dj_oznur'dan Seçmeler.

Konusu 'Fıkralar' forumundadır ve dj_oznur_0106 tarafından 7 Ağustos 2007 başlatılmıştır.

7 Ağustos 2007
    Konu Sahibi : dj_oznur_0106
  1. dj_oznur_0106

dj_oznur_0106 sweet_lady Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    106
    Birkac yillik evli ciftin bir bebekleri olur.. ancak gunler haftalar gectikce bebegin cok farkli ve insanustu yetenekleri oldugu ortaya cikar..
    1 yasina geldiginde yetiskin gibi konusur, 2 yasinda akliniza gelen her dilde okuyup yazmaya baslar,3 yasinda ileri matematik profesorleriyle tartismaya oturur, ve 4 yasinda gelecekle ilgili inanilmaz tahminlerde bulunmaya baslar...der ki:
    "Tam 1 yil sonra bugun ben olecegim... ben oldukten 2 yil sonra annem olecek.. annem oldukten 1 yil sonra babam olecek..." Ve kesinlikle..
    bir yil sonra bebek ölür... baba cok uyanik oldugu icin karisini hemen milyarlar degerinde sigortalatir... ve 2 yil sonra da anne ölür.... ve baba 1 yillik omrunun kaldiginin farkinda, karisinin sigortasindan kazandigi milyarlarla evlere, arabalara, seyahatlere ve birbirinden guzel kadinlara yatirim yapar... ve olumune 1 gun kala son parasiyla bir dansci kiz kiralar,once superlux villanin havuzunda eglence, sonra yatakodasinda zevk dolu bir gece.. ve adam hersey bittiginde gozlerini kapatir ve "vay be yarin ölmüs olucam.. ama ne hayat gecirdim, herseyi yaptim dolu dolu yasadim herseyi.. helal olsun bana" diye keyifle uykuya dalar.. Ama o da ne...... sabah bir de gozlerini acar ki hala yasiyor..!!!!!!
    Yatakta saskinlik icinde bakinirken geceyi beraber gecirdigi dansci kiz ciglik cigliga kosarak iceri girer...
    "HEMEN ASAGI GELIN NOLUR.. KAHYANIZ SALONDA BOYLU BOYUNCA UZANMIS YATIYOR... GALIBA ÖLMÜS!!!!"

--------------------------------------------------------------------------

Kasabanin birinde bir papaz ve onun iki tane papagani varmis.
    Papaganlarda papaz gibi oldukca inancli ve dindarlarmis. Sabah aksam kafeslerinde oturup incil okuyup dua ederlermis. Papazin cemaatinden bir kadininda 2 tane disi papagani varmis, papazin erkek papaganlari ne kadar ahlakli,kadinin disi papaganlari da o kadar ahlaksizmis.
    Eve gelen misafirlerin onunde 'erkek istiyozzz!'diye bagirirlarmis. Kadin sonunda dayanamamis ve papaza akil danismaya gitmis.
    "Sen getir onlari bana benim papaganlarin kafesine koyalim da ahlak ogrensinler biraz" demis. Kadinda almis papaganlari getirmis, papazin evine daha kafese girer girmez disi papaganlaradan birisi
    "hey yakisikli, iki tane ucuz ****** ister misiniz kafesinizde" diye sormus.
    Erkek papaganlardan biri otekine donup haykırmış?:
    "oglum butun dualarimiz kabul oldu lan sonunda!!!"

