diz ağrısı

Konusu 'Gebelik' forumundadır ve Suko tarafından 21 Eylül 2007 başlatılmıştır.

21 Eylül 2007
    Konu Sahibi : Suko
  1. Suko

Suko Guru Üye

Beğenildi:
    9
    Ödül Puanları:
    348
    Arkadaşlar özellikle dizlerimi büktüğüm zaman aşırı derecede ağrıyor eklem yerleri acaba normal mi bu sizlerinde oluyor mu?

2. 21 Eylül 2007
  3. Nehir

Nehir Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    86
    bendede var malesef..gebelikden önce dizkapaklarımda aşınma vardı..klozetli wc olmazsa napardım hiç bilmiyorum..kesinlikle eğilemiyorum artık..şükürki zorlamayınca ağrısı yok..çok geçmiş olsun..belki sendede aynı sorun vardır..bir doktora danış istersen..

4. 21 Eylül 2007
  5. handekilinc

handekilinc Guest

canım benim bi doktora danış..ama ben geçen sene sağ dizimden ameliyat olmuştum.menisküs yırtığı vardı..hamile kalmadan diğer dizinden de olman gerekiyor demişti doktorum..ama olamadım..benimde ağrılarım oluyo..eğer dizinde bi dejenarasyon varsa hamilelikte dize binen yük arttığı için ağrılar oluşabiliyo..bel ağrıları gibi yani..endişelenme..rampa olan yolları kullanmamaya çalış..merdiven çok kullanma..zorlama dizini..dinlen..

6. 21 Eylül 2007
  7. handekilinc

handekilinc Guest

geçmiş olsun canım
    elifdam sen ankarada hamilelik için hangi hastaneye ve doktora gidiyosun canım

8. 21 Eylül 2007
  9. Nehir

Nehir Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    86
    ben zübeyde hanım doğumevine gidiyorum..doktorları iyi..tek sorun ultrasondaki yoğunluk..eşimin yengesi orda hemşire olduğu için özellikle gidiyorum bu hastaneye.hayırlısı ile sezeryan olacak doğumum..sen hangi hastaneye gidiyorsun.

10. 21 Eylül 2007
  11. çokoprens

çokoprens iki prens annesi Üye

Beğenildi:
    7
    Ödül Puanları:
    106
    semizotu yiyin kızlar çok faydalı bacaklardaki eklemler için

12. 22 Eylül 2007
  13. handekilinc

handekilinc Guest

BEN FATİH HASTANESİNE GİDİYORUM..SEZERYAN İLE DOĞUM YAPMAK İSTİYORUM.NORMAL DOĞUMDAN KORKUYORUM.. O YÜZDEN İSTİYORUM Kİ DOKTORUM BANA ISRAR ETMESİN NORMAL DOĞUM OLSUN DİYE..SEZERYAN YAPALIM DESİN BENİ DE RAHATLATSIN..ANLATABİLDİM Mİ?SEN KENDİ İSTEĞİNLE Mİ SEZERYAN OLACAKSIN

14. 22 Eylül 2007
  15. 1_sen

1_sen Guest

ben sizi anlamiyorum,anlayamiyorum..ben normal dogum yapabilmek icin 15 saat sanci cektim..ama maalesef sezeryan oldum:1no2:..neden korkuyorsunuz ki!normal dogum yaptiginizda butun vucudunuz yenileniyor..anne ayri bir genclesiyor..dogum sonrasi cok cabuk toparlaniyor..kilo vermesi cok daha kolay oluyor..ileride gobek filanda kalmiyor..ama sezeryan olunca resmen ameliyat oluyorsun..7 kat derin kesiliyor..artik epidural dogum var..dogum sancisini %80 azaltiyor..elinizin altinda internet var..normal dogum kadar guzel birsey var mi bir arastirsaniza..bende cok korkuyordum normal dogumdan.NEDEN?kucukken seyrettigim cok sancili,kabus gibi Turk filmlerinden dolayi..ama isin gercegi oyle degilmis..ben su anda ikinciye hamileyim..bakalim bu sefer nasil dogum yapacagim.

16. 22 Eylül 2007
  17. emineya

emineya Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    kesinlikle sana katılıyorum inşallah normal olur sancı çektiğin sure belli peki ya sezeryan sonrası ağrılar bikere ağrıya katlanırım yeter sonra bitiyo hemen ayğa kalkıyosun inşallah normal olurr

18. 22 Eylül 2007
  19. çokoprens

çokoprens iki prens annesi Üye

Beğenildi:
    7
    Ödül Puanları:
    106
    kesinlikle katılıyorummm bu arada sezeryan bir doğum şekli değildir bir ameliyattır unutmayınnn