir. ben ilk denememi ankara da bir merkezde yaptırdım tutmadı ama ben hiç dinlenemedim akabinde işe başladım belki ondandır. uzun bir süreç değil iğnelerin ilaçların bittikten sonra bir hafta on gün içinde hallolur tabi bu hastalığına göre değişebilir. yaza kadar araştıracam eğer uygun bir merkez bulamazsam yine ankarada yaptıracağım yine görüşürüz tamam