Diyetime destek bekliyorum

Konusu 'Diyet Yöntemleri ve Deneyimlerimiz' forumundadır ve lethem tarafından 10 Ekim 2009 başlatılmıştır.

10 Ekim 2009
    Konu Sahibi : lethem
  1. lethem

lethem Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    62
    Ödül Puanları:
    148
    mrb kızlar, ben daha önce de yazdım ama ama ama..

Son düzenleme: 11 Mayıs 2010
  2. 10 Ekim 2009
  3. elibayan

elibayan Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    merhaba seni çok iyi anlıyorum ama şunu çok iyi biliyorum ki kişi kafasına koydukdan sonra kesin karar verdikten sonra emin ol yememeye başlıyo ve bi isteksizlik geliyo kişiye canın istemiyo sürekli düşündüğün ve kafana taktığın tek sorun ve atamadığın tek sorun kiloların oluyo
    ben bunu çok yaşadım ama kesin karar verdikten sonra kendim gittim bi diyetisyene ve şuanda yolu yarılamış durumdayım
    şuna inanman gerek ben bu konuda kesin kararlıyım ve verdiğim karardan geri dönmiyeceğim
    buna inanman ve gerçekten istemen gerekiyo herşeyi geçtim ilk önce sağlık için gerekli bu kilo verme durumu bence
    ama şuna eminim sen bu yola başlıyacak ve güzel sonuçlar alıcaksın bence sen yeterki gerçekten iste

4. 10 Ekim 2009
  5. lethem

lethem Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    62
    Ödül Puanları:
    148
    haklısın cnm çok teşk.. aslında yazın çok yürüyüş yapıp baya az yemiştim ama 2 kilo anca verebildim ve buraya dönünce de geri aldım hemen :/ yapacak bişi yok ve pc başında can sıkıntısından abur cubur yemeye başladım.. ama dediğin gibi kararllı olmak lazım!!

6. 10 Ekim 2009
  7. elibayan

elibayan Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    anladım ama tabi işi beyinde bitiriceksin ilk önce zaten sonrası geliyo

8. 10 Ekim 2009
  9. lethem

lethem Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    62
    Ödül Puanları:
    148
    günaydın kızlaar
    biraz önce uyandım, masamın üstündeki tuzlu ve susamlı çubukları çöpe attım..
    az bi müzikle zıplayıp, kahvemi içtim.., birazdan da hafif bi kahvaltı yapacam..

10. 10 Ekim 2009
  11. cikin_f

cikin_f tarihçi Üye

Beğenildi:
    3
    Ödül Puanları:
    86
    merhaba tatlım ...Seni çok iyi anlıyorum kilo fazlalığı az olsa da boy,vücut tipi gibi etkenler etkilio görüntüyü mesela benim 73 olduğuma kimse inanmıyor ama öyleyim :KK43: Neyse ki tek derdimiz kilo olsun...Tatlım lahana kürünü öneririm sana ben baya faydasını gördüm...Ayrıca ekmeğkten vazgeçemiyorsan kepek ekmeği ye,şekeri kes,çayı içemiyorum deme içiliyor yani alışıyor insan,abur cubur yeme,kola içme,akşam çok fazla bir şey yeme...Şimdilik sana verebileceğim tavsiyeler bunlar tatlım...6-7 kiloyu 1,5-2 ayda rahatlıkla verirsin ama yaşın çok küçükse çok da zorlama kendini zamanla o kilolar gidecektir...Sadece biraz yemeği kes yeter ve aklına geldikçe 25-30 tane mekik çek :):lepi:

12. 10 Ekim 2009
  13. cikin_f

cikin_f tarihçi Üye

Beğenildi:
    3
    Ödül Puanları:
    86
    kahve çok içme bu arada selülit yapıyor :) Kalkar kalkmaz su ve yeşil çay içmeyi deneyebilirsin :))))

14. 10 Ekim 2009
  15. lethem

lethem Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    62
    Ödül Puanları:
    148
    cnm bnm çok teşk :) yaşım 23 ve daha önce de çok diyet yaptım, ekmek fazla yemem zaten günde 2-3 dilim ama onu da 1 dilime indirdim bugün sadece sabah.. bulunduğum yer küçük baya, lahana vs sebze pek gelmiyor:/ şekeri de kesicem ama kahve içerim sanırım, 3ü bi arada olanlardan günde 3 tane kesin içiyorum, aslında şişkinlik yapıyo, tokluk hissediyorum..
    bugün az bi kahvaltı yaptım ve daha hiç bişi yemedim.. akşam da yemeği düşünmüyorum, belki bi elma veya salatalık domates..

akşam ayrıca 5i bi yerde çay almıştım onu içerim....

16. 10 Ekim 2009
  17. ironicc

ironicc Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    106
    merhaba canım..nacizane bi önerim olacak sana..bende kahve hastasıyımdır.hergün 3 taneye kadar içerim.ama şekersiz olarak!! yani zaten3ü1 arada kahvelerde çok fazla şeker var bide 3 fincan içtiğini düşünürsek fazla şeker yüklemesi yapıyorsun vücuduna hemde hergün..vücudun başlıca düşmanıdır şeker..bence ya türk kahvesi iç arada bir tabi şekersiz yada normal süt ve kahve kullanarak kendin yap kahveni.ben tatlandırıcı kullanıyorum canderel..tabi tatlandırıcılar içinde zararlıdır diorlar ama ben doktoruma sormuştum günde 10 taneyi geçme dedi..bu arada boyun kaç,çok kısayım demişsinde mrk ettim..

18. 10 Ekim 2009
  19. cikin_f

cikin_f tarihçi Üye

Beğenildi:
    3
    Ödül Puanları:
    86
    Lethemcim ironic'e aynen katılıyorum 3 tane çok fazla bence de kendin hazırlaman en doğrusu...Ama diğer yediklerin güzel...Öğün atlama ve elinden geldiğinde tok olmaya çalış karnını hiç çok fazla aç bırakma emi?