dizi çok güzelmiş !

Konusu 'Ah Erkekler' forumundadır ve uyuyan_gxuxzel tarafından 20 Nisan 2010 başlatılmıştır.

20 Nisan 2010
    Konu Sahibi : uyuyan_gxuxzel
  1. uyuyan_gxuxzel

uyuyan_gxuxzel Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    şimdi hanımlar mevzu şu,geçen gün sevgilimi aradım sabah,saat 9 gibiydi.ben iş yerimi sekiz buçuk gibi açıyorum,o ise ailesinin yanına gitti,keyf ediyor.gün içinde pek yalnız kalmıyorum,yalnız kaldığımda da onu aramak,sesini duymak istiyorum,doğal değil mi bu? neyse aradım,böyle bi beş karıt surat neden sabah sabah arıyormuşum,uyandırıyormuşum beyzadeyi,iyi tamam bi daha aramam dedim kapattım.sonra da sen beni artık sevmiyorsun,seven insan uykum da uykum der mi,sevgilim aramış diye sevinir dedim.hem ben kapattıktan sonra gene uyusun,benim en fazla konuşacağım 15-20 dakika.neyse işte ben seni çok seviyorum,bi daha uykum demeyeceğim dedi.iyi tamam dedim.aradan bir iki gün geçti.ikimizde de genç tarife var,yani onbeş dakika olmadan kapatıyoruz telefonu.işten eve gelince görüntülü aradım ben bunu,saat 8 civarı.hepi topu onbeş dakika yüzünü görüp kapatacağım.yüzüme bakmıyor arkadaşlar :-) arada bir ekrana bakıyor.telefonu kapattık,niye yüzüme bakmadın diye mesaj attım,ailem yanımdaydı dedi,e beş dakika odaya gitseydin ya dedim,dizi varmış çok güzelmiş onu izliyormuş,bi on dakika diziyi bırakamadın yani dedim,bırakamadım dedi,iyi iyi geceler dedim kapattım telefonu.sabah saat sekiz buçuk gibi aradım,sırf uykum da uykum demeyecekti ya onu denemek için.uykum falan demedi,gene konu dizi mevzusuna geldi,bi diziyi bırakamıyorsun yani dedim,evet dedi,kapattım telefonu yüzüne.işte bak yarım saat oldu mesaj falan attığı yok,uyumuştur geri.

bi de bana diyor ki bu bi kaç gündür ne yapmaya çalıştığını anlamıyorum. mal mı arkadaşlar bu erkekler? ne yaptığımı anlamıyormuş.ben onun için o kadar sıkıntıya katlandım,ilişkiyi bu günlere getirdim,o uyku dizi diyor ya delireceğim, kızlar izmirde iş kurmuştu,ev tutmuştu,iş kurarken kredi falan çok borçlandı,şimdi izmirdeki evi boşaltacağım çok masraf oluyor,kredi ödemelerinde sıkışıyoruz,burdan arada gidip geleceğim diyor.ben biliyorum para nın da etkisi vardır ama tek başına yaşamak zordu ya şimdi anasının yemeğini yiyecek,yıkadığını giyecek.çok mu sorumsuz bu adam ne?

sevgi falan palavra mı yoksa,günün birinde bitecek mi? en iyisi mantık evliliği yapmak mı kızlar????

2. 20 Nisan 2010
  3. nevaM0707

nevaM0707 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    7
    Ödül Puanları:
    86
    çok garip davranmış ya insan diziyi sevgilisine tercih edermi:uhm:

4. 20 Nisan 2010
  5. KoLo

KoLo Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    12
    Ödül Puanları:
    108
    Erkek milletinin geneli mal arkadaşım yaparlar ne yaptıklarınıda anlamazlar. Senin erkek arkadaşında farkında değil heralde. Bence kendini yiyip bitireceğine açık açık içinden ne geçiyorsa ona söyle amacı neymiş kendini sıkacağına bırak o sıkılsın yaa. Olmadı soğuk davranırsın bir süre. Gerçekten istiyorsa o sorar zaten sana derdini. Ama aşk geçici gerçekten mantıklı olmak gerekiyor evliliklerde. Aşıkken seviyorken göz ardı ettiğin gerçekler evlenince batıyor insana fazlasıyla. Bence Kalben değil beynen uyumlu olunmalı

6. 20 Nisan 2010
  7. uyuyan_gxuxzel

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    söylüyorum anlatıyorum ama anlamıyor ki,ben onu her zaman elimin altında istiyormuşum,benim her istediğim zamanda müsait olamazmış.neden müsait olamıyor ki,ailesi biliyor beni,iş yerindekiler biliyor,zaten hepi topu bi beş on dakika.ben onunla görüşmek için zaman yer yaratıyorum da,o niye şartları benden daha müsaitken her an müsait olamam diyor.bence aşk sevgi zamanla bitiyor arkadaşlar,alışkanlık haline dönüyor,o en baştaki özen kalmıyor.zaten ayrı şehirdeyiz,üç beş ayda bir görüşüyoruz,gözden uzak olan gönülden de uzak oluyor sanırım.biz kızlar salağız ya,öyle sevgi kelebeği gibi dolaşıyoruz ortalıkta,adama bak ya diziyi izliyordum diyor bana ! yok anam yok bu erkek milletinin hepsi arızalı galiba.görür ama o,bende müsait olamayacağım bu bi kaç gün :eek:klava:

8. 20 Nisan 2010
  9. december90

december90 Geçici Olarak Hesap Pasiftir ! ÜZGÜN Üye

Beğenildi:
    250
    Ödül Puanları:
    88
    canım bence bırak kendi haline
    hem ilk olarak sen niye arıosunki bırak ilk arayan o olsun bakalım ne zaman seni arıcak

10. 20 Nisan 2010
  11. uyuyan_gxuxzel

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    haklısın,bende onun gibi uykum,dizim diyeyim,ne yapacak bakalım.erkek milletine ilgili sevgili olmak yaramıyor sanırım,hemen koyveriyorlar kendilerini.

12. 20 Nisan 2010
  13. december90

december90 Geçici Olarak Hesap Pasiftir ! ÜZGÜN Üye

Beğenildi:
    250
    Ödül Puanları:
    88
    erkeklere fazla değer verdiğinde biyerleri kalkıor canım
    o yüzden eskisi gibi arama bakalım ne ypaıcak bu durumun karşında

14. 20 Nisan 2010
  15. KoLo

KoLo Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    12
    Ödül Puanları:
    108
    Aynı dertten muzdaripim bende biliyor musun. Erkekler gerçekten duygusuz bayanlar kadar ince olmaları beklenemez zaten. En iyisi uğraşmamak fazla kendini hallerinde takılsınlar bakalım. ısteyen zaten dönüyor tıpış tıpış

16. 20 Nisan 2010
  17. uyuyan_gxuxzel

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    haklısın canım ama olan arada bana oluyor,yapmam gereken bi sürü iş var ama içimde zerre kadar istek kalmadı :1no2:

18. 20 Nisan 2010
  19. KoLo

KoLo Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    12
    Ödül Puanları:
    108
    Seni okadar iyi anlıyorumki :KK43: Ama takmamak gerekiyo biraz bencilce düşün kendin için onun bu hareketlerini düşünmemen gerekiyorsa düşünmiceksin. Acaba o nekadar düşünüyor seni