2. 20 Ekim 2007
  3. dj_oznur_0106

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    106
    Temel, sol kolunun üstüne güzel mi güzel pek hoş bir kedicik
    oturtmuş.
    Nereye gitse kedi kolunda.
    Arkadaşları:
    - Nedeysun pütün gün kedi kolinda, kediyi rahat piraksana.
    Temel:
    - Pirakmasına pirakacağum ama, kedi dişi başina bir halt kelir
    tiye
    endişeleneyrum.
    İçlerinden bir tanesi Temel'e ilginç bir fikir önerir.
    Kedinin belirli yerlerine pamukla benzin sürmesini, böylece
    erkek
    kedilerin
    hiç bir şekilde Temel'in kedisine zarar vermeyeceğini söyler.
    Temel de
    söyleneni aynen uygular. Sonuç harika, erkek kediler değil
    yaklaşmak,
    nerdeyse altı aylık yola kaçarlar.
    Günlerden bir gün Temel'in kedisi kaybolur. Temel perişan:
    - La, penum kediyi körtünüz mi?
    Diye, diye iki, üç gün dolaşır.
    Derken bir tanıdığı:
    - Senin kediyi körtüm.
    Temel:
    - Nerdeydi? Ne ediyirdi?
    Dost arkadaş:
    - Aşağı mahalledeydi, penzinu bitmiş arkadan itiylerdi.
    :Roflol:

4. 20 Ekim 2007
  5. dj_oznur_0106

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    106
    temel ile dursun almanyada okuyorlarmış.temelin memleketine gitmesi gerekiyormuş.temelin gittiği hafta karneler alınacakmış.temel dusuna:

- ula dursun benim yerime karneyi sen al.telofonla bana kaç zayıfım olduğunu söylersin.haçan pir zayıfım varsa bir muhammedin iki zayıfım varsa iki muhammedin selamı var deki papam anlamazun.

temel gitmiş. dursun karneleri alınca temeli aramış:
    - haçan uşam temel sana ümmedi muhammedin selamı var demiş

6. 20 Ekim 2007
  7. dj_oznur_0106

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    106
    Sınıfta öğretmen sormuş:
    -Dalda üç kuş var, birini vurdum kaç tane kalır? Çocuk cevaplamış:
    -Hiç kalmaz örtmenim. "Olur mu oğlum" demiş öğretmen, "2 tane kalır." "Olmaz öğretmenim" demiş çocuk,
    -"siz birini vurunca diğerleri aptal değil ya sesten ürküp kaçarlar..." Öğretmen şaşırmış ve
    -"Aferin oğlum, cevabın yanlış ama düşünce tarzını beğendim." demiş. Sonra çocuk,
    -"Öğretmenim, ben de size bir şey sormak istiyorum:
    -Karşıdan üç tane bayan geliyor, üçü de dondurma yiyor, ama biri yalayarak, biri ısırarak, diğeri de emerek yiyor dondurmayı. Sizce bunlardan hangisi evlidir?
    -"Öğretmen kızmış ama, cevap veremedi dedirtmemek için belli etmemiş,
    -"Emerek yiyen evlidir" demiş. Çocuk,
    -"Olur mu öğretmenim ne alakası var, parmağında yüzük olan evlidir ama düşünce tarzınızı beğendim." Demiş

8. 21 Ekim 2007
  9. dj_oznur_0106

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    106
    Delinin biri bir gün doktoruna gider ve iyileştiğini söyleyerek serbest bıraklımasını ister.Bunun üzerine doktor:
    -Sana bir soru sorucağım doğru bilirsen burdan çıkarsın
    Deli:
    -Peki anlaştık sor sorunu.
    Doktor:
    -Sen 10 katlı bir binanın tepesine çıksan bende aşağıda bir bardak su tutsam.Şimdi aşağıya atlar mısın atlamaz mısın?
    Deli:
    -Niye atlayım ben delimiyim der?
    Doktor içinden adamın gerçekten iyileştiğini düşünür ve neden diye sorar
    Deli:
    -Ya bardağı çekersen

10. 21 Ekim 2007
  11. Filo

Filo Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    148
    :Roflol::Roflol::Roflol:

12. 25 Ekim 2007
  13. hoppalakiz

hoppalakiz Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    saol yaa çok güzel bu hehe deli değil delininin hassıymış:))))

14. 25 Ekim 2007
  15. turkuvaz

turkuvaz Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    :Roflol: :Roflol:

16. 26 Ekim 2007
  17. oceanqueen

oceanqueen Guru Üye

Beğenildi:
    257
    Ödül Puanları:
    323
    :Roflol::Roflol: ellerine saglık cok güzeldi canıma.s.

18. 26 Ekim 2007
  19. dj_oznur_0106

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    106
    -"Kalk hanım uyan... Galiba gece AB'ye girmişiz. Dışarısı Venedik gibi olmuş...

