Dklen, ince telli yal salara zm :)

Konusu 'Şampuan ve Saç Kremleri' forumundadır ve sweetracer tarafından 11 Haziran 2009 başlatılmıştır.

11 Haziran 2009
    Konu Sahibi : sweetracer
  1. sweetracer

sweetracer Yeni Üye Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Herkese merhaba
    uzun zamandır saç dökülmesi problemi yaşıyordum ve bunu yarı yarıya azalttım dfn garlı şampuan kullanarak.dökülmenin yanında saçlarım ince telli, dalgalı, yağlı ve üstüne üstlük kimyasal işlem gördüğü için yıpranmıştı. şekil vermekte zorlanıyordum jöle kullanmayı sevmem köpük daha iyiydi ama yinede saç yumuşak olmuyodu ve dökülüyodu. şimdi bu sorunu çözdüm. :lepi: aktardan otacı saç bakım toniği aldım 2 hafta önce. günlük her sabah sürülüyor ve yıkamaya gerek yok hihoyyyt
    her sabah işe mutlu bir şekilde gidiyorum hem dökülme daha da azaldı hem de ufak saçlar çıkmaya başladı biraz da kalınlaştığını görebiliyorum saçlarımın ayrıca çok kolay taranıyor ve yağlanma sertleşme olmuyor yumuşacık.
    2 gunde 1 yıkanıyodum saçım yağlı olduğu için şimdi 3 gün bile dayanılabiliyor istenirse
    süper bişey herkese tavsiye ederim özellikle aynı saç tarzındaki arkadaşlara

2. 29 Haziran 2009
  3. nefii

nefii Yeni Üye Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    cnmm ya bende bu dfn garlı yı arastırdım sacı baya bi yağlandırıomus benim saclarımda aynı senin anlattığın gibiidemafoldumbenmafoldumben

4. 30 Haziran 2009
  5. sweetracer

sweetracer Yeni Üye Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    ben 2 senedir kullanıyorum cnm. ondan once butun markette satılan şampuanları denedim ama hiç sağlıklı değiller. 2 yıl once gittiğim bir aktara sordum dfnyi onerdi ama biraz sabret dedi iyi sonuç alabilmek için. başta kremiyle beraber kullandım ve saçlarımı oyle aşırı falan yağlandırmadı. azaltmadı da.. son zamanlarda kremsiz kullanıyorum alıştı artık saçlarım ve bence cok faydalı bir şampuan şekil vermek için de otacıyı kullanıyorum.. istersen ilk şampuanlamanda dfnyi ikincisnde ise bir başka şampuanı kullanabilirsin. kuzenim saçları kabarsın diye boyle yapıyor. kendisi de cok memnun bitkiseller hacim vermiyor pek.

6. 2 Temmuz 2009
  7. nefii

nefii Yeni Üye Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    valla ben dfn garlı napcam bilmiorum kafam baya bi karistikafamçokkarıştıkafamçokkarıştı
    o dediğin otacıyı aldım bugun ama ins ii gelir:Saruboceq:

8. 2 Temmuz 2009
  9. sweetracer

sweetracer Yeni Üye Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    merak etme iyi gelir kullanımı da kolay goreceksin her sabah saçlarına bikaç kere fıs yaparsan hem saçların yumuşak olur hem de şekil verirsin kabarmasını da bir nevi önlüyor
    hiç aksatmadan 1 hafta yap sonucunu yaz buraya bekliyorum
    senin saçlarını da düzeltcez emin ol hihoyyyt

10. 10 Temmuz 2009
  11. nefii

nefii Yeni Üye Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    inşşşş:Saruboceq:düzenli tam olarak kullanamadımm ama yaz sıcağından hiç bişede anlayamiorummmmafoldumben

12. 15 Haziran 2010
  13. _lara

_lara eşimi çok seviyorum! Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    16
    denicemmmmmm!

14. 9 Temmuz 2010
  15. AskAsk

AskAsk Aktif Üye Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    36
    kullanan arkadaşlar faydası oldumu bizide bilgilendirirseniz sevinirim.tşkkkkkkk

16. 29 Temmuz 2010
  17. FosForlu

FosForlu Yeni Üye Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    dfn garlı şampuan bir bana yaramadı saçlarımı çok yaplandırdı kepek doldu saçlarım[/I][/B]

18. 28 Mayıs 2012
  19. karakiz158

karakiz158 Yeni Üye Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    kizlar o dediginiz sampuani hollandada nerde bulabilirim?