Diyetsiz elma sirkeyle zayıflanır mı?

Konusu 'Diyet Yöntemleri ve Deneyimlerimiz' forumundadır ve daisybaby tarafından 26 Nisan 2009 başlatılmıştır.

26 Nisan 2009
    Konu Sahibi : daisybaby
  1. daisybaby

daisybaby D£RY@ Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    106
    KULLANANLAR EWET DİYORLAR.......
    Elma sirkesi için vücudumuz cok faydalı mineraller, antioksidan provitamin Α ve zayıflatan maddeler içerir. Elma sirkesi iştahı kesiyor, yaqları eritiyor, vücudu zararlı maddelerden temizleniyor
    Elma sirkesi alırken içindekilerde sadece elma sirkesi olacak ve baska ek içermeyecek . bu zayıflama için cok önemlidir

Eqer kiloyu önlemek içinse elma sirkesini sadece sabah kahvaltıdan sonra 1kere içmeniz yeterlidir. 1yemek kaşıqı sirke 1 bardak ılık suyun içinde karıştırın

Kilo vermek içinse günlük 3 kere sabah öqle aksam yemeklerinden önce içeceksiniz.[bardaqa bal koyabilirisniz]

DİKKAT ! elma sirkesini içtikten sonra aqzınız temiz su ile yıkayın çünkü asit oldugundan dişlere zarar verebilir. Elma sirkesi mide sorunu olanlar kesinlikle yasaktır , mide asiti olanllarada yasaktır

2 hafta elma sirke kullandıktan sonra cildiniz daha güzel görünmeye baslayacak . banyo yaparken suyun içine katabilirsiniz yada selülit olan yerler elma sirke ile masaj yapabilirisniz.önemli olan cildinizi yakmamaktır! Sirkeyi yeterince su ile bozmayı unutmayın!!!

2. 26 Nisan 2009
  3. lojel

lojel Guest

ben böyle şeylere inanmıyorum eğer zayıflıycaksan beslenme biçimini yaşam biçimi haline getirmeliyiz.. soruya gelince. Diyet-siz zayıflanmaz.

4. 26 Nisan 2009
  5. daisybaby

daisybaby D£RY@ Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    106
    [color="ındigo"]kızlar ben yeni basldım tam bilgim yok ama nette dolasırken bu yazıları buldum paylasmak istedim bilgimiz olsun diye [/color]

6. 26 Nisan 2009
  7. lojel

lojel Guest

canım sen bildiğim yoldan şaşma bu tip şeyler ilerde çok büyük rahatsızlıklara yol açar asitli şeyler şakaya gelmez allah korusun diyet yapıcam zayıflıcam derken sağlığından olursun

8. 26 Nisan 2009
  9. daisybaby

daisybaby D£RY@ Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    106
    tatlım ben buldugumu ypaylasmak istedim yapmak zorunda degilsin veya inanmak zorundada degilsin benimde bilgim yok ne dersem yalan olur bu yazıyı okuyunca paylasmak isteidm

10. 27 Nisan 2009
  11. jnaz

jnaz Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    576
    Ödül Puanları:
    238
    paylaşımın için teşekkürler arkadaşım ...

12. 27 Nisan 2009
  13. daisybaby

daisybaby D£RY@ Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    106
    tsk edrim cnm

14. 29 Nisan 2009
  15. fazo

fazo Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    paylaşımın için teşekkürler canım emğine sağlık:sm_cool:

16. 29 Nisan 2009
  17. daisybaby

daisybaby D£RY@ Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    106
    rica edrim tskler insallh faydasını qörürüz tatlım

18. 29 Nisan 2009
  19. asldenizz

asldenizz Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    76
    sirkenin cilde faydası olduğu bence doğru.ben regl öncesi çıkan sivilceni üzerine sulandırıp sürüyorum sabaha kadar yok oluyo.ballı içen arkadaşlar var sirkeyi daha etkili diyorlar.ama ben cesaret edemedim.yaşadıklarını paylaşırsan sevinirim.fisfisfis