"-"Bu sene denize gidemedik diye ağlanıyordun hanım, al deniz ayağımıza geldi.

-İnsan bari neden arabamız yok diye ağlar. Hay senin kafana

"-"Kardeşim çeksene şu kayığını dükkanın önünden ya, vitrini kapatıyorsun.

"-"Ya ben caddede yavaş yavaş gidiyordum baba ya. Birden karşıma bi yat çıktı. Geldi bana vurdu. Ya valla içmedim baba ya!!!

"-"Ne yani, şimdi evin önüne köpekbalığı mı bağlıycaz?!

"-"Abi şimdi ben evde internette sörf yapıyordum, sonra bi baktım harbiden sörf yapıyorum. Bu benim yeni bilgisayar süper oğlum

"-"Demek eve ben yokken erkek almıyorsun öyle mi Neriman!!! Balkondaki -balıkadamı nasıl izah edeceksin ulan o zaman?!

"-"Sevgili vatandaşlarım! Ankara'ya deniz getirme projesini gerçekleştirme şerefi de bizim hükümetimize nasip oldu. Hepimize hayırlı olsun.

"-"Bak hanım, şimdi şu gelen dalgaya bir takıldık mı doğru bizim evdeyiz. Bende taksiye dolmuşa para kaptıracak göz var mı be heheeeee...

"-"Doğa bize her an güzel oyunlar oynayabilir çocuklar. Bakın mesela şu üzerimize gelen dev dalga. Nasıl da gerçek gibi değil mi?Tamamen bir göz yanılsaması oysa. Durun kaçmayın çocuklar, daha ders bitmedi...

"-"Demek arkamda dev bir dalga var ha Tankut?! Rica ederim dalga geçme benimle, hiç öyle boşuna da kaçma, yemezler.

"-"Hey sen balıkçı kayığı, kırmızıda geçtin sağa çek. Aloooo kime diyorum sağa çeeekkk!!!

"-"Valla işten kaytarmıyorum patron!!! Yemin ederim ki, balkonda otururken bacağımı köpekbalığı ısırdı. Niye inanmıyorsun ya?!!

"-"Ulan tam balıkçı dükkanı açtık, şehri deniz bastı iyi mi? Hay ben böyle şansın taaa!!!

"-"Dürbün yaklaştırır derlerdi de bu kadar olacağını ummazdım Melike!!! İnanır mısın denizi ayaklarımın altında hissediyorum, Allah canımı alsın!!!

"-"Abi bu durumda, yarın ikinci ayakta hangi denizatı birinci gelir dersin?!

"-"Tacettin bizdeki şansı görüyor musun? Belediye otobüsü diye bindik, meret deniz otobüsü oldu. Kesin fark alır şimdi
    bunlar, bak görürsün.

"-"Çocuklar bakmayın öyle yiyecekmiş gibi. Denizden babam çıksa yerim lafı sadece bir deyim. Hanım şunlara bir şey söylesene yaa. Zaten sırılsıklam olmuşum. Ahhh bacağım. Isırmayın laaann!!

"-"Kız, bu kaptan sana kesik diyordum da inanmıyordun ablana. Bak nasıl da getirdi koca vapurla bizim evin kapısına kadar. Biz kaçın kurasıyız kızım.Anlarız.

"-"Heeeyy moruk. Bak suda giden BMW çıkış abi. Hemen gidip pedere yazılmaca, bi tane aldırmaca!!!

"-"Emlakçı bey kardeşim, bu ev su içinde 100 milyar eder diyordun. Görücez bakalım haklı mıymışsın...

"-"Haçan, deniz habire celiy. Ayakta durulmayii... Ben düşeyrum bilesunuz... Bunun adı tsunami değil, tutunamiii olsun kardaşum... Allaaaahhh...

"-"Garson bey, ben deniz kenarı masa istemedim, deniz kendi geldi. Deniz kenarı masa parası vermem bilesin...

"-"Eh be çocuğum, kaç kere dedim sana di mi taş atma denize diye. Bak kızdırdın işte!!!"