Dn sabah "Anlarla Mzik" i izleyen var m?

Konusu 'Müzik Kutusu' forumundadır ve cadalozza tarafından 8 Haziran 2009 başlatılmıştır.

  8 Haziran 2009
  Konu Sahibi : cadalozza
 1. cadalozza

  cadalozza Guest

  arkadaşlar dün sabah 6'da tv8 de anılarla müzikin tekrar bölünmlerinden biri çıktı.orada şevket uğurluer bir şarkı söyledi ismini unutmam diye not etmedim ama sonra bir de baktım unutmuşum.eskiden beri bildiğim ve sevdiğim bir şarkı zaten kim duysa muhakkak tanır çok meşhur bir şarkı ama ne adını ne söyleyeni bilmiyorum.dünden beri deli olacam internette bulamıyorum.

  şevket uğurluer dediki şimdi de bobby darin den şu şarkıyı söylücez.fakat boby darinin öle bi şarkısı yok.belki yanlış anlamışımdır dedim bobby darren barren falan denedim hepsini yok öle bi şarkıcı saadece bobby darin var.

  şöle bi sunum yaptı bide bu zatı muhterem bir şarkıyla bir çıktı pir çıktı 1958-60 falan gibi bir tarih söyledi.bobby darine uyuyo bunlar ama yok öle bi şarkısı onun. adında da love geçiyordu sanki dream lover değil ama.

  off deli olacam umarım seyreden şarkıyı tanıyan olmuştur.bide programda opera sanatçısı bi kız çıktı the man i love falan gibi 60 lı yılların şarkılarını söyledi.adını hatırlamıyorum kızın da belki o programı seyreden varsa bu yardımcı olur.