Diz kapağımdan altı çok ince

Konusu 'Vücut Estetiği' forumundadır ve denizötesi tarafından 14 Ağustos 2007 başlatılmıştır.

14 Ağustos 2007
    Konu Sahibi : denizötesi
  1. denizötesi

denizötesi Guest

Ya arkadaşlar bir sürü soru sorulmuş ama benim psikolojimi darmadağın eden bir sorunum war..benim gibi olanlar lütfen gelin konuşalım...benim diz kapağı çewresi çok geniş ancak dizden aşağısıda bir o kadar ince bacaklarımı kapatıp ayakta durduğumda dizlerime kadar olan kısımda hiçbir eğrilik yok ancak diz kapağımın çewresi geniş..nasıl inceltebilirim o kısmı? ayrıca dizden aşağı baldırlarımda et war ancak oradaki kaslar çok zayıf oturup bacaklarımı uzattığımda oradaki kaslar aşağıya dopru sarkık duruyor...buradaki kasları nasıl düzgün hale getirebilirim lütfen yardım edin..sporla kaslarımı çalıştırsam sıkılaşıp iyice incelmesinden korkuyorum :KK43: offfsenağlama

2. 19 Ağustos 2007
  3. dilek-usa

dilek-usa Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    4
    Ödül Puanları:
    76
    canim vuct yapisindan kaynaklanan seyleri ne yaaprsan yap degistirmek mumkun olmuyor . bacak estetigi varmi bilemiyorum ama hic duymadim dert etme bosver pantolon giyince yada uzun etek uzun elbisele hicbirsey gorunmez zaten moda uzun elbiseler bu sene

4. 19 Ağustos 2007
  5. Pamuk

Pamuk Guest

canım kasların sarkıyorsa sporla sıkılaştırman gerekir. bisiklet sürerek güçlendirebilirsin bacak kaslarını...

6. 2 Eylül 2007
  7. Suko

Suko Guru Üye

Beğenildi:
    9
    Ödül Puanları:
    348
    Canım spor yapman sanırım en iyi çözüm

8. 4 Eylül 2007
  9. KilicBaligi

KilicBaligi Albay Pro Üye

Beğenildi:
    6.715
    Ödül Puanları:
    238
    Canım problemini anlıyorum
    1 diz kapağının çevresini inceltemezsin, herhangi bir krem falan deneme zarar verir
    2 düzenli olarak spor yaptığında bacaklarının altı kaslanacağı için bacakların çok daha muntazam olacak biz bacak formu zayıf olanlara step ve aerobik öneriyoruz haftada 2 yada 3 gün yapabilirsin

10. 6 Eylül 2007
  11. denizötesi

denizötesi Guest

Arkadaşlar yazdıklarınız ve ilgilendiğiniz için çok teşekkür ederim...bir spor salonuna gittim we spora gitmemin zaman açısından imkanı olmadığını anlattım, ewde ne yapabilirim buradaki kasları güçlendirmek için diye sordum.bana ağırlık kullanarak bir kaç hareket gösterdiler...3 gün oldu yapıyorum o hareketleri we inanılmaz bir değişim yaşadım...kemiklerimde eğrilik olduğunu düşünüyordum ama sandığım gibi değilmiş...diz kapağının altındaki kaslarım 3 günde genişledi we korkunç bir acı duyuyorum...e tabi ki 3 günde mucize beklemiyordum..ama görüntüde bir düzelme kaydettim...şimdi kendimi daha iyi hissediyorum...eminim ki çalışmalarıma şöyle birkaç ay dewam edersem oradaki kaslarım normal bacak formunu alıcak...hani bi çıkıntı olurya kas çıkıntısı o bende hiç yoktu...sadece kemik wardı...şimdi oradaki kas topladı kendini şişti çıkıntı oluşmaya başladı...ancak diz kapak kısmım geniş olduğu için öle sütun gibi duracağını sanmıyorum ne kadar çalışsamda...ama en azından gergin we belirgin duruyor artık dizden altındaki kaslarım...buna da şükretmeyi bilmeliyim sanırım...ama kafama takılan acaba ben bu hareketleri ömür boyu mu yapmalıyım...bırakınca eski haline döner die düşünüyorum :KK43:şimdilik bu kadar ama eğer benim gibi sorunu olanlar warsa gerçekten 3 günde mucizeye yakın bir sonuç aldığım hareketleri anlatabilirim...

12. 7 Eylül 2007
  13. sarxixxsxxixn01

sarxixxsxxixn01 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    denizötesi canım neymiş bu hareketler

14. 27 Eylül 2007
  15. crazy

crazy Geçici Olarak Hesap Pasiftir ! ÜZGÜN Üye

Beğenildi:
    3
    Ödül Puanları:
    0
    denizötesi yaptığın hareketleri anlatırmısın nolur bende de aynı sorun var dizaltı bacaklarım çok ince ve kassız umarım benimde işime yarar cevap bekliyorum senden sevgiler...

16. 25 Mayıs 2008
  17. Lina

Lina Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76

denizötesii çok merak ettim bu mucize hareketlerii bzlede paylaşşşŞeniz

18. 5 Haziran 2008
  19. EU2

EU2 Guest

Merhaba SwordFish, benimde bacaklarım çok ince bacak estetiği yaptırsam diye çok düşündüm ama faydası olurmu bilemedim.Gerçekten spor yapmak ii gelirmi denesem faydası olurmu? ben artık etek giymek istiyorum.