diyete başlayamıyorum

Konusu 'Diyet Yöntemleri ve Deneyimlerimiz' forumundadır ve mavis81 tarafından 28 Mayıs 2010 başlatılmıştır.

28 Mayıs 2010
    Konu Sahibi : mavis81
  1. mavis81

mavis81 acının ödülü deneyimdir Üye

Beğenildi:
    9
    Ödül Puanları:
    106
    merhaba arkadaşlar ben aylardır diyet yapma çabasındayım ama bir türlü kilo veremedim aksine aldım.her defasında başlayıp birkaç gün yapıyorum sonra bırakıp çok aşırı bir şekilde yiyiyorum artık spor yapmakta gelmiyor içimden:çok üzgünüm:diyete başlayacağım zaman tartıldığımda 57 olmuştum şimdi ise 60 kiloyum:çok üzgünüm:kilo aldıkçada moralim bozuluyor daha çok yiyiyorum hiç başlamıyorum diyete!sözde yaza kadar 48-50 olurum diyordum şimdi ise önümde sadece 1ay kaldı ve 60 kiloya kadar çıktım.ve 55 ede razıyım:KK43:diyete nasıl başlamam gerekiyor içimden gelmesi için ne yapmalıyım arkadaşlar canım yemek istemesede mecburmusum gibi sürekli yiyorum!lütfen bana yardım edin siz nasıl başladınız ?merak ettiğim ne yiyeceğim değil nasıl kendimi motive edip diyet yapabileceğim:KK43:.

2. 28 Mayıs 2010
  3. tekduzehayat

tekduzehayat YEPYENİ BİR HAYAT!!!!! Üye

Beğenildi:
    4
    Ödül Puanları:
    148
    aynı durumdayız
    okadar cok yıyorumkı bu aralar
    ama bu pzt kesın donus yapıcam
    sınavlarım var dıye saldım kendımı kızlar saglıksızz dıycekler ama benım cok az vaktım kaldı
    ben normal kahvaltı yapıp gerı kalan zamnı patates salstası ve meyve ayranla gecırmeyı planlıyorum
    spor programıda yapıcam
    burayada yaptıklarımı yazarım
    sanada basarılar

4. 28 Mayıs 2010
  5. mavis81

Beğenildi:
    9
    Ödül Puanları:
    106
    evet bende en az 5-6 kilo vermek istiyorum 1 ayda ama nasıl başlayacam içimden gelmiyor hiç.acaaba ne yapsam daha çok istek duyarım

6. 28 Mayıs 2010
  7. hayall_06

hayall_06 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    tatlım aslında başlayınca devamı geliyor ama en önemli kısım dediğin gibi başlayabilmekopuyorumnanaktanbenim sana önerim burda bir günlük açıp gün içinde yediklerini yazarsan etkili olabilir opuyorumnanaktanbizlerde sana destek oluruz hem insan günlük yediklerini yazınca hem daha net görebiliyor hemde buraya yazacağı için daha fazla dikkat ediyor gerçektenkaydirigubbakcemile5birbirimizin menülerine bakıp fikir ediniyoruz eleştiriyoruz kile verdiğimizde de hep birlikte bayram ediyoruzzemuszemussen yeter ki iste insanın azimle yapamayacağı hiçbirşey yok hayatta yarın yada öbür gün değil hemen o an başla sağlıklı beslenmeyeve fazlalıkları vermeyeopuyorumnanaktankaydirigubbakcemile5

8. 28 Mayıs 2010
  9. mavis81

Beğenildi:
    9
    Ödül Puanları:
    106
    hayall teşekkür ederim önerini dikkate alacağım canım.ama uygun bir zamanımda diğer arkadaşların diyet listelerini göreyim kilo vermiş olmaları belki bende bir hareket uyandırırkaydirigubbakcemile5

10. 29 Mayıs 2010
  11. innuk

innuk Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    1.318
    Ödül Puanları:
    238
    Canım bak seni nerde buldum...
    Bende başlıycam başlıycam diyorum başlayamıyorum..
    Senin yine 5-6 kilo canım bende hala kilo durumları aynı sıkma canını bak benim gibi olanlarda var 20- 25 kilo vermeye çalışanlar...
    Kendi böyle motive et bak bizlerden kaç adım öndesin..Bir başlasan tam gaz gidersin eminim.Bir iki ayda da verirsin 5 -6 kilodan nolcak ki..
    Ben diyetisyene gitmeye karar verdim. Başka türlü olmuyor kendi kendime yapamam diyet falan. Zaten emziriyorum hala o yüzden sütümde kesilmesin hatta artsın istiyorum..
    Başlayınca yazarım burdan da...

12. 29 Mayıs 2010
  13. mavis81

Beğenildi:
    9
    Ödül Puanları:
    106
    innukcum zaten nasılsa fazla kilom yok diye diye aldım bu kiloları böyle devam edersem bende çok kilo alıcam arkadasım.en kısa zamanda dur demem gerekiyor canım ya zararın neresinden dönülse kardır şimdi.umarım sende eski kilona kavusursun

14. 29 Mayıs 2010
  15. merguana

merguana Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    8
    Ödül Puanları:
    148
    ben arkadaşım bana biraz fazlalığın var demişti ona sinir oldum başladım.sen kilo vermem lazım diye kendi kendine söylemen lazım.ben bide şu yolla başladım ilerde evleneceğim çocuğum olacak zaten doğumdan sonra kilo kalacak şimdiden kilolu olmayayım dedim boy kaç snn canım?
    başarabilirsin canım
    opuyorumnanaktan

16. 29 Mayıs 2010
  17. mavis81

Beğenildi:
    9
    Ödül Puanları:
    106
    merguana ben zaten doğumdan sonra emzirme döneminde aldım bu kiloları yoksa evlendiğimde 48 kiloydum.boyum 160 civarı uzun değilim yani. inşallah başarabilirim canım bakalım bu pazartesi sabahına şartlanmış durumdayım bu kez uzun sürer umarım.sanada başarılar arkadaşım

18. 29 Mayıs 2010
  19. avukathanim

avukathanim tatil beklesin bizi:) Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    41
    ani bir şekilde bu karar alınır sonra bir başlarsın ki bırakmak istemezsin. yedikçe yazın iğrenç yağlı göbeğini ve basenlerini saklamak zorunda kalacağını düşün o bikiniden fırlayacaklar herkes sana madem öyle neden bikini giydin ablacım yaa der gibi bakacak herkes ayyy şişmişsin senin vücudun ne kadar güzeldi diyecek gördüğün kıyafetleri deneyeceksn ama olmayacaklar vs vs vs :) daha anlatmamı ister misin canım:) bir an önce diyet günlüğü yazmaya başla kendine ve hayalin de dediği gibi desteklerimizle incecik oll:)