dl Teli

Konusu 'İlişkiler, Duygular ve Hayatın İçinden' forumundadır ve yesilim tarafından 5 Haziran 2007 başlatılmıştır.

5 Haziran 2007
    Konu Sahibi : yesilim
  1. yesilim

yesilim Popüler Üye Pro Üye

Beğenildi:
    11
    Ödül Puanları:
    148
    Hayırdır inşallah geçen akşam rüyamda,eve hırsız girmiş kasamızı götürmüş..Evde kasa masa yok..Rüya işte. Kalkıp şöyle bir dolanıyorum.Her şey yerli yerinde.Bir oh!.çekiyorum.Sabah işlerimi bitirip nette gazetelere göz gezdiriyorum,acele siteye dalıyorum ..Dolanırken bir üyenin feryatlarını duyuyorum ödülüm nerede diye çığırıyorsüprizzzzz..İçime bir kurt düşüyor..Kendimi tıklıyorum üç ödülümde yok..jeyyar
    Rüyam çıktı işte..Hırsıza bak.hırslı,hepsini almış..Birini bıraksaydı..Ele güne karşı..

Ben demedim mi size bu kadar heyecana gelemem diye..Zaten utana utana bakıyordum ödüllerime.Alışık değilim,tam alışacağım yok oluyorlar.Bir boşluk oldu ki,sanki yıllardır vardı da gidiverdiler..
    Üstelik kızım aradı.“Anne ödülleriniz ne oldu demez mi”..Ne derim şimdi.Zaten usulen müdür olmuşuz. Haberim yok desem olmaz ama haberim yok..Önce rüyamı anlatmaya kalkıyorum.“ Ne alakası var anne” dedi..Valla kızım aradım bulamadım dedim sadece.Ardından “Aman insana mesuliyet veriyordu” Dediysem de kızımın kahkahaları canımı sıktı. :sırnaşık şey

Akşama doğru gördüm yönetim yazılarını,yorumlarını.Aniden verilip alınan ÖDÜL yazılarını.Ben hiç bir şey anlamadım ama nasıl olsa anlayan birileri vardır.Ani kararlarla ödül verilmez,geri alınamayacağı gibi..Şaka bir yana,her zaman yazdım. Ödül vermek için canınızı sıkmayın kimse bir şey beklemiyor ödül vermesenizde biz buradayız.
    Yeşilimin duyguları:enbuyukkk:

2. 5 Haziran 2007
  3. selinns

selinns Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    86
    Alemsin yeşilim,bu yazıdan anlaşılıyorki senin rüyaların çıkıyor:Roflol:

4. 5 Haziran 2007
  5. ffcamdankalp

ffcamdankalp Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    86
    yeşilim,
    KK'nin en büyük ödülü bana, sen ve senin gibi dostlarım,
    biliyorum ki sen de aynı fikirdesin.
    Duygularında yer verdiğin gibi bize verdikleri o "büyük ödül" ler için burdayız.

Ve bende verilen mal geriye alınmaz diyorum. Alan veren çingene olsun. Bundan sonra verecekseniz haberiniz olsun.
    (Bu parağraf espri öğeleri içermektedir, yanlış anşılmamasını umuyorum.) a.s.

6. 5 Haziran 2007
  7. yesilim

Beğenildi:
    11
    Ödül Puanları:
    148
    Selinns rüyalarım pek çıkmazda bunun çıkası oldu..senağlama
    Camdankalbim kırık kalple dolanırız ortalarda..Fena çarpıldık süprizzzzz :mymeka:
    İnan canım benim de ödülüm sizlersiniz.iyiki varsınız

8. 5 Haziran 2007
  9. Nixe

Nixe Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    sevgili yeşilim bence sana en mutluluk birçok kişi tarafından okunan yazıların ve kazandığın dostların,aslında tabiki verilen şeyin (ne olursa olsun) alınması hiç doğru bir şey değildir ama vardır bir sebebi tabiki site yönetimininde...Güzel yazılarını okumaktan zevk alıyorum ve her zaman yazmanı istiyorum,Önemli olan her zaman sevenlerin ve sevdiklerin,gerisi boş...

10. 5 Haziran 2007
  11. yesilim

Beğenildi:
    11
    Ödül Puanları:
    148
    Yok inanın ben hoşluk olsun diye yazdım.Gerçekten rüyamda gördüm aklıma yazmak geldi.Ben de hepinizi seviyorum

12. 5 Haziran 2007
  13. mesure

mesure Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    7
    Ödül Puanları:
    86
    Bende kırk yılda bir ödül almıştım onuda kaybettim :eek: benim şansım bu işte dedim herkes aylardır ödülleriyle salınır ortalarda sen tam bir ödül edinirsin o da hoooppp değişiklik yapıldı diye uçaarrr gideerrr :1rolleyes: bu olaydan çıkardığım ders;sanaldaki ödülüne güveniyim deme sakın yoksa sonu böyle hüsran olur.:sm_confused: a.s.

14. 5 Haziran 2007
  15. EU2

EU2 Guest

Yesilim sen ödüllerin en güzeline layiksin.yazilarin yorumlarin,o kadar güzelki...inanki abartmiyorum.ben anlamiyorum puan felan cikiyor ama..bende okudum dün yazilanlari,bir bildikleri var heralde...ben bir sey söylemek isdiyorum sa...na cokkk cokk tesekkür ediyorum.böyle yazilarinla,biz yeni üyelere her zaman destek ve örnek oldugun icin.yüregin kadar sairliginde cok güzel.insallah geri gelir ödülleriniz..sevgiyle

16. 5 Haziran 2007
  17. yaren_76

yaren_76 mareşal Üye

Beğenildi:
    21
    Ödül Puanları:
    148
    yeşilim alemsin:Roflol:tatlı bir dille yönetim bu kadar güzel tokatlanır:eek:klava:

18. 5 Haziran 2007
  19. Daxgx Çiçexgxim

Daxgx Çiçexgxim hayat gezince güzel:: Üye

Beğenildi:
    4
    Ödül Puanları:
    146
    yeşilim sen bizim kalbimizde taht kurmuşun ,biz biliyoruzya ödüllerin en güzelini sen hak ediyorsun:hooray::hooray:.bu arada müdireli sakın verme sıkı sıkı sarıl.:Roflol::Roflol: