Dn Gecenin mbareklii Rabbim byksn

Konusu 'Aşılama Yöntemleri ve Tecrübelerimiz' forumundadır ve selvinur tarafından 26 Haziran 2009 başlatılmıştır.

26 Haziran 2009
    Konu Sahibi : selvinur
  1. selvinur

selvinur KUCUK PASAM EYMEN'IM Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    kizlar dun gece abdestimi alip namazimi kildim dualarimi okudum sizlerede duami ettim ins kabul eder insallah boyle gunlerde yukarinin kapilari acilir rabbim bizi dahada iyi duyarmisya bende edebildigimce dua okudum ins kabul olur AMIN SIZE RUYAMI ANLATMAK ISTIYORUM GECE YATMADAN ONCE ICIMDEN DEDIMKI ALLAHIM BANA EGER BIR BEBEGIM OLACAKSA GOSTER ALLAHIM DEDIM BUNU NORMALDE HER GECE DILE GETIRIRIM RUYASI BILE GUZEL VE SON ZAMANLARDA DOGUM YAPIYORUM VE HEP RUYALARIMDA OGLUM OLUYO SON 3.4 AYDIR HEP BOYLE GORUYORUM NEYSE GELILEIM RUYAMA SABAHA KARSI RUYAMDA MEMLEKETIMDEYIM COK YAKIN BIR AILE DOSTUMUZUN EVINDE OTURUYORUM IKIZ ERKEK BEBEKLERIMI YENI DOGUM YAPMISIM EVE GELMISIM BIRI BENI KUCAGIMDA BIRI ABLAMIN DAHA HIC EMZIRMEMISIM GUYA EMZIRIYORUM BAYA EMDI SONRA ABLAM DIYO BUNUDA EMZIR BENDE ICIMDEN BEN BUNLARI NASIL BAKACAGIM BIRAZDAN HERKEZ GIDECEK DIYORUM NEYSE OBURUNUDE EMZIRIYORUM SONRA ABLAM ISIMLERI NE OLACAK DIYO ESIMDE BANA BAKIYO BENDE DIYORUMKI BIRININKI BERAT DIGERININKI MIRAC IKI MUBAREK KANDIL GECELERIMIZ BERAAT KANDILI MIRAC KANDILI DIYORUM VE ICIMLERI MIRACLA BERAAT OLUYO :Saruboceq:RABBIM BANA DUN GECE SABRET DEDI DUA ET DEDI GALIBA KIZLAR SIZDE DUALARINIZI EKSIT ETMEYIN ONDAN HEPINIZI OPopuyorumnanaktan

2. 26 Haziran 2009
  3. CORUMUNCADISI

CORUMUNCADISI 3 yavrum kuzumlarim Üye

Beğenildi:
    10
    Ödül Puanları:
    146
    Hadi hayirlisi olsun insallah, hayir cikar insallah, sag selilm istedigin gibi dualarin kabul olsun, ve bebeklerin yada bebegin sana gelsin insallah

4. 26 Haziran 2009
  5. BenAskMelegi

BenAskMelegi ol DE olsun ALLAHIM Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    146
    tüylerim diken diken oldu arkdaşım ne güzel bir rüyaymış bu resmen sana mesaj göndermiş allahım bekle miracı bekle beraati allahım sen büyüksün çok şanslısın ki böyle rüyalar görüyorsun bebek emzirmek günahlardan arınmakla tabir edilir rabbim kucaklarımızı doldursun inşallah biras daha sabır

6. 26 Haziran 2009
  7. selvinur

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    allah razi olsun rabbim hepimizin kucaklarini doldursun ins inanin hafifledim sanki ucuyorum rabbimin hediyesi dun gece bana olsada olmasada rabbim bilir artik inanin hala ruyanin etkisi ustumde cok tuhafim :Saruboceq:

8. 26 Haziran 2009
  9. angeeeeel87

angeeeeel87 RABBİMİN MUCİZESİ BERATIM Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    146
    selvınurcumm rabbım ruyanı gerceklestırsın tatlımm tez zamanda ınsallah duaların kabul olur ben namazımı kılamadım ne yazık kı adetımın son gunuydu lekem vardı ama tum kalbımle bende butun arkadaslarıma dua ettım rabbım ısıtmıstır ınsallah :Saruboceq:

10. 26 Haziran 2009
  11. selvinur

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    SAOL CANIM ALLAH RAZI OLSUN CUMLEMIZIN BU AY KUCAKLARI DOLSUN INS
    :Saruboceq:

12. 26 Haziran 2009
  13. irem naz

irem naz Canım OĞLUM Üye

Beğenildi:
    13
    Ödül Puanları:
    148
    inşallah hayırlı bir rüyadır...rabbim dualarımızı kabul eder inşallah...:Saruboceq:

14. 26 Haziran 2009
  15. EU3

EU3 Guest

mafoldumbenmafoldumbenmafoldumbenTüylerim diken dikenn olduuu .Başım birden uyuşmaya başladıııı rüyandannn çokk etkilendim canım yaamafoldumbenHayırlara gitsin inşaşallhhhh rabbim tez zamanda bebeklerini sana gönderirr:Saruboceq:

16. 26 Haziran 2009
  17. xxtalyaxx

xxtalyaxx hayat buysa gerçek nedir? Üye

Beğenildi:
    1.698
    Ödül Puanları:
    188
    tez zamanda rüyan gerçek olur bebeklerini kuçağına alırsın inşallah...

18. 26 Haziran 2009
  19. minikcadimm83

minikcadimm83 MeLeĞiM BeNiMLe.. Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    106
    hayırlara çıksın rüyan inş.canım,en kısa zamanda bebişini sağ salim alırsın kucağınaa